Düzenli Evimiz & Hayatımız

Yaaa. Ss aldım tavsiyene uymaya çalışcam. Tarih benim korkulu rüyam lisede de sevmezdim sıkılırdım

Yaaa. Ss aldım tavsiyene uymaya çalışcam. Tarih benim korkulu rüyam lisede de sevmezdim sıkılırdım
Ben severim tarihi sıkılmadan yapmıştım o zaman tabi bi de bekardım vaktim vardı. Bu sene coğrafya için yapmam lazımdı aynı şeyi ama yapamadım. Coğrafyayı sevmiyorum ben de yapamıyorum da

Ben severim tarihi sıkılmadan yapmıştım o zaman tabi bi de bekardım vaktim vardı. Bu sene coğrafya için yapmam lazımdı aynı şeyi ama yapamadım. Coğrafyayı sevmiyorum ben de yapamıyorum da
Coğrafya da harita bilgisi için oyunlar var daha kolay öğreniliyor aklında bulunsun

Bende coğrafya severim inşallah umduğun sonucu alırsın atanırsın

Masallah darısı bizlere insallah hangi bölümden mezunsun

Bana anlatımı hoş geliyor
Bende severim inşallah
Coğrafya engin eraydindan dinlemiştim sevmiştim öğrenmiştim de ama bu yıl benim hocamdan dinlemeyi düşünüyorum dinlediğin hocayı değiştir belki seversin güzel ders

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…