Düzenli Evimiz & Hayatımız

Evi temizliyip çıkmıştım neyseki toplu bir eve giriş yaptım erkek kardeşim için mobilya baktık fiyatlar
malum Rabbim evlenenlerin yardımcısı olsun.
Çok yorgunum olsun ama sınavımı geçtim maşallah benden keyiflisi yok şuan
Yemek dışarda yedik yemek derdim yok jnş.biraz sarma dolma koydu büyük ablam.
Evi süpürdüm,
Bulaşıkları yıkadım,
Masayı sildim, lavabo yıkadım.
Bebişin çamaşırları çitiledim makinaya attım, astım.
Bi posta renkliler atmıştım yıkanmış henüz asamadım.
Ailecek bi rahatladı bizimkiler ben sınavdan geçince yalnız kızlar 13 bin oldu deniyor

Hayırlı olsun çok sevindim senin için

Iyi aksamlar❤ yoğun geçen bir ay yaşıyorum ağustosta buyuk temizlik var o zmna kdr tatildeyim

Hadi gözün aydın Komisyon gerçekten çok önemli rahat anlayışlı olunca sana da yansıyor tabi

Bugün yaptıklarım kahvaltı hazırladım sofrayı toplayıp bulaşık makinesi ni çalıştırdım süt pişirdim yoğurt mayaladim öğlen yemeği ni hazırladım çamaşır katladım yerleştirdim düğüne gittim kısa bir hayırlı olsun için başka bir çiftin de nikahına gittim ❤küçüğe duş aldırdım bir ara yağmur yağdı kahve içip kitap okudum eee ççokca da kk daydım günü bitirdim iyi geceler hepinize

Herşeyi anlik yapiyorim hiç işim kalmiyor her yer temiz.kaliyor haftalarca yas kis temizliği yapmıyorum artik camlari kirlendikce siliyorum kapi duvar

Bugün eşim evdeydi diye cok girmedim
Normalde eşim evdeyken is yapmazdım bugün aldım çamaşırları yaninda katladim
Balkon halisina meyve suyu döktük onu yikadim yikamama bahane oldu aklimdaydi zateb
Mutfağı temizledim
Robota yerleri sildirdim
Wcler yıkandı
Ortalik toparlandi
Mutfak dolabi 1 bölüm düzenlendi

Evet acile gitmek bir rutinim oldu artik.dun gece el ve ayak bileklerim kitlendi ayaklarimin ustüne basamadım
serum verdiler.iyi kotü gidiyorum iste bayramdan sonra daha kendime gelemedim.
Saglik gibisi yok valla
Bol bol dinleniyorum cunku tam iyilestim diyorum geri devriliyorum.etrafta herkes hasta yine.
Bu haftaesim izin almisti adam butun bi hafta beni hastaneye goturdü

Herşeyi anlik yapiyorim hiç işim kalmiyor her yer temiz.kaliyor haftalarca yas kis temizliği yapmıyorum artik camlari kirlendikce siliyorum kapi duvar
Darısı başıma şuan detaylı temizlik yapıyorum bundan sonra bende korurum temizliği inşallah

Geçmiş olsun Allah şifa versin

Hayırlı olsun Teneffüscüm, gözün aydın.
Sevindim gerçekten
Atlattın şükür.

Hayırlı olsun Teneffüscüm, gözün aydın.
Sevindim gerçekten
Atlattın şükür.
Sağol canım öyle ya atlattık inş.yazın sıcağında o kadar zordu ki o heyecanla ter sırtımdan damlıyordu alnım şarıl şarıl damlıyordu
Alıp ehliyeti evde kenara koymazsak iyidir tabi genelde öyle oluyor eşim arabasını sattı ama bağımsız olarak işlerimi halletmek istiyorum en çok bunun için çocuklu olunca cidden zormuş yetişilmiyor hiçbir şeye.

Hayırlı sabahlar kızlar.. Bereketli,huzur dolu bir gün olsun inş.hepimiz için
Namaza kalktım size de selam vermek istedim.
O1deren87 Allah şifa versin canım hastalık en zor şey bana göre de herşey aksıyor günlük rutin hayat bile.
Hayırlı bir yaş , ömür diliyorum sana iyi ki doğmuşsun canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…