Düzenli Evimiz & Hayatımız

Merhabalar kızlar
Yazlık kışlık kıyafet değişimi yaptım
Bir dolap var deterjan,tamir eşyaları, ütü, havlular vs onun olduğu dolabı düzenledim değiştirdim.
Evi ortalığı topladım.
Başka pek işe güce elim gitmiyor bu ara, günlük şeyler işte.

Herkes iyidir inşallah.
Tiniminimavihanim heyecanla duayla bekliyorum arkadaşım.
İnşallah Allahım nasip etsin

Pinhoşummmm teşekkür ederim çiçeğim inşallah güzel haberlerle gelmek nasip olsun aminnnnn

Banyoyu , lavaboyu ve klozeti yıkadım
Duş perdesini yıkayıp astım
Çöpü değiştirdim
Muslukları parlattım
2 sepet çamaşır yıkandı.
Astım, topladım, katlayıp yerleştirdim
Yatak odasının camlarını sildim
Yatağın altı da dahil detaylı süpürdüm
Bütün odaları topladım fazlalıkları yerleştirdim
Çocuklarla birlikte oyuncakları topladık
Salonu detaylı süpürdüm
Tekli koltukların yerlerini değiştirdim
Koltuk örtülerini serdim
Halı örtüsünü serdim
Baharat ve bakliyatları koyduğum dolabı boşalttım silip yerleştirdim
Mutfağı topladım
Bulaşık makinasını doldurup çalıştırdım
Ayakkabılığı düzenledim
Yarın için tatlı yaptım
Sanırım bu kadar varsa da unuttum

Dün akşam en son ben mesaj yazmışım kimse girip yazmamış ya benim misafirim gelecek hazırlık yaptım beklerken gireyim dedim

Bütün odaları topladım
Bulaşık makinasını boşalttım
Yemek yaptım
Heryerin tozunu aldım
Aynaları sildim
Bikaç kapı ve duvarda lekeler vardı sildim
Çarşafları değiştirdim
Yüklüğü boşaltıp yerleştirdim
Bulaşık makinasını doldurup çalıştırdım
Mutfağı topladım

Merhaba 1 buçuk yaş 5 yaş arası erkek bebek kıyafetlerine ihtiyacım var lütfen yardım edin bebeklerinize giydirip kullanmadiginiz kıyafetlere ihtiyacım var

1 aydır sağlık sorunları ile uğraşıyorum, pek bakamadım buralara bugün çok iş yapmışken gelip bildirim yapayım dedim.

Sabah erkenden kalktım, misafirlerime hazırlığa başladım.
Çorba, dolma, yoğurtlu meze, kurabiye, sütlaç, gül böreği ve milföy pizza yaptım. Annem de yardımcı oldu.
Evi süpürdüm, mutfağı sildim, lavaboları yıkadım.
Misafir sonrası enkaz olan mutfağı topladım, bulaşık makinesini boşalttım.
Bebeğimin kıyafetlerini yıkayıp serdim, askıda kuruyanları katladım yerleştirdim.
Salonu toparladım

İyi geceler
Bugün hiç iş yapmadım fena grip olacağım sanırım hapşırmalar vücut ağrısı burun hepsi başladı kolum kalkmadı resmen, neyseki yemeğim vardı hoş ben yemekte yiyemedim canım tost istedi onu yedim sadece hafif olsun diye.
Çamaşırlar kurumuştu topladım katlayamadım sepet duruyor sabaha katlarım artık ama sabaha kadar rezil olur elbiseler kırış kırış neyse canımızdan önemli değil sadece mutfağı toparladım.
Yarın birsürü iş yapmam gerekecek

Benim 2 yaş oğlum var Rabbim sağlık versin gece sabaha kadar 4 defa bazen 5 defa uyanıyor ayağımda sallamamı istiyor hem uykusuzluk hem yorgunluk havalarda soğudu sürekli hasta oluyorum böyle

Limonsuzçay ı temizlik konusunda takip edeyim ben miss hergün düzenli temizliğini yapıyor valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…