Düzenli Evimiz & Hayatımız

Eşinle güzel zaman geçirmenize sevindim teneffüs. Allah muhabbetinizi arttırsın.

Ben de öyle kuralcı, çok disiplinli değilim teneffüs Ama kızımın küçüklükten alışmasını istediğim bazı noktalar var o konuda ısrarcıyım mesela. :)
Benim kardeşim de çok döker yerken annem de hep öyle der.

Arsamız biraz ıssız bir yerde, konteyner veya prefabrik ev yapsak ancak yazın kullanabiliriz. Henüz doğru düzgün yolu da yok. Eşim adamla anlaşmak üzere, hayırlı ise olsun değilse olmasın diye dua ediyorum.

Hakkınızda hayırlısı olsun loram Rabbim gönlünüze göre versin

Hayırlı cumalar canlar..
Bebiş sallıyorum inş.uyur namaz kılacağım iş güç devam tabi.

Oğlanı bıraktık kızımla beraber.Evi toparladım,bulaşıklar toparlandı,kızımı yedirdim şimdilik bu kadar.
Iyi canım sıkıntı olmamasına sevindim ne güzel Masallah daim olsun zamanla eşinde azaltır arkadaş ortamını inş
Illaki her evlilikte sıkıntılar oluyor ama aile sonuçta yine bir sekilde devam ediyor
Amin sağol canımsın hepimizin inş.
Amin mimesis sağol varol
İyi yaa yalnız değilmişim
Ben de oğlanı alıştırmaya çalışıyorum diş fırçalama, elleri ayakları yıkamak gibi bahçeden gelince direkt el ayak yıkar o huyunu severim.Ama ödevler,eşya, oyuncak sorumluluğu hiç yok olmuyor zamana bıraktım yoksa daralıyorum oldurmaya çalışınca. Evde annenin etkisi çok büyük ama karakter ile de alakalı bence kimisi daha düzenli kimisi daha tam tersi.

Hayırlısı olsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…