Düzenli Evimiz & Hayatımız

Evim mahkemelik kuzum mutayit direniyor bu bekleme süreçi bizi baya yıprattı o yüzde evi taşıdık eşim burdaki işleri meçbur toplamak zorunda sorun tek evde değil Farklı yerlerde bazı mülklerde vardı hepsiyle ilgilenmek zorunda Ev almak burda zaten en tehlikeli iş alamıyoruz yeni yapıların en az 6 ayı var neye nasıl güveneceğimizi şaşırdık.
Şuanda güvendiğimiz bir eve evimi taşıdık şimdilik burdayız Ankarıyı da kapatmadık ne olur ne olmaz diye böyle
Allah kolaylık versin canım. İyi kötü bir düzen oluşturdun, zamanla daha da iyi olacak inşallah.
Çocukların durumuna göre mi karar verecekseniz Ankara ya dönmeye?

Allah kolaylık versin canım. İyi kötü bir düzen oluşturdun, zamanla daha da iyi olacak inşallah.
Çocukların durumuna göre mi karar verecekseniz Ankara ya dönmeye?
Aynen kuzum küçük kız piskolojisi uyum sağlar eğitiminide düzene sokarsam burda kalırım ama olmazsa sonbaharda dönerim artık.Ankara 1 sene eşim kapamadık boş dahi kalsa elinde tutmayı düşüyor bakalım artık

Son düzenleme:
IMG_2379.jpeg

Herkeseee mutlu geceler bebekler😍😍💜💜😴😴

Allah yardımcın olsun hep dualarımdasın sen ve burda gerçekten kalpime dokunan kişiler bu kv hep böyleydi AAllah'a havele et mmuhakkak karsiligini alacaksın sabrının
Öyle canım benim Allah' a havale ettim.
Dua ediyorsun demek Allah razı olsun😌 💚
İlk defa eşimden bugün gelip bana ben taşınmak istiyorum Teneffüs dediğini duydum o da bıkmış bakalım ne yapacağız.

Evim mahkemelik kuzum mutayit direniyor bu bekleme süreçi bizi baya yıprattı o yüzde evi taşıdık eşim burdaki işleri meçbur toplamak zorunda sorun tek evde değil Farklı yerlerde bazı mülklerde vardı hepsiyle ilgilenmek zorunda Ev almak burda zaten en tehlikeli iş alamıyoruz yeni yapıların en az 6 ayı var neye nasıl güveneceğimizi şaşırdık.
Şuanda güvendiğimiz bir eve evimi taşıdık şimdilik burdayız Ankarıyı da kapatmadık ne olur ne olmaz diye böyle
Allah yardımcınız olsun Efser ablam kolay gele Malatya için dikkatli olmak gerekiyor.Ankaradaki evi de kapatmamış olmanız iyi.💚

İyi geceler kızlar:KK37: ev ahalisi uyuyunca şöyle yatağımda uzanıp dinlenmek en sevdiğim şeylerden biri😌 şükür sebebi resmen😁
Gününüz nasıl geçti??
Benim annem geldi sağolsun moral oldu bana konuyu hiç açmadım haberi yok.
Evi süpürdüm,yemek yaptım, çocuklar için mısır patlattım.
Karpuz dilimledim,kirazlı damla çikolatalı kek yaptım.
Balkonu yıkadım.
Mutfağı toparladım.
Çamaşırlar katlandı,oğluş kendisi yikanmak istedi ilk defa izin verdim😅

Allah yardımcınız olsun Efser ablam kolay gele Malatya için dikkatli olmak gerekiyor.Ankaradaki evi de kapatmamış olmanız iyi.💚
Kuzum teslimeyetten başka yol yok
Önce tebtir sonra teslimiyet
Öyle bir gerçeki varki en büyük tebtir Allah
ve dua.

Asrın olayı yaşadık buna izin veren Rabbim kurtaran koruyan saklayan yine Rabbim onun için artık endişelenmiyorum Rabbimizin güçü herşeye yeter🤲🏻

Hergün bütün ihtimalleri okuyoruz şurdan bu fay geçmiş burdan bu hat geçmiş,Peki biz olası bir felakette bile biliyormuyuz nerde nasıl olacağızmızı ?

Kul olarak yapaçağımız ahiretimiz,duamız tebtirimiz.🤲🏻

Dilerimki o korkuyu yeryüznde hiç bir canlıya yaşatmasın 🤲🏻

Kuzum teslimeyetten başka yol yok
Önce tebtir sonra teslimiyet
Öyle bir gerçeki varki en büyük tebtir Allah
ve dua.

Asrın olayı yaşadık buna izin veren Rabbim kurtaran koruyan saklayan yine Rabbim onun için artık endişelenmiyorum Rabbimizin güçü herşeye yeter🤲🏻

Hergün bütün ihtimalleri okuyoruz şurdan bu fay geçmiş burdan bu hat geçmiş,Peki biz olası bir felakette bile biliyormuyuz nerde nasıl olacağızmızı ?

Kul olarak yapaçağımız ahiretimiz,duamız tebtirimiz.🤲🏻

Dilerimki o korkuyu yeryüznde hiç bir canlıya yaşatmasın 🤲🏻
Amin Efser ablam aynen öyle ahiret için çalışmalıyız dünya gelip geçici.
Bizim burada aynı şekilde bi risk var deniliyor aslında Türkiye'de her yerden fay geçiyor heryeri saydılar🥴
Elbet olacak ilimi de bilimi de yaratan Allah bilime inanıyorum zaman olarak kimse bilemez.
Gerçekten sanki hayat daha da zorlaştı gibi covid,ekonomik kriz,deprem,deprem riskleri bakalım imtihanlarımız
artacak gibi😓

Amin Efser ablam aynen öyle ahiret için çalışmalıyız dünya gelip geçici.
Bizim burada aynı şekilde bi risk var deniliyor aslında Türkiye'de her yerden fay geçiyor heryeri saydılar🥴
Elbet olacak ilimi de bilimi de yaratan Allah bilime inanıyorum zaman olarak kimse bilemez.
Gerçekten sanki hayat daha da zorlaştı gibi covid,ekonomik kriz,deprem,deprem riskleri bakalım imtihanlarımız
artacak gibi😓
Rabbim herşeyin en hayırlısını versin kuzum
Tevvekel Allah diyeceğiz biz eşeğimizi sağlam kazığa bağladık bakalım kazığı koruyanda sağlamlığına garati olanda Allah 🤲🏻

X