Düzenli Evimiz & Hayatımız

Sağol ablam nasil da hemen düşünüyorsun bizleri🥺 Uykudan sıçradım valla evdeyim çıkmadım.
Bilmiyorum yaa hayrolsun inşallah.🤲
Koridorda döndüm durdum yaz ayı ya üzerimi giymek istedim 😔
Çocuklar uyansın bugün dışarda güvendiğin bir yerde bekleyin
Geçmiş olsun inşallah bu kadarlada enejisi boşaltmış olsun 🤲🏻

Çocuklar uyansın bugün dışarda güvendiğin bir yerde bekleyin
Geçmiş olsun inşallah bu kadarlada enejisi boşaltmış olsun 🤲🏻
Ablamların evi var tek katlı belki gidebilirim benden bi büyük ablamda çağırdı sağolsun gelin kahvaltı yapalım dedi şimdilik evdeyim.
Bi ev yıkılmış deniyorda doğru mu bilmiyorum ağır hasarlıdır tahminimce akrabalarım camdan bakınca dışarıdaydı evler ağır orta hasarda oturuyorlar bi de🥺 bı dönüş beklediler sanırım kimse gelmeyince çıkmadılar ama hiç doğru değil her zaman söylüyorum.Çok riskli oturmanız diye.😐

Yine deprem 😟
Yatiyorduk cocuklarla annem aşaği hadi deprem oluyor dedi.dün okadar yorulmusumki uyanamamisim.
Teneffus Zili Teneffus Zili nasılsin canim
Off doğru sen Adanadasın taziyeniz var.😐 İyiyiz canım sağolasın evimiz hasarsız bu yüzden çıkmadım ama Allah hayırlara çevirsin.🤲 Sizlerde iyisiniz inş.
Yalnız bi ev yıkılmış civarda dendi doğrumu bilmiyoruz😐

Ablamların evi var tek katlı belki gidebilirim benden bi büyük ablamda çağırdı sağolsun gelin kahvaltı yapalım dedi şimdilik evdeyim.
Bi ev yıkılmış deniyorda doğru mu bilmiyorum ağır hasarlıdır tahminimce akrabalarım camdan bakınca dışarıdaydı evler ağır orta hasarda oturuyorlar bi de🥺 bı dönüş beklediler sanırım kimse gelmeyince çıkmadılar ama hiç doğru değil her zaman söylüyorum.Çok riskli oturmanız diye.😐
İnşallah içinde kimse yoktur 🤲🏻😑

Off doğru sen Adanadasın taziyeniz var.😐 İyiyiz canım sağolasın evimiz hasarsız bu yüzden çıkmadım ama Allah hayırlara çevirsin.🤲 Sizlerde iyisiniz inş.
Yalnız bi ev yıkılmış civarda dendi doğrumu bilmiyoruz😐
insallah kabus bi daha baslamaz tenefusum ya
Esimde konyada 1 ay orda kalacak😢

X