Düzenli Evimiz & Hayatımız

Ayy eline sağlık ne güzel yastık kılıfları da ütuluyorsun demek mis mis

Ben napmıştım

Kızların odasını topladım süpürdüm elimle sildim (yataklar çekilmeden tabi onlar baza değil her an çekemiyorum)
Yatak odasını süpürdüm elimle sildim toz aldım
Bütün aynaları sildim
Dış kapıyı sildim
Koridoru süpürdüm elimle sildim
Banyoyu temizledim sildim duşkabini asperox sıkıp beklettim yıkadım
Kurutucuyu temizledim
Tuvaleti temizledim sildim
Mutfağı sildim
1 dopdolu sepet çamaşır katladım yerleştirdim
Salonun bir kısmını süpürdüm şarjı bitti süpürgenin sonradan geri kalan kısmını da süpürdüm.
Yemek yendi mutfağı topladım ama elde yıkancak çok şey vardı sırtım ağrıyordu bıraktım
Revani yaptım bir de.

Bende maratona girmişim sizden habersiz bugün baya yorucu geçti ama bi hafifledim
Sabah kahvaltıya pisi istediler onu yogurmakla başladım güne
Kahvalti sonrası oğlumun suprizi ile benim maraton başladı bezi kaymış herhalde detaya girmiyorum ama kırmızı alarm
Oğlumu yıkadım pakladım
Sonra oda oda gideyim dedim
Direk oturma odasına giriştim
Topladım büyük süpürgeyle koltukları ve altlarını her yeri supurdum sildim toz aldım🛋
Mutfağa geçtim hemen sofrayı topladım.🍽
Bulaşık m. Boşalttım kirlileri doldurdum
Ocağı sildim lavaboyu cifledim yemek masasını cifledim
En son mutfak bizimi çamaşır suyuna bastım mutfağı da süpürdüm sildim
Oğlumun odası fazla dağınık değildi toparladım supurdum sildim
Antre de süpür sil toz al bitti
Derken yatak odası baya karmaşıktı
topladım nevresimleri değiştirdim toz aldım supurdim sildim
nevresimleri makineye attım çalıştırdım
Banyoları da küçük süpürge ile supurdum lavabo wc üzerinden geçtim vileda suyumu Boşalttım ve bitiş.....
Oğlumu giydirdim kendim hazırlandım ve çıkış
Eve geldik dünkü yemekler vardı sadece mercimek köftesi için marul yıkadım o kadar.
Yemek sonrası hemen bulaşıkları makineye attım çay demledim
Eşim ve oğlum için puskevitli pasta yaptım marketten puding almayı unutmuşum kendim az ölçülü kafama göre yaptım fena olmadı:)
Tabi ben yemedim yesilcay ve suyumu içerken okumalarımı yaptım. Şimdi Oğlumu uyuttum yerine yatırıp ders çalışmam lazım bu haftasonu sınav var
Aaa bide makinede bitmiş camasirlar kurutmaya atılacak tabu kurutma da da renkliler katlanacak

destan bitmiştir tşkrlr.

Maşallah maşallah eline sağlık elle silmek diyince bende bi özledim yazın full elle sildim ama dizlerim kötü olmaya başladı iz iz bende viledaya geri dönüş uaptim ama arada bir elle silmek güzel oluyor

Tezgahı boşaltıp heryerini sildim
Bulaşık makinasını çektim
İçini dışını aklınıza neresi geliyorsa temizledim. Yapçöz, cif ne varsa kullandım
Bulaşık makinasının arkasındaki fayansları yağçöz ve cifle sildim. Prizler dahil
Baharatları ve bakliyatları koyduğum dolabı düzenleyip kullanmadıklarımı kaldırdım
Bulaşık makinasının içindekilerde dahil olmak üzere birsürü bulaşık yıkadım.
4 çaydanlık takımı, kettle ve tepsiler dahil. 1.30 saat bulaşık yıkamışım diyim gerisini siz düşünün
Sofra bezlerini çırpıp yıkadım , astım
Mutfak dolaplarının kapaklarını deterjanlı suyla sildim
Dolapların üstünü boşalttık eşim boya yaptı
Mutfak yüzeyini (yerler taş)elimle sildim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…