Düzenli Evimiz & Hayatımız

Meraba arkadaslar benim koltugum suvet ve su damlasa leke oluyor kucuk cocugum var ve hergun kirletiyor.hangi deterjanla silmemi onerirsiniz yani tertemiz olmasi icin
Süet gerçekten zor bir kumaş kosla renkliler için olanından sulandirip silebilirsin aşırı lekeli yerleri için spreyler var sıkıyorsun kuruyunca fırçalalıyorsun int bir bak istersen koltuk silmede önemli olan temiz kirli ayrımı yapmadan tamamını eşit silmek o zaman bir tarafı yıpranmış durmaz Kolay gelsin

Meraba arkadaslar benim koltugum suvet ve su damlasa leke oluyor kucuk cocugum var ve hergun kirletiyor.hangi deterjanla silmemi onerirsiniz yani tertemiz olmasi icin
Örtüden nefret eden ben örtü taktım İnan baş edemiyorsun ilk çocukta öyle böyle götürdüm de ikincide nerdeyse her gün elimde bezle dolaşmaya başlamıştım çocuk az büyüyene kadar örtü kullanın deterjan olarak da ben bingonun ağartmayan çamaşır suyunu veya vanish renkliler için olanı sulandırarak lifle siliyorum
1689054860044.jpeg

images

Canım kızlar benim evin mutfağını fayans mı parke mi yaptıralım karar veremedim yarına net karar vermem lazım fikirlerinizi söyler misiniz
Genelde seramik tercih ediliyor ama ikisi de güzel.
Benim ev komple seramik ben bu yüzden parke seviyorum 😅
Eşimin babası biz evlenmeden önce bu şekilde yapmış🥴 Kendi evimi yaptırırsam benim tercihim de parke olur.

Örtüden nefret eden ben örtü taktım İnan baş edemiyorsun ilk çocukta öyle böyle götürdüm de ikincide nerdeyse her gün elimde bezle dolaşmaya başlamıştım çocuk az büyüyene kadar örtü kullanın deterjan olarak da ben bingonun ağartmayan çamaşır suyunu veya vanish renkliler için olanı sulandırarak lifle siliyorum
Eki Görüntüle 3270501

images
Şu bingonun çamaşır suyunu renklilerde çıkmayan lekeler için de kullanılır mı acaba?

Kızlar güne güzel başlamadım ama olsun buna da şükür diyorum sorun yine eşimin annesi hiç bir şekilde görüşmeme kararı aldık zor da olsa sabır ediyoruz bu kadına izin verip evine alan kendisi tabi inanın anlatsam şok olursunuz.😓
Allah tan sabır diliyorum tez vakitte de bu insan görünümlü yılandan uzaklaşmak istiyoruz bu insanın bir şerli ailesi var pis işler çeviriyorlar . Bu aile benim haberim yok ama bizim eve sarmaya başlamış tesadüf duydum kiracı uyardı meğersem kp ye söylemişler kp tepkisiz çok tuhaf biridir bana göre.
Bilmiyorum kızlar öyle bir sıkıntı ki bu içimi daralttı sinirden duvara yumruk attım elim acıyo ama haddini bildireceğim yüzleşmedim henüz.Bi gidip hesap sorasım var ama muhattap olmadım.
İşin kötüsü hiç düşünmeden çıkar giderim artık ama ev yaptırma konusunda inş. kararımız var bu yüzden beklemedeyim.
Ve de erkek kardeşime söz verdik bizim evin alt katı😓için bilemiyorum onu yüzüstü bırakamam ama çıkıp kendi evime katabilirim böyle de olabilir.
Bana dua edin kızlar şu yılandan kurtulayım ben böyle konuşacak biri değilim ama tüylerim diken diken oluyor duyduklarımla. :cry: Derdimi size yazmak istedim kardeşlerimle ablam ve abimle de konuşacağım bugün Allah'ım bize çok güzel bir hayır kapısı açsın inş.🤲

Beyaz sabun öneririm. Ve çocuk büyüyene kadar en azından minder kısmına gelecek bir koltuk örtüsü olabilir

Günaydınn mis gibi kadınlar 🌹

Sabah işlerimi yaptım
Mutfağı topladım, kahvaltı bulaşıklarını kaldırdım.
2 posta çamaşır yıkattım.
Evi süpürdüm.
Salona yeni halı aldım, dün geldi.
Çok etkileniyorum çıkan tüylerden, yeni halı kokusundan, burnum kaşınıyor sürekli tüyler ağzımda gibi.
İyice bir süpürdüm, her gün süpüreceğim,zamanla geçecek biliyorum ama kısa sürede geçiren bir öneriniz varsa beklerim kızlar.

Bu saate kadar epey işlerimi bitirdim.
Regl oldum onun da sancısı var ama yatmadım yine de.
Öğlen kuzenime davetliyim bütün kuzenler çay içecekmişiz ☺️
Çocukları yıkarım, başka da iş yapmam bugun.

Teneffus Zili Teneffus Zili Allah hayırlı kapılar açsın çıkış yolu göstersin canım.
Anne baba dediğin ne kıymetli oysa. Fakat bazıları böyle işte. Hatta bazılarına Allah rızası gözeterek yaklaşıyor, sevmesen de idare ediyorsun. Ama seninkiler o durumu da aşmış.
Anladığım kadarıyla kötü işleri de var. Böylesi uzak olsun. Allah görüyor ya herkesin niyetini.
Sağlığından olacaksın.Sağlık ve huzurdan ötesi boş bu dünyada.
Uzak olmanız en iyisi.
Allah yardımcınız olsun, fazla sıkma canını. Eşinle birlik olduktan sonra, bu da geçer ✔️

X