Duygusal açlık yasamak

Başkaları için yaşamak istemeyen çocuk yapmıyor zaten.evet çocuk yapmak başkaları için yaşamayı kabul etmek demek.15 yaşında kızlar gibi magazinlerde aşk yaşayanlara özenemezsiniz.
Hangi ifadeden bu sonuca ulaştınız bilemiyorum ama epey cabalamis olmanız lazım. Denk gelirseniz paragraf sorularında size başarılar dilerim. Zira okuduğunuzu anlama ile ilgili ciddi bir sıkıntınız var gibi geldi. Ya da hayatın içindeki kendi rolunuzu pek de yerinde ve zamanında yaşamıyorsunuz demek ki.

Konuştuk bizde dün uzunca. Sanırım eşimde beni anladı. Onun sorunu bile bile yapmamak değil zaten farkında olmamak. En son senin gerçekten bir tatile ihtiyacın varla nihayete erdi

Başkaları için yaşamak istemeyen çocuk yapmıyor zaten.evet çocuk yapmak başkaları için yaşamayı kabul etmek demek.15 yaşında kızlar gibi magazinlerde aşk yaşayanlara özenemezsiniz.
Annelik boyle kendini yok etmek sadece cocuklarina adamak baskalari icin yasamak degil siz oyle dusunuyo olabilrsiniz kendi benliginizi yok sayabilirsiniz ben degilim cokta iyi bir anneyim ayni zamanda es is kadini vs vs sizin gibi dusunen insanlar sadece cocuklarina odaklanip geri kalan herseyi yok sayiyor bu bana gore yanlis boyle bi dunya yok

Konuştuk bizde dün uzunca. Sanırım eşimde beni anladı. Onun sorunu bile bile yapmamak değil zaten farkında olmamak. En son senin gerçekten bir tatile ihtiyacın varla nihayete erdi
Hah, ne güzel söylediniz, farkında olmamak…
Zaten tüm mesele o ya!
Bazen dile getirmek, yeri geldiğinde dürtüklemek ama bir şekilde bu durumu düzeltmek için çaba gerek.
Umarım ikili ilişkinizi en güzel anlara taşırsınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…