Düzenli Evimiz & Hayatımız

Selamlar kızlar dün kalktım islero de hallettim ama yazamadım buraya
Burası bana çok iyi geldi gerçekten
Dün evi topladım havalandirdim.her odayı
Bi posta çamaşır kataldim yerleştirdim
Yıkanan çamaşırları kurutmaya attım
Mutfağa geçtim bulaşık m boşalttım kirlilwri koydum
Kısır yaptım
Hazırlandım
Oğlumu hazırladım çıktık
Eve gelişim geç oldu biraz çay saatine kaldım arkadaşlarla
Ağrılarım vardı biraz uzandım
Sonra oglumun üzerini değiştirdim uyuttum sonra bende uyumuşum

Dün öylece bitti yazamadim da buraya

Bugün de neler yaptım
Sabah 9 da uyandım
Hızlıca hazırlandım spora çıktım
Hava buz gibiydi
Kayıt yenileme yaptırıp sporumu yaptım 45 dk
Ebe dönüşte fırına uğradım ev ahalisi içim
Gelip sofrayı hazırladım çay demledim
Kahvaltı sonrası oğlumla oyun oynadık Bugün sayıları çalıştık biraz erken uyandigi için uyuttum şimdi
ama yan apartman da inşaat var şuan öyle bi matkap.swsi var ki eğer uyanirsa üzülürüm yaa
Şimdi diğer iere bslicam rutinleri yapıp derse oturmam lazım

Oğlum uyandı bi ya Allah dedim kalktım
Yatak odasını havalandirdim topladım küçük süpürge ile süpürdüm toz aldım bayonun üzerinden bi geçtim
Antre toplandı Süpürüldü
Oturma odasi topladım supurdum
Salonu kapatıyoruz kışın camasirlik acıktı çamaşırları topladım günlerdir asılı hala bile nemli gibiler neyse topladım kaldırdım çamaşırlıği da orayı da bi supurdum
Oğlumun odasında Oyuncaklar yerde gidip gelip oynuyor oraya dokunmadım
Şimdi mutfağa geçiyorum
Bide makineye 2 parça çamaşır attım mini programa bu kadar şimdilik
Geriye kalan mutfağı toplicam
Yemek yapicam
Ve camasirlar var hem katlanacak hem yikanacak inlari halletmem lazım

Hepimize kolay gelsinn

Lastikleri ve fanın olduğu kısmı ben de sökmem kız dediğin gibi geri getiremem ama şu yanları bi denicem yine benim biri çıkıyor biri çıkmıyordu
Fan daha kolay ki denemek istiyorum ya hasta hasta icat çıkardın lastiği de öyle yıkamak lazım. Ben yutubdan fırının modeliyle aratıp baktım kapağını söktüm komple iç camları falan sonra vidaların yerini karıştırdım eşim topladı söylene söylene bak aklıma geldi şimdi

Ben de naptım bi gün benim sol taraf duvar dibinde cam için orayı tornavida sokamıyorum yutub videolarından baktım kapağı komple söktüm. Sonra camı açıp bi güzel temizledim. Ama kapağı geri takamadım eşim hem yapamaz hem de bir sürü söylenir diye babamı çağırdım bi daha da hiç öyle aksiyonlara girmedim. Ama şimdi fırın dışta parça bekliyoruz rahatça sökebilirim

Kİm az konuşursa onu seçeriz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…