Makyaj Ürünleri Duyuru: 7. Göz Makyaj Yarismasi - Gotik Makyaji

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Super hulicim sagol tam istedigim konuydu... Bende Katilcam Bu Sefer fotograf makinem olmasa bile telefonla ceker yollicam.. Ayy heyecanlandim simdi .. zemuszemus
Hep merak etmisimdir bende nasil olucak diye hadi kizlar herkes katilsin katilmayan kalmasin...
Korkunc makyajlarda yapabiliriz demi kiz..
:jeyyar:

Super hulicim sagol tam istedigim konuydu... Bende Katilcam Bu Sefer fotograf makinem olmasa bile telefonla ceker yollicam.. Ayy heyecanlandim simdi .. zemuszemus
Hep merak etmisimdir bende nasil olucak diye hadi kizlar herkes katilsin katilmayan kalmasin...
Korkunc makyajlarda yapabiliriz demi kiz..
:jeyyar:

yap şirine yap.. bence mütiş şeyler cıkıcak ortaya delikafadulden

bi nevii satanik kaydirigubbakcemile3makkajı gibi bişey mi bu göttik:dilcikar:..Sıradışı yaağğğniii...naniknanik

Canavar gibi bembeyaz yüzleri :jeyyar:
Gotik mi götik mi belli değil halii zemuszemus

Gotik olcez bu kezz delikafadulden

aa çok güzel ya bi aksilik olmazsa bende katılcam bu yarışmaya daha önceden denemiştim evde kendime süper olcağa benziyo :eek:

Hulimm güzel gözlü arkadaşım sevdim ben bu konuyu :)))
Ama illa ki beyaz yüz olması şart değilki arkadaşlar:)
Önemli olan bu gotik makyajda gözlerin öne çıkması..Yani bana göre:)

gotikler yüzlerini beyazlatırlar cunku o kapkara makyaj daha bi öne cıkar.. bencede illa surata beyaz bişeyler sürmeye gerek yok.. makyaj ortadaysa sorunda yok zaten =)

oooooooo hadi bakalim buda hayirli olsun pamuk elleriniz koyu makyaj malzemelerine güzeller güzelli hanimlar
tamdakizkardesimin kinasinin oldugu gece yapilicakmis
bende 3-5gün sonra görürüm artik
heycanla bekliyo olucam

oo kızlar gotik makyaj hee pek bilmiim ama resimlerden gördüüğüm üzre kapkara olacaz demekki hadi kolay gelsinnn herkeseeee

konu çok güzel gerçekten. çeşit çeşit yaratıcı makyajlar çıkacaktır eminim.. *-*

evet eğlenecez sirinemmmm

youthanasia balım sadece gözünü koy nasıl olsa isim cisim yazılmayacak kim tanır o gözü bebeeemm
kapkaraa:)))

benim de katılasım geldi daha önceden böle bi faaliyetim olmuştu çünkükaydirigubbakcemile3

ooo var mı arttıraaannnn

youthanasia bebem tırnaklardan yoksun olan ben ve takılardan geride başlıcam gel ikimiz geriden başlayak varsın olsun boşver canımm

X