Düzenli Evimiz & Hayatımız

çayın ortada mi bonusum

Sabah ofisteki rutin işler yapıldı
Haftalık iş planı gözden geçirdi
Öğlen yemeği yendi
Dişçiye gidildi (diş temizliği) yapıldı

Şimdi bir kahve içeyim
Ya bu diş temizliği acıtıyor mu bi kaç kişi kanadı falan demişti gidemiyorum korkudan

Ya bu diş temizliği acıtıyor mu bi kaç kişi kanadı falan demişti gidemiyorum korkudan
korkulacak birşey yokmuş, bende korkutan erteledim durdum 10 dk bile sürmedi hafif kanama oluyor ama sıkıntılı bir durum yok. ihmal etme git canım

Merhabalar hanımlar
Benimde pek iş yapasım yok özel günümdeyim tansiyonum arada düşüyor az az yapıp oturuyorum.
Bulaşık tabletlerlerim bitti bulaşıkları elde yıkadım.
Sabah patates haşladım, kavurdum.
Ortalığı toparladım.
Masaları sildim.
Çöpleri toparladım,buz dolabında ezilenler vardı ayıkladım,ocağı sildim.
Birazdan yerleri süpürüceğim.

Daha yeni tertemiz yaptığım evin merdivenlerini kv ve akrabaları mahfetti.
Bana herşey müstehak zaten.
Çocuğum hasta bi de ben uğraşıyorum bi kamyon eşya yukarı taşındı kardeşinin eşyalarıymış
Benim ev onun yataklarıyla dolu oğlu kv hazretlerine söylemedi hiç aman kırılmasın.
Bi de ben çorba güzel yapıyormuşum çocuğu sallıyorum illa da gel çorba kat kardeşi bey gelecekmiş ben güzel yapıyormuşum gelip yesinmiş.Hey Allah'ım yazamıyorum da inanın türk lirası ile beş k...etmezler.Eşim öz dayısıyla muhattap olmuyor.
Bi çıktım hasta gibi beş dk.sonra canlandı.Kardeşinin eşyaları gelince
Herkese inanırım ama benim kv ye aslaa.
Ve de ne göreyim kilimlere ayakkabı ile basılmış biz ona basıp içeri giriyoruz benim gibi enayiyi nereden bulacaklar
A dostlar şimdi onları kaldırıp yıkamam gerekecek içim doluyor buraya yazıyorum işte kusura kalmayın.

JES senin gibi ileri görüşlü bi zatı saygıyla selamlıyorumalnından öpeyim insanlar asla değişmez numara ve taklit işte..
Ben uzağım ama işi düşünce geliyor işte böyle insanlar
Bir daha muhattap olmayacağım demiştim kendisi gelip yapıştı yine bana arada kullanmak için işte satrançı çok iyi oynuyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…