Makyaj Ürünleri Duyuru: 7. Göz Makyaj Yarismasi - Gotik Makyaji

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Hulim yaa bu konu beni aşar canım,ben normal makyajı bile yapmıyorum bunu heç beceremem ki:1no2:destek vermek istiyom amafisfisfis şimdi böle makyaj yapıp fotomuzumu çekicez biraz anlatabilirsen senin için deneyecem canım benim

ooo süper bi yarışma konusu... Çok eğlenceli olucak gibi hissediyorum:dance:
katılıcak herkeze şimdiden başarılar kızlarrkaydirigubbakcemile5

tsk ederim ablacigimmmm
manevi destek fikir paylasimida önemli bizim icinzemuszemus

barbim bitanem kesin bekliyorum senden resim
ama niye öylediyorsunki gecmis olsun sana bitanem kendine iyi bak hemen iyiles olurmu,
hem daha zamanimiz var cuma gününe kadar daha ooo bin makyaj yaparsin senopuyorumnanaktan

inşallah canım sürede uzunmuş bu sefer hem. katılmaya çalışacağım.:lepi:gerçi bugün daha iyiyim. allık sürünce hastalık bir anda ortadan kalkıyor sankim:))hihoyyyt

yarın bi deneyeceğim vaktim olursa çünkü üniversite hazırlıkları başladı yavaş yavaş toplanıyorum umarım fırsat bulurum:)

Yalnız şuna bittim :)

Yıldız Tilbenin gotik hali :))

http://i0909.hizliresim.com/2009/9/24/4834.jpg
4834.jpg

gii,bi,:)

gece görsem nereye kaçacağımı bilemem valla :roflol:
ayy çok eğlenceli olmuş bu yarışma... keşke vaktim olsa kızlar çok isterim katılmayı zemuszemus
ama körolasıca işler ooof ooof mafoldumben

huliiii yhaaa maa ben sarışınımmm
nolamaz nayırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

ufacık bir photoshop la esmer oluverebilir müyüzzz

sarışın da olabilirsin canım önemli olan saçını ve makyajını doğru kullanman bencekaydirigubbakcemile5

kizlar bu konuya girince reklamlari görüyormusunuz yukarda kaydirigubbakcemile3

Akilli google emmim benim kaydirigubbakcemile3

watermark.php

töbe yarabbi yyhaa

allah kimseyi yolundan saptirmasin.. :1ninca:

cok enteresan bir yarisma olacagindan eminim.. size güveniyorum makyaj artistlerim benimm ... hadinn garii boyanalimdaa internet alemini Gotik manyagi yapalim :roflol:

X