Düzenli Evimiz & Hayatımız

IMG_2461.jpeg
Günaydınnnnnnn 😍😍😍
bebek gibi uyandım ahanda böyle😂😂😂😂

Aynen canim hem salonda hem oturma odasında klima hic kapanmıyor. Her gelen farkli bi sıcak olduğunu söylüyor. Gerçekten dayanılacak gibi degil.
Mezarlikta çantam yandi resmen el değmedi.
Ayaklarımla sanki kızgın saca bastım. Yemin ederim abartmiyorum.sen zaten biliyorsunda okuyanlar icin.
Allah yardımcımız olsun kışın ayaz soğukları zor ama bu sıcaklıkta bambaşka bir şey.Bi 10 yıl sonra burada yaz aylarında kalınmaz artık bu yüzden inşallah yazlık şart küçük bir yer de olsa nasip olsun hepimize inş.🤲
Nasıl taziyeniz kalabalık mı? 😐 Bizim çok kalabalık oluyor

Merhabalar hanımlar...😊
Yorgunluk çöktü sabah hamur yoğurdum pizza yaptım çocuklarla kahvaltı yaptık.
Evi gırgırladım, masanın altını sildim.
Lavabo,WC çamaşır suladım.
Bulaşıkları elde yıkadım.
Çamaşır, bulaşık makinesini çalıştırdım.
golgefeslegeni golgefeslegeni nasıl geçti dua ettim canım sizler için😊

Gölgecim bu sefer çok güzel bir sonuçla çıkarsın inşallah kendine güven emin bir şekilde gir ❤
Girdim bonuscum çok kötü değildi çok iyi de değildi orta geçti. 2 hafta sonra alanım var asıl önemli olan o
golgefeslegeni golgefeslegeni cano bana tarihte 3 soru bankası üzerinden gittim demiştin ya. Konu bitince 3 ünü birden mi çözdün yoksa ilerisi için 1 tanesini falan ayırdın mı?
Sweetim 3ünü de aynı anda çözdüm. Mesela İslamiyet öncesi Türk tarihi bitti ya 3 soru bankasından da o konunun testlerini çözdüm. En son tüm konular bittikten sonra 2 tane falan da branş denemesi bitirdim. Çok şükür tarih kısmım iyiydi yine

golgefeslegeni golgefeslegeni başarılar diliyorum guzel sonuclar alırsınız inşallah ❤

golgefeslegeni golgefeslegeni sınav da sana ve kardeşine başarılar canım çok güzel geçsin inşaallah 🤲🏻

Gölgecim Allah zihin açıklığı versin su gibi aksın inşallah 🤲🏻 golgefeslegeni golgefeslegeni

Merhabalar hanımlar...😊
Yorgunluk çöktü sabah hamur yoğurdum pizza yaptım çocuklarla kahvaltı yaptık.
Evi gırgırladım, masanın altını sildim.
Lavabo,WC çamaşır suladım.
Bulaşıkları elde yıkadım.
Çamaşır, bulaşık makinesini çalıştırdım.
golgefeslegeni golgefeslegeni nasıl geçti dua ettim canım sizler için😊

Günaydın kızlar 🌸
golgefeslegeni golgefeslegeni nasıldı sınav?
İyi günler canlarım çok sağolun dualarınız iyi dilekleriniz için. Sınavım fena değildi orta halli diyebilirim. 2 hafta sonra alan sınavım var belirleyici olan o olacak

Merhabalar kızlar 👋
Ter içindeyim yığıldım kaldım şimdilik🥴
🏵️Sabah kahvaltısı hazırladım.
🏵️Patatesli yumurta yaptım.
🏵️Eşim evi süpürdü.
🏵️Bebişin çamaşırları çitiledim makinaya attım.
🏵️Çöpleri çıkardık.
🏵️Masalar silindi.
🏵️Halım kötüydü lekeleniyor çabucak makinaya atılan kilimlerim var en sonunda süreceğim galiba😤
🏵️Tursil, çamaşır sodası,prilli su yapıp sildim beyaz sabunla ovdum çok yoruldum.
🏵️Kanepede çizdiği yerler vardı kızımın onları sildim.
🏵️Bebiş bıcı bıcı yaptı onu yıkadım.
Oğlumla eşim havuza gittiler.
🏵️Lavaboyu çamaşır suladım.
🏵️Bi yığın işim var randevumuz var sürücü belgesi için acilen duş alıp hazırlanmam lazım namaz da kılmadım henüz :KK55: :KK17:

Allah yardımcımız olsun kışın ayaz soğukları zor ama bu sıcaklıkta bambaşka bir şey.Bi 10 yıl sonra burada yaz aylarında kalınmaz artık bu yüzden inşallah yazlık şart küçük bir yer de olsa nasip olsun hepimize inş.🤲
Nasıl taziyeniz kalabalık mı? 😐 Bizim çok kalabalık oluyor
Tabi var canim.taziye çadırı kuruldu.bi kısım evdeydi.

Girdim bonuscum çok kötü değildi çok iyi de değildi orta geçti. 2 hafta sonra alanım var asıl önemli olan o

Sweetim 3ünü de aynı anda çözdüm. Mesela İslamiyet öncesi Türk tarihi bitti ya 3 soru bankasından da o konunun testlerini çözdüm. En son tüm konular bittikten sonra 2 tane falan da branş denemesi bitirdim. Çok şükür tarih kısmım iyiydi yine
Sevindim senin adına inşallah bende tarihi güzel çalışıp yapabilirim

Sadece beypazarinin içinde silikat varmış faydalı bir şey. Başkasında yokmuş şaşırdım ben mesela görünce o kadar markada sadece Beypazarı
Bu mesaja denk gelmem ve daha yeni içmiş olmam 😁
Her gün mutlaka içerim çok severim 😌

Eklentiler

• Screenshot_20230724_161519_Gallery.jpg
    Screenshot_20230724_161519_Gallery.jpg
    65,9 KB · Görüntüleme: 26
X