Düzenli Evimiz & Hayatımız

Zeynep isminide çook severim.Gördüğünde benim için saçlarını sev hatunum 🥰
20230708_170132.jpg
senin için bu sacları seviyim

Son düzenleme:
Selamunaleyküm hanımlar. İki haftadır hiç aktif olamadım, bayramda kayınvalidemlere gittik, tam bayram sonu babaannemi kaybettik bir de, zaten altüst olan sinirlerin üstüne iyice çöktüm, kusuruma bakmayın. İnsallah her şey yolundadır sizlerde.
Başın sağ olsun mekanı cennet olsun inşallah

Selamunaleyküm hanımlar. İki haftadır hiç aktif olamadım, bayramda kayınvalidemlere gittik, tam bayram sonu babaannemi kaybettik bir de, zaten altüst olan sinirlerin üstüne iyice çöktüm, kusuruma bakmayın. İnsallah her şey yolundadır sizlerde.
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun🤲

Merhaba kizlar bu topik bana cok sey katti. Önceden temizliğin altindan kalkamıyordum her yerim her zaman dağınıktı düzenli yaşamayı öğrendim sayenizde teşekkür ederim 🌹😊💞
Bırakıyon mu kız bizi veda konuşması gibi olmuş 😂gerçekten ben de tam kendimi salmışken geldim buraya çok iyi geldi bana da

Başınız sağ olsun mekanı cennet olsun 🤲🏻

Merhabalar kızçeler
Sabah işlerimi yaptım.
Market alışverişi yaptık onları yerleştirdim.
Mutfak koridor ve salonu süpürdüm.
Çamaşır katladım yerleştirdim.
Ortalık topladım.
Bahçe evimize geçtik.
Şimdi de bir tur buralarda iş yaparım.
Bugun hava kapalı. Sıcaktan bunalmadık.
Yine de halim yok nedense.
Cumartesileri severim ama.
:KK8:

X