Düzenli Evimiz & Hayatımız

Benim bugün sınav görevim var yine bugünden sonra belki de öğleden sonra jet motorunu takmam lazım Perşembe kayınvalidemler geliyor Cuma beraber benim memlekete gideceğiz kız istemeye nişana ordan da kurban için eşimin köyüne süpürgenin başlar yoğun günleri
Kolay gele süpürge essah yoğunmuş tam olarak ne zaman evde olarsın hep köyde durmayacan tatilde dimi :confused:

Günaydın ❤
Mutlu pazarlar 🌸🌸

ecabf6840f84b568315fb5c76060486c.jpg

Allah’ın izniyle inşallah yok 😅 bayram tatilinden sonra bir haftalık izin yazdırmış evimin direği 9 Temmuz gibi evdeyim inşallah amin yarabbim
Köyden geldikten bir hafta on gün sonra da arkadaşımın düğününe Kastamonu’ya gidebiliriz ben niye dizimi kırıp evde oturamıyorum 🙈

Neden yaa üzüldün mü 🥴
Depremde beni karın soğun ortasında koyup gitti 🤕
Artık bazı ilişkileri zorlamanın anlamı olmadığını düşünüyorum herkes mutlu olduğu yerde olsun ♥️eşime de senle olan ilişkine asla karışmıyorum sende benikine karışma dedim konuyu kapattık böyle oldu 😏

Depremde beni karın soğun ortasında koyup gitti 🤕
Artık bazı ilişkileri zorlamanın anlamı olmadığını düşünüyorum herkes mutlu olduğu yerde olsun ♥️eşime de senle olan ilişkine asla karışmıyorum sende benikine karışma dedim konuyu kapattık böyle oldu 😏
Ah ya yazıklar olsun. En iyisini yapmışsın belki geç bile kaldın.

X