Düzenli Evimiz & Hayatımız

Allah seniii, banyoda çimiyormuşsun ben de kızgın kumlardan serin sulara atlıyor, boy veriyor, çıp çıp yüzüyorsun diye hayal ettimdi
Maşallah güzelce büyür iyi hasat verirler inş. 1 dönüm var mı? Bi yer sorduk iki dönüme yakın ama yol yok şu yok ablamla istiyoruz Rabbim nasip etsin isteyenlere inş. 3 saat sürüyor bizim buradan yol.
740 metrekare canım.Ev var işte müstakil. Garajı, bahçesi, kendimize yetecek kadar ekim alanı yaptık vs güzel oldu. Allah size de, isteyen herkese nasip etsin..

Oğlan çocuğu farklı olabiliyor demekki.
Benim kızlar evcilik falan çok sever. Kardeşlerini de alırlar bazen, o da çocukları olur komşu falan olurlar.
Oyalanıyorlar işte.
Ben de kızlar küçükken onları daha çok oynatırdım. Etkinlikler yaptırırdım.
Sonra oğlan oldu. Onu sanki o kadar oynatmadım. Onu ablaları oynatıyor, ya da kendi bişeyler buluyor, babasıyla daha çok oynuyor falan.
İş yükü artıyor, çocuk sayısı artınca. E normaldir.
Valla vakit neden yetmiyor ben mi çok tembelim bilmem.
Evin işi, yemek olayı var.
Kızlarıma Kuran çalıştırmam lazım.
Yaz tatili kitabı çalışmaları lazım.
Hikaye kitabı okumalılar arada.
İngilizce çalışmalılar.
Çizgi film izlemeli, oyun oynamalılar.
Parka bahçeye gitmeliler.
Oğlumun da ihtiyaçları var tabi bu esnada.
E bunların içinde ben de nefes almalıyım.
Ve sıcaktan ya da mizacımdan, halim yok hepsine.
Yapamıyorum.
Yapanları tebrik ediyorum.

Ben genel olarak tanıyorum arkadaşları seni bilmiyorum kaç yaşındasın evli misin
Şarjım bitti yazamadım

Ben konya da yaşıyorum aslında Her yere yazmıyorum özellikle dua bölümüne arada Bdv ve geyik yeni yeni buraya takiliyorum burda tanıdığım üyeler var tanıdık derken sitede içinde

Elbette beni görmüsundür kimse kimseyi pek tanımasa da duruşu yazıları yada sitedeki yorumlarından az çok yakınlık hissediyor

Ben konyaliyim canım bunu hep yazarım evli değilim boşandım kısa süren bir evliliğim oldu yani bekarım çocuk yok

Ne çok çok yeni uyeyim ne çok çok eski takiliyorum siteye zor zamanlarım da üye oldum baya bi girmedim buraya sonrası buralardayim

Çalışmıyorum yazın bahçemiz var bütün yaz bahçe bağ isleri onlarla uğraşip kışın dinleniyorum

Selam canlarim nasılsınız
evisleri bitti ...
Mutfak toplandı bulaşık Makinesi çalıştırıldı
Nohut yemeği pişirildj
Pirinç pilavı yapılacak
Ocak tezgah lavabo silindi
Tezgah arası silindi
Mutfak supuuruldu silindi
Balkon dip köşe supuuruldu silindi
Odalar da halılar kaldırıldı supuuruldu silindi
Banyo WC yıkandı süpüruldu silindi
Koltuk örtüleri yıkaniyor
Banyo paspasi yikancak
Haftalik temizlik tamamlandi
Birazdan kahvemi icicem:)

Sanırım ondan kuzum ya bakalm bu kadarı şimdilik yeter bana

Evet denk geldikçe kendime yakın hissettim o yüzden sordum

Bugun evde eşyaların değişikliği, bir iki şeyi elden çıkarmakla geçti zamanım.
Kızlarıma Kuran çalıştırdım.
Çamaşır yıkadım 2 kez astım.
Bir de katladım.
Çocuklarla takıldım.
Aşırı sıcak.
Yemek düşünüyorum, instagramda gezerken karışık kızartma gördüm, canım istedi fikir oldu onu yapacam.
Bugun de böyle geçsin.
Bir şişe maden suyu içtim kendime geldim biraz.

JES
Nego hadi gelin kizlar.
Özledik sizi❤
Canım telefonsuzluğa alıştım iyice arada sosyal medyaya bakıyorum çıkıyorum
Bende özledim sizi gireyim diyorum işe güce çocuklara dalıyorum akşam oluyor.
Nasıl gidiyor yeni evinde hayat?

Şükürler olsun Penyezciğim.
Sen nasılsın?
İçine sağlık sorunları ve yurtdışı seyahatin de girdiği yoğun bir dönemi atlattık.
Kendime gelmeye çalışıyorum.

Allah size de kolaylık, sağlık afiyet versin. Rabbim korktuğumuza uğratmasın, tahliller, tetkikler kesin bir teşhis alamadım henüz. Dualarınızı beklerim canım.
Güzel sonuçlar alırsın umarım,Allah korktuğuna uğratmasın.

Allah korumuş aman bir şey olmamış
Şükür
Güzelmiş canım Amin
Bizim oğlan Kur'an a başladı Elif ba yani hergün hikaye kitabı okutmaya çalışıyorum test kitabından da bi sayfa yapmaya çalışacağız inş.başladik ama düzenli değil.
Benim oğlan İngilizce sayı saymalara kafayı takmıştı o şekilde devam etseydi inanıyorum ki ingilizce konuşmayı öğrenebilirdi.
Videoların etkisi var.
Benim de işler yarım kalıyor

İyi geceler kızlar yoğun bir gündü dışarda işlerim vardı çıktım ama sauanaya girmiş gibiydim güneş koruyucu sürüyorum ama hepsi ter ile akıp gidiyor
En büyük ablam geldi içli köfte doldurduk koca tepsi doldu birazı kendimiz için gerisini gönderdim onunla iyi oldu beraber daha kolay oldu.
Kıraç dinledim Ezel dizisi aklıma geldi açtım başlayacağım ilk bölümden eski diziler başkaydı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…