Düzenli Evimiz & Hayatımız

Günayydınn ❤

45f5e90bbe3ba1321fb679b449655ca4.jpg

Bende yazmadım canim ama duamdasın emin olabilirsin Rabbim eşinin kalbine merhamet versin bir an önce düzelirsiniz inşallah 🤲 Ara bozuk olunca insan psikolojik olarak kötü hissediyor hic bir sey yapası gelmiyor seni anlıyorum ama ben eşlerin çok fazla küs kalmasından yana değilim konuşarak halledebileceğin bir şeyse kendini anlatmanı tavsiye ederim
Allah razı olsun canım sağolasın.😌Ama yok ben oturup konuşan biriyimdir uğraşmayacağım düzeltmek isteyen kendisi gelsin.😏
Eşim dışarıda çok sevilen iyi biri hakkını yiyemem herkeste hatrısayılır biri ama benle onun çok çatıştığı konu var o akrep ben boğa burcuyum anlaşma sağlayamıyoruz bazen.🥴
En sevmediğim huyu erteler herşeyi ve arkadaşlarıyla çok fazla vakit geçirmek ister bu saatten sonra değişmez bu huylar zaten.

Allah razı olsun canım sağolasın.😌Ama yok ben oturup konuşan biriyimdir uğraşmayacağım düzeltmek isteyen kendisi gelsin.😏
Eşim dışarıda çok sevilen iyi biri hakkını yiyemem herkeste hatrısayılır biri ama benle onun çok çatıştığı konu var o akrep ben boğa burcuyum anlaşma sağlayamıyoruz bazen.🥴
En sevmediğim huyu erteler herşeyi ve arkadaşlarıyla çok fazla vakit geçirmek ister bu saatten sonra değişmez bu huylar zaten.
Onlar evliliğin tadı tuzu biraz kavga da lazım😅 Bogalar inatçı olur sen ikna edersin eşini 😅 eşin arkadaşlariyla plan yapmadan sen yap eve misafir falan çağır öyle öyle biraz uzaklaştırmış olursun 🙃

Başlayamadım bi türlü yarın misafirlerim var onları atlattıktan sonra başlayacam insallah🙃 hangi dersten başlayacaksın sen 😊
Hadi inşallah 🤗 valla tarihi hiç anlamıyorum yapamıyorum ondan başlasam diyorum sonra da sürekli tekrarla unutmam diyorum inşallah 🤭

Hadi inşallah 🤗 valla tarihi hiç anlamıyorum yapamıyorum ondan başlasam diyorum sonra da sürekli tekrarla unutmam diyorum inşallah 🤭
Aynen bende öyle düşünüyorum tarihle aram sıfır bende ondan başlayacam 😊

Onlar evliliğin tadı tuzu biraz kavga da lazım😅 Bogalar inatçı olur sen ikna edersin eşini 😅 eşin arkadaşlariyla plan yapmadan sen yap eve misafir falan çağır öyle öyle biraz uzaklaştırmış olursun 🙃
Tam aksi akrep burcu daha inatçı bence🥴 😅 yok canım ufak atışmalar neyse de biraz abartılı oldu bu ben soğuyorum böyle olunca.

Hayırlı günler kızlar.
Bizim tatil başladı.
Sabah çocuklarıma güzel bir kahvaltı hazırladım.
Ortalık topladım.
Kızımın biri saçlarını kestirmek istiyordu, kuaföre gittik.
Biraz market turu yaptık.
Geldik.
Bebetomu uyuttum.
Yemeğim var.
İbadet yok,kırmızı kartlıyım.
Kızlarla çok parçalı bir puzzle başlayalım diyorum, oğlan rahat verir mi bilmem ama.
Bakalım biraz onlara vakit ayırayım başbaşa dedim.
Başka işim yok bugun.
Herkese hayırlı bereketli ve huzurlu bir gün olsun.
Herşey gelir geçer yavrular, sağlık olsun can sağlığı olsun.
Sizi üzenler de pişman olsun 👊🏼
😉🥰

X