Düzenli Evimiz & Hayatımız

Gelmişken yazayım bende. Evdeyken dipli girdim iki gündür arındı baya. Ama kışlık temizliği tam başlamadım. Çocukların camlarını sildim bazaları falan hallettim.
Iki gün önce su saatini çalmışlar şaka gibi bende sanıyorum evde kesildi arıza var. Coook sonra farkettim 🤣🤣 buda temizliği aksattı baya işte öyle.

Gelmişken yazayım bende. Evdeyken dipli girdim iki gündür arındı baya. Ama kışlık temizliği tam başlamadım. Çocukların camlarını sildim bazaları falan hallettim.
Iki gün önce su saatini çalmışlar şaka gibi bende sanıyorum evde kesildi arıza var. Coook sonra farkettim 🤣🤣 buda temizliği aksattı baya işte öyle.
Bir su saatleri kalmıştı çalınmayan onlar da çalınıyor

Tövbeeee su saatini nasıl çalmışlar güler misin ağlar mısın

Selam kizlar. Halıları iki hafta önce yıkanıp gelmesine rağmen salon halim çay lekesi oldu. Ev sanki pis gorunuyor gözüme. Evimde çamaşırlar zor kuruyor. O yüzden surekli çamaşır olayim var. Bugün yaptıklarıma gelirsek.
Kahvaltı hazırlandı
bulaşık makinası toplandı
Kirliler yerleşti.
İki posta çamaşır dürüldü
Akşam için yemek hazırlandı
Elmalı kek yapıldı.
Yemek bulaşığı toplandı.
Mutfakta bulaşık kaldırma dışında iş yok.
Yarın hummali bir gün beni bekliyor. Kızlar sizde de öyle oluyor mu daha geçen detaylı girdim eve. Her yer dağınık geliyor. Bir haftadır hastaydim. Çalışıyorum da

Günaydın arkadaşlar. Cuma cumartesi çocuklarla dışarıdayım dünde yoğundum o kadar yorulmuşum ki sabah tekrar yatmıştım az önce uyandım. Oğlumu nazlayip Bul. Makinesini boşaltıp bitki çayı yaptım.
Bugün Allah'ın izniyle işler dışında yarın okul gezisi var ona da hazırlık yapacağım

Günaydınlar, hayırlı cumalar...Bu sabah yürümedim, eşimin bizim iş yeri tarafına işi varmış onunla geleceğim diye, kalktık, ben küçük kızıma kahvaltı hazırladım (büyük kızım dün şehir dışına gitti akrabamıza) onu uyandırdım fen yazılısına tekrar yapacaktı. Eşimle çıktık ofise geldim bugün cuma diye kendime poğaça ödülü verdim :) Sabah yürümedim diye vicdan yapıyorum ama bugün böyle oldu dün akşam çiseleyen yağmurda ıslanmayı göze alarak yine yürüyerek eve gittim, sonuçta ıslansak da yıkanır temizleniriz ama yürüyüş disiplininden olabildiğince caymak istemiyorum. Şu an iş anlamında enerjiğim tüm gerekli gereksiz önemli önemsiz ufak büyük bütün işlerimi yapıp akşam full temiz bir ofis masası ve iş kalmamış şekilde günü bitirmek istiyorum...Evde yemeğim var eşim ufak kızla ısıtıp yerler, ben 24 yıllık arkadaşımı yemeğe çıkaracağım hafta başı doğumgünü idi. Biz artık bu yaşlarda birbirimize hediye almıyoruz yemek ısmarlıyoruz :) Hem birlikte sohbet muhabbet edip güzel zaman geçiriyoruz. Yemekten sonra veda, evlere dağılma ve günü kapatış olur benim için. Sizler neler yapıyorsunuz bugün veya neler yapacaksınız? Hepinize sevgiler....
Yürüyüş mü yapıyorsunuz. Ben de başlamak istiyorum ama bazı isimlerimi yoluna koyup öyle başlamayı düşünüyordum o gün hiç gelmeyebilir gibi🫢
Onun dışında ruhsal konularla ilgileniyorum.

X