Düzenli Evimiz & Hayatımız

Peros ve Gürdal deneyebilirsin ben memnunum

evet bende birkaç haftadır aktif katılıyorum iyi geldi bana burası
Maşallah canın Allah bağışlasın
Evet 1 oğlum var
3 yaşına girecek şubatta inşallah
Bende 27
Mekan İstanbul
Herkese başarılar diliyorum bende memnun oldum bu arada

O zaman hoşgeldin, ben yeni değilim, biraz sessizleşmişti buralar, ben de kendi yoğunluklarım vs girmedimdi.
Maşallah Allah bağışlasın.
Memnun oldum.
Güzel topiktir burası.
İstifadeli olsun inşallah

Aslında ben hepinizle tanışmak isterim bu şekilde yaa kaç yaşındasınız nerden katiliyorsiniz kaç çocuğunuz var
40.5 yaşındayım 19.5 yıllık evliyim çocuğumuz yok. Çalışıyorum muhasebe finans özel sektörde. Kocaeli'nde yaşıyorum. Sitede dualar bölümünde aktifim birde bu topikdeyim.

Bende yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum

O zaman hoşgeldin, ben yeni değilim, biraz sessizleşmişti buralar, ben de kendi yoğunluklarım vs girmedimdi.
Maşallah Allah bağışlasın.
Memnun oldum.
Güzel topiktir burası.
İstifadeli olsun inşallah
Evet evet eskilerden olduğunu anladım inşallah teşekkür ederim hepimize fayda sağlasın inşallah

Maşallah ne güzel yaa inşallah bizde görürüz 19 lu yılları Rabbin daha nicelerine kavuştursun

Memnun oldum

Maşallah ne güzel yaa inşallah bizde görürüz 19 lu yılları Rabbin daha nicelerine kavuştursun

Memnun oldum
Aminn canım aminnn cümlemizin evliliği huzurlu afiyetli olsun son nefesimize kadar yıllar geçti gitti anlamadık daha dün evlenmiş gibi hissediyorum oysaki

Bende arayıştayım şuan a101 markasını kullanıyorum beğenmedim daha önce bimin kullanmıştım o iyiydi annem tarım krediden Elit diye bi marka almış onu beğendim onu alıp deneyecem ben de

Bende arayıştayım şuan a101 markasını kullanıyorum beğenmedim daha önce bimin kullanmıştım o iyiydi annem tarım krediden Elit diye bi marka almış onu beğendim onu alıp deneyecem ben de
Elitin de var mıymış. Ona da bakıyım.
Nasıl da hiç bilmiyorum
Teşekkürler Layli, bakıcam

Viking çamaşır suyu da dene vegan içerik kokusu hoş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…