Düşüncelerinize İhtiyacım Var

Nrycnn

Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2023
78
25
26
Merhaba pko hastasıyım 3.5 yıllık evliyim bebek istiyoruz eşimdede bendede hiçbi problem yok pko dışında. 11.08.23 cuma günü hsg filmi çekildim anestezisiz o gün adetiminde son günüydü bende o günü değerlendirdim hem adetin son günü hem hsg çekildi tüpler açıldı falan diye bugün hsgden sonraki 5. Gün 1 er gün arayla ilişki oluyor tutar belki diye meraktan test yaptım sabah olmayacağını biliyorum ama heves ve ümit işte lütfen kırmayın biliyorum yoktur ama ümit işte okadar çok istiyorum ki ve defalarca okadar çok kırıldım ki sanki varmış gibi geliyor yoksada dua edin lütfen

Eklentiler

• 52299CA5-60A8-4AE5-82B8-41D963067C25.jpeg
    184,5 KB · Görüntüleme: 39
  • CEA833AE-AB34-4C65-BBAF-1F69F7B093B3.jpeg
    176,9 KB · Görüntüleme: 45
Canım testte bi gölgelik görüyorum gibi ama ümitlendirmek istemedim adetine ne kadar var yumurtlamadan sonra kaçıncı gündesin bilgin var mı inşallah vardır

Haa bu arada şimdi fark ettim testi çok çok erken yapmışsın evet sabırsızlanıyorsun bende senin gibiyim daha yumurtlama görmeden erkenden gebelik testi yapıyorum olsun rahatlıyorsa için yap gitsin inşallah bu ay güzel haberler alırsın

Bende düzensizlik var pkodan dolayı uygulamalara adet olduğumda hep giriş yapıyorum 2-3 gün falan gösteriyor yumurtlamama ama dediğim gibi düzensiz olduğum için tam kesinlik yok 2 ay daha fazlada adet olmadığımı biliyorum. Hsg hamile kalmayı arttırıyormuş benim annemde 4 yıl olmamış çocuğu hsg çekilmiş ondan sonra hamile kaldım demişti nekadar sonra hatırlamıyor ama işte bende ondan ümitle nebiliyim bilmiyorum bu dünyada daha fazla istediğim belkide hiçbişey yok

canım inşallah Rabbim hakkınızda hayırlısını versin ama silik bi çizgi var kuruma çizgiside olabilir ya tekrarla ya kan ver

İnşaallah bebiş vardır diyelim. Bende pcoyum o umudu öyle iyi anlıyorum ki. Bence daha sonra tekrar et, en azından netleşir kafanda da sürekli düşünmezsin. Hafif bi gölgelik var gibi ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…