Düzenli Evimiz & Hayatımız

Allah kolaylık versin canım benim, Allah ıslah etsin böyle insanları da başka diyecek bir şey yok. En saygılı insanı bile bu hale getiriyorlar, eminim sende de durum boyledir. Tez zamanda rahatlayın inşallah, Allah yuvanın birliğini huzurunu bozmasın

Günaydın herkese,
Balkonu detaylı temizledim, yeni getirdiğim çiçekleri ektim, bazılarını da büyük saksıya geçirdim, balkondaki eşyaların yerini değiştirdim.
bulaşık makinesini boşaltıp tekrar çıkanları doldurdum bi,
akşam yemeğini hazırladım,
iki tane mutfak dolabı sildim içli dışlı, genel olarak da bir düzenleme yaptım diğer dolaplara,
çamaşırım kalmadı çok şükür şimdi sadece kalan havlu ve çarşafları yıkıyorum.

Yapalım canom ❤ sen neler yapıyosun? Bizim bebek falan yoğun geçti bayramlaşmadık bile senle
Bebek ???
Bu yıllı taşınmanya yerleşme ve temizlik değerlediriyorum
42 yıllık ömürümde yapmadığım tüm temizlik borcumu ödemiş gibiyim kalan sağlar bizimdir hesabındayım
"Ama ben yapamam" dediğim ne varsa Rabbim ödev verdi bal gibide yapılıyormuşumu öğretti
Başımın üzerine aldım kabul ettim yolla devam ediyorum bacım su

Rabbim feraha çıkarsın canım. Kalbi kötü olanları, bizlerden fersah fersah uzak eylesin.
Amin amin amin Allah razı olsun
Amin Pinhan Allah razı olsun eşim gerçekten tertemiz bir müslüman babası sessiz sakin ablası dolduruşlara geldi yoksa temiz biridir gerisi berbat Allah'ın selamını veriyordum bu kadar ama ben nereden biliyim kv bunların her zaman arkasında duran biri diye.
Ben kötülüğe yanlışa harama göz yumamam ablamla konuştuk sabah bakalım bir an evvel araya kmler koymak istiyorum kim ne derse desin artık oğlum gidiyordu asla izin vermeyeceğiz o sınırlar aşıldı ancak ölüm beni yan yana getirebilir.
Biraz daha zaman işte bol bol dua ediyorum bu da geçecektir elbet ama bu yaralar nasıl geçer bilmiyorum
Dualarınız için çok sağolun..
Nane Limon Kabugu İyi tatiller

Teneffus Zili Allah kolaylık versin aile işleri çok zor
Cidden Bonus öyle benim sekiz yıldır uğraşım bu yalnız bayanın her daim gerçek yüzü ortaya çıkıveriyor sandığımdan da tehlikeli biriymiş zamanla anladım maalesef, sağolasın.
Allah razı olsun canım sağolasın inan o kadar alttan alan biriyim fedakar biriyimdir ki boşuna yapmışım ama sınırı çizeceğiz hadlerini bilecekler.
Burada yazabilsem yazamıyorum eşim taviz verse direkt boşanma davası açarım o dereceyim neyseki gerçek yüzünü gösterdi bayan
En iyisi biran evvel taşınmak inş.beklediğimiz bir şey var haber çıkmazsa birkaç ay sonra taşınmak isterim ilk fırsatta inş.
Anne baba hakkı dedik bu zamana kadar ama onlar evlat hakkı,torun hakkı hatta kul hakkı gibi bir şey gözetmiyorlar.

Şu bingonun çamaşır suyunu renklilerde çıkmayan lekeler için de kullanılır mı acaba?
Denemedim canım koltuk halı siliyorum onunla. renklilerdeki lekeler için renklileri Yıkayacağım zaman Lekeli renklilerin sadece lekeli yerlerine pembe vanish döküyorum biraz bekletip makinede yıkatıyorum çıkıyor

Hmm tamam sağol vanish çok pahalı yaptılar ben de pril sıkıp çitiliyordum yada beyaz sabun.

Allah yardımcın olsun hep dualarımdasın sen ve burda gerçekten kalpime dokunan kişiler bu kv hep böyleydi AAllah'a havele et mmuhakkak karsiligini alacaksın sabrının

Ooooo kuzum seni görmek banada çok güzel geldi Dün hafif bir yağmur ciseledi onun ardından serin serin banada keyifli geldi

Nasılsın birtanem
Seni görmekte öyle
Malatyadasın sanırım. Çok şükür canım tatilde nasıl olunur çocuklarla çıldırmacalar
Tablet bilgisayar oyunlarına direniyorum çok zor bu zamanda akıntıya karşı kürek çekmek gibi
Sen nasılsın?

Evim mahkemelik kuzum mutayit direniyor bu bekleme süreçi bizi baya yıprattı o yüzde evi taşıdık eşim burdaki işleri meçbur toplamak zorunda sorun tek evde değil Farklı yerlerde bazı mülklerde vardı hepsiyle ilgilenmek zorunda Ev almak burda zaten en tehlikeli iş alamıyoruz yeni yapıların en az 6 ayı var neye nasıl güveneceğimizi şaşırdık.
Şuanda güvendiğimiz bir eve evimi taşıdık şimdilik burdayız Ankarıyı da kapatmadık ne olur ne olmaz diye böyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…