Duyuru:3. yarışma başlıyorrr - KK nın en güzel gelinliği

yaw hadi yollayın resimleri
güzel olucak bu yarışma :)
iddam yok ama herkesin gelinliği kendisi için en güzelidir
ne kadar güzel günlerdi o günler o heycan oy oyyy yaşlandımmı neee :)))))))

ya bende gönderdim ama hala bakıorum kararsızım hala eccem affet heran yeni foto gelebilir
b&m sen 1 tanemi gnderdin

yani 1 fotomu gönderdin yoksa 2 tane yi birleştirip flnmı gönderdin onu sormustum cnm

ya bende gönderdim ama hala bakıorum kararsızım hala eccem affet heran yeni foto gelebilir
b&m sen 1 tanemi gnderdin

bu kadar büyütme you know zaten senin düğün fotolarını çok kişi görmüştür . sitede eminim. . rahat ol bencesengözlerimebaksanab

büyütmüyorum cnm onu nerden cıkardın evet cogu kişi görmüş olabilir yarısmada aaa bu foto sitede vardı demesin kimse die olmayan fotolarımdan seçmeye çalışıyorum

evt bayanlar haydi katılımlarınızı bekliyorum koskoca sitede 5 tane mi gelin var yani

ya ben de katılmak istiyom ama gelinliğimin ayrıntılarının vs düzgün göründüğü iyi çözünürlükteki fotolarım ablamda halaaaamafoldumben eğer son gönderim tarihine kadar temin edebilirsem ben de varım inşallah

ya ben de katılmak istiyom ama gelinliğimin ayrıntılarının vs düzgün göründüğü iyi çözünürlükteki fotolarım ablamda halaaaamafoldumben eğer son gönderim tarihine kadar temin edebilirsem ben de varım inşallah

bekliyorum katılımını canım eğer o güne alamazsan ablandakileri sende olanları gönder

eccem, fıstık bak ne dicem; bu yarışmalardan bir de dekorasyon bölümüyle ilgili olanlardan yapsana.Misal en iyi salon dekorasyonu yapılmıştı, en iyi mutfak ya da en iyi yatak odası dekorasyonu yapabilirsin..Bayılıyorum dekorasyonla ilgili şeylere :asigim:

eccem, fıstık bak ne dicem; bu yarışmalardan bir de dekorasyon bölümüyle ilgili olanlardan yapsana.Misal en iyi salon dekorasyonu yapılmıştı, en iyi mutfak ya da en iyi yatak odası dekorasyonu yapabilirsin..Bayılıyorum dekorasyonla ilgili şeylere :asigim:

ayy açayım iyi fikir valla
hem biz bekarlara da fikir olurr

X