Düzenli Evimiz & Hayatımız

Yürüyüş mü yapıyorsunuz. Ben de başlamak istiyorum ama bazı isimlerimi yoluna koyup öyle başlamayı düşünüyordum o gün hiç gelmeyebilir gibi
Onun dışında ruhsal konularla ilgileniyorum.
Evet, hayat koşturmacası içerisinde yürüyüş için ekstra zamanım olmadığından bende işe gelip, dönerken yürüyorum hem sabah 15 TL ve akşam 15 TL toplamda 1 günlük 30 lira yol parasından tasarruf etmiş, hem de bunu sağlığa da yatırım olarak evirmiş durumda oluyorum, iki türlü artıdayım gözüyle bakıyorum duruma. Tempolu yürüyerek yarım saat bence yapılabilir birşey sadece sabah 7 de bazen zor geliyor :) o konuda da kendimi "zinciri kırmamalıyım zinciri devam ettirmeliyim" diye motive ediyorum. Ev hanımı olanlar da bunun için zaman ayırmaya çalışabilirlerse şahane olur. Ben cmt-pazar çalışmıyorum o günlerde de yürüyüşüme devam ediyorum. Cumartesi herkes uyurken erken yürüyüp geliyorum, çünkü sonra işler güçlerden vakit kalmıyor. Pazar günü de ufak kızımı kursa götürüyorum kurs çıkışına kadar o semtteki yürüyüş alanında yürüyorum ve banklarda oturup dinleniyorum. Kendimce kaliteli zaman geçiriyorum işte :)) Tavsiye ederim, açık hava yürüyüşü ruha da bedene de iyi geliyor...

Merhaba sabah kahvaltı yaptık .
Sonra eşimle kontrolume gittik .
Bebisi ultrasonda gördük.
Daha sonra kuaföre götürdü beni .
Şimdi evdeyim .
Çay içiyoruz işe de öğlenden sonra gidecek. Bende sonra evi bi toplarım.

ne kadar oldu cinsiyeti belli mi bebişin

Evet bulaşık makinesini çalıştırdım.
balkonu yıkadım . Etrafı süpürdüm.
Çöp attım geldim.
Çamaşırları büktüm yerleştirdim.

Hastaneye gelene zaten çikolata meyve suyu kurabiye ikram edecez.
Daha sonra eve gelene de aynı şekilde ikramlık ve çay kahve olur . Anı olarak ise umut isimli ya anahtarlık maskotu ya havlu
ya da başka bir model bi şey düşünüyorum. Fikirlerinizi alırım artık bazı konularda gelen misafire verebilmek için ablam da yapmıştı onun ki kızdı o el aynası el kremi dağıtmıştı . ☺

Allah sağlık sıhhatle kucağınıza almayı nasip etsin, adıyla yaşasın bir ömür sağlık, mutlulukla......

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…