Düzenli Evimiz & Hayatımız

Yaaa bugün giremedim şimdi girme fırsatım oldu bu ne güzel haber 🥹 her kan alma bölümüne geldiğimde gözüm seni aradı hepte karnın burnunda hayal ederek geldim göremeyince yaa acaba var mıdır inşallah vardır diye içimden geçirdim şuan çok mutlu oldummmm🥰🥰 :KK60: Rabbım hayırla sağlıkla sıhhatli yavrularını kucağına almayı nasip etsin çok çok mutlu oldummm çok şükür 🤲🥹:anne:
Ahh çiçeğimmmm😍😍😍 bazı hastalarım var biliyorlar beni hep soruyorlarmış Allah razı olsun hepinizden🥹🤲🏻 çook çok teşekkür ederim Lidloşumm
Kayserideyim.Heyet raporluyum artık bir süre çalışma hayatını sıfırladım 🥲
ay hamilemisin çokkk sevindim canım hadi gözünüz aydın sabah sabah ne kadar güzel bi haber böyle ,çok şükür
Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin , hayırlı evlat olsun canım sağlıkla ,mutluklukla büyüsün inşallah :anneadayı::anne::nazar::KK200::emir_bebek::emir_bebek: grubun en büyüğü ben olduğuma göre anneanne oluyorum desenize bir sürü torun geliyo :halay::halay:
Çok teşekkür ederim ablacıımm Allah razı olsun🥹🥹🥰🥰😍😍 yaa 2. anneannemiz bizimm😘💜 bebelerimizi yaza güzelce büyütelim inşallah
ay canım ikizmi yerim ben onları buna ağladım valla sevinçten şuan :spor::spor: Rabbim isteyen herkese nasip etsin
dikkat et fazla yorma kendini yakın olsak yardıma gelirdik kızlarla sırayla :KK49:
Aminnn aminnn çokça ablammm evet kayısı güzellerimmm onlar beniim😍🥰💕🥲
Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim
Tinnoşum inanamıyorum çook sevindim🌹🥰
Ya bu ara bana noluyosa aklıma gelen şeyler gerçek oluyo.
İnanır mısın birkaç gün önce birinden hamilelik haberi duyunca aklıma sen geldin.
Tinnoşun hiç sesi çıkmıyor, ister misin sürpriz yapsın dedim.
Şuan inanılmaz mutlu oldum.
Hem de ikiz kızlar geliyormuş :KK49::KK49:
Yaa Allahım ne kadar büyüksün ne kadar yücesin ne güzel bir takdir bu🤲🏼
Maşallah sana, size..
Allah sağlıkla vakitlice kucağınıza aldırsın canım Tinimini.
Benim de ikiz kızlarım var ya, daha bi ayrı sevindim. 🥰🥰

Allah dileyen herkese nasip etsin🤲🏼🌹
Pinhoşummm çok teşekkür ederiiimm 😍😍🥹🥹😘 hepiniz bence hissetmişsiniz ki
Bana da hala hayal gibi geliyor.Bazen böyle şaşkın şaşkın bakıyorum🥹🥹🥹

Ya seninde mi ikiz kızların var bilmiyordum sana soracak çok şeyimiz olacak çiçeğimmm💜💜😍
Rabbim bu yolda olan isteyen dileyen kim varsa bu güzel duyguyu kolaylıkla yaşatsın aminn :anneadayı:

Son düzenleme:
Hele bunun datlılığına

Eklentiler

• 17279676270478841992009719659311.jpg
    17279676270478841992009719659311.jpg
    178,2 KB · Görüntüleme: 6
X