Düzenli Evimiz & Hayatımız

eski evimi seyrediğim manzarayla gün başlamış 👀

Eklentiler

• 608177D6-9C64-4E3E-9DA8-7D56078DF847.jpeg
    608177D6-9C64-4E3E-9DA8-7D56078DF847.jpeg
    107,2 KB · Görüntüleme: 42
Günaydınnn nasılsın dün akşam aklımdan geçerken, sabah mesajını görmek güzel geldi ❣️
Yorucu mutfağı yerleştiriyorum normal bir ev toplama olmadığı için her yer her yerde
Bugün dolaplar kurulacak onu bekliyorum
Artık usta görmek istemiyorum işi bırakıp onlarla ilgilenmek zorunda kalıyorum 🤕

Yorucu mutfağı yerleştiriyorum normal bir ev toplama olmadığı için her yer her yerde
Artık usta görmek istemiyorum işi bırakıp onlarla ilgilenmek zorunda kalıyorum 🤕
ALLAH zorunu kolaylaştırsın canım bu günler geçip, ferah günler gelecek nasipse. sağlıkla sıhhatle huzurla oturun evinizde ❣️

Günaydın canlar 🥰
Dün çok yogun ve suprizli bı gündü gece yatana kadar mutfaktaydim bana sürpriz doğum günü yaptılar çok mutlu ve saskindim çok istedigim LED abajuru da hediye almışlar nasıl mutluydum hala mutluyum çok şükür .
Bugünde işler bitti hava da guzel biraz dinlenme modundayim çok şükür bugunume
Teneffus Zili Teneffus Zili çok sevindim canım 🥰 ne mutlu iyi günler de kullan ehliyetini 🥰
Bonus Bonus kolay gelsin cnm
Atladiklarim varsa affola canlarım

Allah yardımcın olsun canım kolay gelsin

X