Düzenli Evimiz & Hayatımız

Kızlar sizin eşleriniz de sürekli ben akşama kadar çalışıyorum vs.diye ver yansın ediyor mu :ukala::ukala:
Benim evde yan gel yattığımı düşünüyor sanırım.🤷
Erkeklerden nefret ediyorum cidden😤😤
Çok dolmuşum kusura bakmayın.🤦
Benim ki çok yoruldum falan diyordu. Bende evde daha zor 1 gün sadece kıza sen bak ben işe gideyim dedim🤭 sonra sabahları falan baktı etti Ahsen asla ve asla durmuyor yani hareketli çocuk gördüm ama bu kadarını hiç görmedim her gören hayretler içinde kalıyor. Neyse eşimde ne kadar zor olduğunu anladı 1 2 saat bakınca. Şimdi ağzını açmıyor ben çalışıyorum diye

Pazartesi den sonra nabıyoz?

Çoluk çocuk tombaklı olanlar yaz planlarınız var mı?
Çocuksuz olanlar sizin yaz planınız var mı?

Bayram temizliği olur yaz temizliği olur hep birlikte odak yapabiliriz belki.
Valla ben bi dip köşe girişmek istiyorum bayramdan önce

Benim ki çok yoruldum falan diyordu. Bende evde daha zor 1 gün sadece kıza sen bak ben işe gideyim dedim🤭 sonra sabahları falan baktı etti Ahsen asla ve asla durmuyor yani hareketli çocuk gördüm ama bu kadarını hiç görmedim her gören hayretler içinde kalıyor. Neyse eşimde ne kadar zor olduğunu anladı 1 2 saat bakınca. Şimdi ağzını açmıyor ben çalışıyorum diye
Benim kızda çok hareketli çok karıştırıyor ortalığı o elleri her yerde 😏
Evet bakınca bebişe bi kez söyledi o da anladı ama daha çok destek olabilir bence😏

Benim kızda çok hareketli çok karıştırıyor ortalığı o elleri her yerde 😏
Evet bakınca bebişe bi kez söyledi o da anladı ama daha çok destek olabilir bence😏
Tabi canım gerçekten zor ya çocuk bakmak, ev işi vs. Dışardan bakınca basit görünüyor ama hiçte öyle değil. Hele ki çocukla ilgilenmek peşinden koşturmak çok zor. Benim eşim yardımcı olur Allah yukarda ama işte benim işime pek yaramıyor benim kız akşamları erken yatar. Onla ilgilenme konusunda pasif kalıyor 😂

Iyi geceler kızlar
Ev süpurup silindi
Tozlar alındı
Balkonlar süpurup silindi
Camasir topladim katladim yerlestirdim
Ebeveyn banyosunu yikadim lavobosunu yikadim
Arka balkonun camlarini sildim
Mermerlerini sildim
Ev terliklerini yıkadim balkona dizdim
Yemek yaptım
Bul.mak boşalttım.yine doldu suan calisiyor
Mutfagin parmak izi olan yerlerini sildim
Dus aldım
Esim ben ve kizim asagida top oynadik biraz dolandık.
Yıkanan koltuk ortülerini taktim
Wc ve lavobosunu yıkadim
Ama yarin kalk yine ayni ısler😖

Pazartesi den sonra nabıyoz?

Çoluk çocuk tombaklı olanlar yaz planlarınız var mı?
Çocuksuz olanlar sizin yaz planınız var mı?

Bayram temizliği olur yaz temizliği olur hep birlikte odak yapabiliriz belki.
Benim bugün sınav görevim var yine bugünden sonra belki de öğleden sonra jet motorunu takmam lazım Perşembe kayınvalidemler geliyor Cuma beraber benim memlekete gideceğiz kız istemeye nişana ordan da kurban için eşimin köyüne süpürgenin başlar yoğun günleri

X