Düzenli Evimiz & Hayatımız

images (3).jpeg

JES JES özledim ❤️

Teneffus Zili Teneffus Zili kuzum dün gördüm de yazamadan çıkmam gerekti.
Bu kadar çok kırıldıysan mutlaka haklısındır. Çoğu zaman onlar farkına bile varmıyorlar bizim ne kadar incindiğimizin.Anlatmanın fayda etmediğini bildiğimiz için susuyoruz, onlar da konu kapandı ya da haklı olduklarını sanıyorlar .
İnşAllah eşin kırgınlığını ve hatasını anlar ve kendini affettirir.

Bugün çok işim var. Bavul yapmam lazım. Mutfağı elden geçirmem lazım. Aksi gibi de gece oğlum hiç uyutmadı 🤦🏼‍♀️
Kolay gelsin canım. Hep öyle olur zaten ne zaman işim olsa ya da yorgun olsam o gece oğlan sık sık uyanır uyutmaz

Günaydınlar hanımlar 💐💐💐
Bonus Bonus , Limonsuzzcay Limonsuzzcay sağolun kızlar❤️ yazamasınız da biliyorum zaten beni anladığınızı bazen benim de öyle oluyor iş güçten yazamadığım ama dua ettiğim yada üzüldüğüm.
Burada bi arkadaş mesela babası için dua istemişti o an cevaplayamadım ama duamı etmiştim babası için.
Gönüllerin bir olduğuna inanıyorum grubumuzun.💚💚
Limonsuzzcay Limonsuzzcay erken affediyordum şuan 40 günde küs kalsam umrumda değil artık ne hali varsa görsün.
Benim eşim böyle değildi belki de ailem çok şımarttı 😏 gerçi bir şey yaptıkları yok ama
annem hep arkasında durur.🥴Keşke benim de böyle bi kv olsaydı.🤦

Günaydınlar hanımlar 💐💐💐
Bonus Bonus , Limonsuzzcay Limonsuzzcay sağolun kızlar❤️ yazamasınız da biliyorum zaten beni anladığınızı bazen benim de öyle oluyor iş güçten yazamadığım ama dua ettiğim yada üzüldüğüm.
Burada bi arkadaş mesela babası için dua istemişti o an cevaplayamadım ama duamı etmiştim babası için.
Gönüllerin bir olduğuna inanıyorum grubumuzun.💚💚
Limonsuzzcay Limonsuzzcay erken affediyordum şuan 40 günde küs kalsam umrumda değil artık ne hali varsa görsün.
Benim eşim böyle değildi belki de ailem çok şımarttı 😏 gerçi bir şey yaptıkları yok ama
annem hep arkasında durur.🥴Keşke benim de böyle bi kv olsaydı.🤦
Bende yazmadım canim ama duamdasın emin olabilirsin Rabbim eşinin kalbine merhamet versin bir an önce düzelirsiniz inşallah 🤲 Ara bozuk olunca insan psikolojik olarak kötü hissediyor hic bir sey yapası gelmiyor seni anlıyorum ama ben eşlerin çok fazla küs kalmasından yana değilim konuşarak halledebileceğin bir şeyse kendini anlatmanı tavsiye ederim

Sweetim yorumlara baktım da bazılarının renklerini soldurmuş ya. Ben de daha çok renklilerde kullanmak için istiyordum. Ona bakarken önerilerde başka bir tane gördüm. Sanırım onu alacağım
Renklilerde de kullaniyorum şu ana kadar solma yaşamadım. O da iyidir inşallah 🤗

X