Düzenli Evimiz & Hayatımız

Hayırlı sabahlar kızlar.. Bereketli,huzur dolu bir gün olsun inş.hepimiz için :KK36:
Namaza kalktım size de selam vermek istedim.
O1deren87 O1deren87 Allah şifa versin canım hastalık en zor şey bana göre de herşey aksıyor günlük rutin hayat bile.
Hayırlı bir yaş , ömür diliyorum sana iyi ki doğmuşsun canım.:KK74:
Hayırlı sabahlar 🥰 ehliyetin hayırlı olsun kazasız cezasız sürüşler 🤗

Evet acile gitmek bir rutinim oldu artik.dun gece el ve ayak bileklerim kitlendi ayaklarimin ustüne basamadım
serum verdiler.iyi kotü gidiyorum iste bayramdan sonra daha kendime gelemedim.
Saglik gibisi yok valla
Bol bol dinleniyorum cunku tam iyilestim diyorum geri devriliyorum.etrafta herkes hasta yine.
Bu haftaesim izin almisti adam butun bi hafta beni hastaneye goturdü
Çok geçmiş olsun allah şifa versin bağışıklığını güçlendirmek için soğanlı sarımsaklı kemik suyu çorba iç bol limonla

Evet acile gitmek bir rutinim oldu artik.dun gece el ve ayak bileklerim kitlendi ayaklarimin ustüne basamadım
Saglik gibisi yok valla
Bol bol dinleniyorum cunku tam iyilestim diyorum geri devriliyorum.etrafta herkes hasta yine.
Geçmiş olsun canım 😕

Başın sağ olsun mekanı cennet olsun inşallah

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun🤲

Başınız sağ olsun mekanı cennet olsun 🤲🏻
Allah razı olsun kızlar, amin 🤲
Saglik gibisi yok valla
Çok geçmiş olsun, sarımsak ve bal iyi geliyor diyorlar bağışıklık için, belki deneyebilirsin canım.

Hayırlı sabahlar herkese 🌱

Dün anca valizleri boşaltıp mutfağı temizledim, iki posta da çamaşır atıp onları astım, bugün detaylı girişeceğim inşallah.

İyi pazarlar hatunlar☺️
Ahududular ve kayısılar oldu gelsenize 🤩🤩 IMG_20230709_150859.jpg IMG_20230709_150814.jpg

Hayırlı sabahlar kızlar.. Bereketli,huzur dolu bir gün olsun inş.hepimiz için :KK36:
Namaza kalktım size de selam vermek istedim.
O1deren87 O1deren87 Allah şifa versin canım hastalık en zor şey bana göre de herşey aksıyor günlük rutin hayat bile.
Hayırlı bir yaş , ömür diliyorum sana iyi ki doğmuşsun canım.:KK74:
Ay canim benim cok sagol:KK200:
Aynen canim 2gün camasir yikama bi gün yemek yapma bütün düzen şaşiyor.
Rabbim hepimize bol sağlık sıhhat versin amin

Kızlar hepinize ayri ayri tesekur ediyorum gecmis olsun dilekleriniz icin
Cok sükur bugün iyi oldum ama kendimi yormamaya çalışıyorum.
3mak.camasir yikandı.katladim yerlestirdim.
Gece ütü yapacam.
Yemek yaptim
Etli yesilfasulye,pirinc pilavi,cacik bide kızım istedi kakolu kek yaptım
Mutfak la balkonu süpürdüm
Cocuklari esim bugun havuza indirdi bende biraz kk ya bakayim dedim koltukta uyumusum😊
Yemek yendi mutfagı topladım
Bul.mak.calistirdim.bir suru tencere elimde yıkadim. Temiz bulasiklar yerine yerlesmeyi beni bekliyorlar .
Beklesinler bakalim😅

Saglik gibisi yok valla
Çok geçmiş olsun 💜

X