Düzenli Evimiz & Hayatımız

Canım sweetcim inşallah Allah hayırlı kapılar açsın en kolayından en uygunundan bir ev bulun.
Allah darda koymaz. Vardır bir nasibiniz, duacıyım.
Allah razı olsun pinhanım. Amin amin 🤲🏻
Ah canim ya.bizim ev problemi varken aynen eşimde ilk defa kendimi bu kadar çaresiz hissediyorum demisti.onu hatırladım😔
Rabbim güzel kapilar acsin insallah hayirli bi ev nasip etsin size.
Amin canım. Valla ben normalde takılmam pek ama dün bi girdim evlere bakmaya hem satılık hem kiralık. Boğuluyor gibi hissettim kendimi. Rabbim yardımcımız olsun inşallah

Ben bitirdim işleri bi çamaşır asılacak bir de yemek kaldı

Benimki anaokul daha bizim de başlıyor mesai
Ay ne tatlı olur o şimdi maşallah kuzuma,melek onlar yaa küçük çocukları gerçekten çok severim.🥰ilk haftasında belki senden ayrılmak istemeyebilir hazırlıklı ol bunlara☺️

Allah razı olsun pinhanım. Amin amin 🤲🏻

Amin canım. Valla ben normalde takılmam pek ama dün bi girdim evlere bakmaya hem satılık hem kiralık. Boğuluyor gibi hissettim kendimi. Rabbim yardımcımız olsun inşallah
Ne oldu ki sweetcim😐 Allah hayra çıkarsın bulunur inşallah üzüldüm sizin için.Biraz daha bakının bakalım.
Peki çıktığınız evin kirasını almıyorsunuz değil mi kv nin yanında ki ev.

Sen nerelerdesin Deren aklımdaydın gelmişsin😊
Napim canim.ev isleri devam☺
Çok mutluyum esim geliyor sabah 5civari insallah
1bucuk aydır yoktu.
Klimam tamir edilmişti 10 gün olmadan bi daha bozuldu.zaten bi 10 günde tamir olmasini beklemistik servisi falan.tasinınca bi türlü kendine gelemedi.ama uzüldüm daha 3yıllik klima.
Hic kışlık hazırlıgı yapmadım biliyormusun.
Annem buzluga domates koyacakmis.sen alma ben yaparim sana dedi sagolsun.
Salcamida ev yapımı dısardan alıcam.
Tursu kurarım ama inşallah
Tasınma isleri oldu.cenaze mizde oldu derken cok yoruldum.esim olmayinca çocuklarda zaten cok zorladi.
Okullar acılsın artik cok sıkıldı çocuklar.

Napim canim.ev isleri devam☺
Çok mutluyum esim geliyor sabah 5civari insallah
1bucuk aydır yoktu.
Klimam tamir edilmişti 10 gün olmadan bi daha bozuldu.zaten bi 10 günde tamir olmasini beklemistik servisi falan.tasinınca bi türlü kendine gelemedi.ama uzüldüm daha 3yıllik klima.
Hic kışlık hazırlıgı yapmadım biliyormusun.
Annem buzluga domates koyacakmis.sen alma ben yaparim sana dedi sagolsun.
Salcamida ev yapımı dısardan alıcam.
Tursu kurarım ama inşallah
Tasınma isleri oldu.cenaze mizde oldu derken cok yoruldum.esim olmayinca çocuklarda zaten cok zorladi.
Okullar acılsın artik cok sıkıldı çocuklar.
Gözün aydın canım Allah kavuştursun😊💚
Klima olmadan olmaz bu şehirlerde, yapılır inş.kullanırsınız yine.
Sen gerçekten yorucu süreç geçirdin bu yüzdendir bitkinlik oluyor,eşin de olmayınca birçok iş sana kalıyor benim eşim olmazsa ben cidden yapamam.Çok yoğun çalışıyor üzülüyorum kendi işi yinede ama arada yoruyorum ama yetiştiremiyorum napim.😐
Hiç el atanım yok bu yüzden onsuz olmuyor bebişte var.Pazar uzak kalıyor,market bim gibi yerler de biraz uzakta sıcaklarda gidemiyorum.
Turşum olmuyor ama çok canım çekiyor🙈 elimden gelmiyor bi de o var yapacağım yada birine yaptırırım inş.
Şu sıcaklardan eridim bittim ben yaz ayı bana gelmiyor, takatsiz ve bitkinlik var.Klimanın önünde uyuyorum ondan mı bilmiyorum ama karın ağrısı çok yaşıyorum biraz korkmaya başladım açıkçası.Ben de bi tuhaflık var gibi.😐

Gözün aydın canım Allah kavuştursun😊💚
Klima olmadan olmaz bu şehirlerde, yapılır inş.kullanırsınız yine.
Sen gerçekten yorucu süreç geçirdin bu yüzdendir bitkinlik oluyor,eşin de olmayınca birçok iş sana kalıyor benim eşim olmazsa ben cidden yapamam.Çok yoğun çalışıyor üzülüyorum kendi işi yinede ama arada yoruyorum ama yetiştiremiyorum napim.😐
Hiç el atanım yok bu yüzden onsuz olmuyor bebişte var.Pazar uzak kalıyor,market bim gibi yerler de biraz uzakta sıcaklarda gidemiyorum.
Turşum olmuyor ama çok canım çekiyor🙈 elimden gelmiyor bi de o var yapacağım yada birine yaptırırım inş.
Şu sıcaklardan eridim bittim ben yaz ayı bana gelmiyor, takatsiz ve bitkinlik var.Klimanın önünde uyuyorum ondan mı bilmiyorum ama karın ağrısı çok yaşıyorum biraz korkmaya başladım açıkçası.Ben de bi tuhaflık var gibi.😐
Üşütüyorsundur canim.karnini örtmüyorsaN örtmeyi dene.annem bize muhakkak yaz da olsa karnınızı örtün derdi.
Bende yazi hic sevmiyorum.terlemekten nefret ediyorum herkes gibi.sonbahar tam benim havam.sanayi tipi vantilator aldımda o kurtardı bizi.buz gibi yapiyor artalıgı.
Benimde hic turşularım olmazdi çok uzülürdüm çokta severim.konserve tursu yapiyorlar ya tarifi var yazsan cıkar.gecen sene oraya bakarak yaptim ve turşularim oldu.
Bence dene canim hani kaynar suda yapiliyor 1litrelik cam şisede.

Gecmis olsun canim.afiyetle yiyin insallah
Sağol canım 💚
Günün Raporu ❕

Bugün hiçbir şey yapmak gelmedi içimden, babacığımın mezarına gittim sela vakti kuran okudum, dua ettim ❤️ Rabbim tüm ölmüşlerimizin mekanını cennet eylesin inşallah 🤲

Bebeğime yoğurt mayaladım bu kadar 🤷‍♀️
Allah kabul etsin canım iyi yapmışsın başın sağolsun.Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah.🤲

Üşütüyorsundur canim.karnini örtmüyorsaN örtmeyi dene.annem bize muhakkak yaz da olsa karnınızı örtün derdi.
Bende yazi hic sevmiyorum.terlemekten nefret ediyorum herkes gibi.sonbahar tam benim havam.sanayi tipi vantilator aldımda o kurtardı bizi.buz gibi yapiyor artalıgı.
Benimde hic turşularım olmazdi çok uzülürdüm çokta severim.konserve tursu yapiyorlar ya tarifi var yazsan cıkar.gecen sene oraya bakarak yaptim ve turşularim oldu.
Bence dene canim hani kaynar suda yapiliyor 1litrelik cam şisede.
Karnımı örtmüyorum🙈 ama örtümü aldım artık örtüyorum deneyeceğim yoksa dr.a gideriz zaten.
Terlemekten bende nefret ediyorum🥴 sanayi tipi babam almıştı benim oğlan parmağını kaptırdı maalesef başını eğmek istemiş yoksa yaramaz değildir öyle.
Hayırlısıyla şu yazı atlatsak 😅sıcaklık biraz kırıldı.
Onu da denedim olmadı maalesef,turşu kur var bi tane hazır paket döküyomuşsun,bulursam onunla denerim.

Bu aralar çok duygusalım kızlar bi yanım hep ağlamaklı gibi depresif gibiyim 🥺 Hiç eski tadım tuzum yok gibi,
hayatta durgun ondan mıdır bilmem.🥺 Ben daha pozitif,neşeli biriydim küçük şeylerden mutlu olurdum.
Ara ara sizler de de oluyor mu böyle peki, yoksa bir tek ben miyim böyle karamsar.

Ne oldu ki sweetcim😐 Allah hayra çıkarsın bulunur inşallah üzüldüm sizin için.Biraz daha bakının bakalım.
Peki çıktığınız evin kirasını almıyorsunuz değil mi kv nin yanında ki ev.
Ev sahibi kendi geliyormuş çıkın dedi. Ev aramaya başladım bende. Çıktığımız evi kiraya vermezler kuzu. Boş duruyor orası. Verseler de sanmıyorum ki kirasını bize versinler

Bu aralar çok duygusalım kızlar bi yanım hep ağlamaklı gibi depresif gibiyim 🥺 Hiç eski tadım tuzum yok gibi,
hayatta durgun ondan mıdır bilmem.🥺 Ben daha pozitif,neşeli biriydim küçük şeylerden mutlu olurdum.
Ara ara sizler de de oluyor mu böyle peki, yoksa bir tek ben miyim böyle karamsar.
canım zaman zaman herkeste oluyor bu Allah unutulmayacak dert vermesin insanız işte bir gülüp bir ağlayıp geçiriyoruz kalan zamanımızı

X