Duyuru:3. yarışma başlıyorrr - KK nın en güzel gelinliği

azelyaa canım böle bi topik açılmış ama
http://www.kadinlarkulubu.com/evim-guzel-evim/343316-forumdaki-begenilen-evler.html

biz yarışma şeklinde yapsak katılan olur mu ki ?

O topicte genel olarak sorulmuş..Ama kısım kısım oda, oda açabilirsin.Bugün görsel yarışma bölümüne bakarken gördüm.En iyi Salon ve çocuk odası dekorasyon yarışması yapılmış.Ama yatak odası, mutfak yok..Bu ikisi katılımda olursa güzel olur bence.Olmazsa yine önceden nabız yoklamak adına; böyle bir yarışma yapalım mı diye anket açarsın bayanssulusmile

Ben de yatak odası yapıldığında katilcem :kedi:Salonda bir iddam yok

kıs eccem salon yarışması yapılmış
yatak odası dedik yawww sana :mymeka: boshayallersmile

kızz dur direk yatak odasından girmeyelim yavaşş yavaşş
hem diğer yarışma yapılalı 1 sene olmuş sorun yok yanii

valla benimde hiç bir yarısmada iddiam yok en sık gelin dısında :kedi:
ama eccem senin için katılıyorum yarısmalara

valla benimde hiç bir yarısmada iddiam yok en sık gelin dısında :kedi:
ama eccem senin için katılıyorum yarısmalara

ahh canım benim yaa ŞenizŞenizŞeniz

Ama salonumu yaza yenilicem ben, yatak odasında söz ilk önce ben yollıcam bayanssulusmile

aaa olmaz ki kuzum hem sen yeni evli değil misin ?
mutlaka bişiler vardır salonda

bende sıradaki yarışmaya katılmak istiodum ama gelin yarısması olunca katılamıcam tabiisenağlama

kuzum hani yarışmaya katılırım dedin ya
ee konu gelin olunca sende bekarsın yaa

ne bekarı kız allah iyiliğini versin evliyim ben 1,5 senelik :roflol: bekar olduğumu nerden çıkardın bebbbemm evli yazıyor ya medeni durumumda :hulya:

ne bekarı kız allah iyiliğini versin evliyim ben 1,5 senelik :roflol: bekar olduğumu nerden çıkardın bebbbemm evli yazıyor ya medeni durumumda :hulya:

ayy ne biliyim ben hiç dikkat etmemişim böle çıtı pıtı bi hatunsun ya
ben seni daha küçük sanıyodum kaç yaşındasın sen ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…