Düzenli Evimiz & Hayatımız

bugün bol su içmek ve bişeyler atıştırmak dışında neredeyse hiçbir şey yapmadım. hava çok fena. terli terli de klima açmak istemiyorum biraz oturup açıyorum ama çok fena yapıyor beni

Terledikten sonra önüne oturma canım sen başks yerdeyken aç soğuk olmuyor ama nemi alıyor kuru oluyorsun terlemeyince üşütme de olmuyor klimaya bağlı

bugün bol su içmek ve bişeyler atıştırmak dışında neredeyse hiçbir şey yapmadım. hava çok fena. terli terli de klima açmak istemiyorum biraz oturup açıyorum ama çok fena yapıyor beni 😖
Klimanın yönünü tavana doğru yapın o zaman çarpmıyor. Biz hep vantilatör klimayı duvara doğru veririz

Terledikten sonra önüne oturma canım sen başks yerdeyken aç soğuk olmuyor ama nemi alıyor kuru oluyorsun terlemeyince üşütme de olmuyor klimaya bağlı

Klimanın yönünü tavana doğru yapın o zaman çarpmıyor. Biz hep vantilatör klimayı duvara doğru veririz
ay evet kızlar ikisi de çok mantıklı. mutlaka deneyeceğim çok sağ olun 🫶🏻🩵

Canim annem bakıyordu annanneme.
Barajyolunda oturuyorlar.
Nefes alınmiyor canim nefes
Anladım canım geçen akşam bi çıktık o taraflarda bi süre oturduk suyun kenarında az biraz fark vardı.
İnan klimanın yanından gece çıkınca nefes alamıyorum Adana çekilmiyor yapış yapışız her zaman.Allah yardımcınız olsun taziye içinde.

Hacamat yaptırmak isteyenler için paylaşmak istedim üç yıldızlı günlerden bir güne randevu alın
derim :super:

Screenshot_20230722-225344_WhatsApp.jpg

Anladım canım geçen akşam bi çıktık o taraflarda bi süre oturduk suyun kenarında az biraz fark vardı.
İnan klimanın yanından gece çıkınca nefes alamıyorum Adana çekilmiyor yapış yapışız her zaman.Allah yardımcınız olsun taziye içinde.
Aynen canim hem salonda hem oturma odasında klima hic kapanmıyor. Her gelen farkli bi sıcak olduğunu söylüyor. Gerçekten dayanılacak gibi degil.
Mezarlikta çantam yandi resmen el değmedi.
Ayaklarımla sanki kızgın saca bastım. Yemin ederim abartmiyorum.sen zaten biliyorsunda okuyanlar icin.

X