Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

kizlar bugun ben medicana beylikduzunde selman beye gittim. puregon igneye baslattı yumurta gelisimi icin.
gobekten yapiliyor igne ama acımıyor. persembe tekrar gidicem

esteryacığım şifa olsun canım iğnelerin...hayırlı haberlerle gelmen dileğimle..öpüyorum...

günaydın arkadaşlar,yeni bir hafta başlıyor yine,çok şükür sağlıklıyız,çok büyük dertlerimiz yok,bebişler yoldageliyorlar:ecrin_bebek: tuğbacım ALLAH kolaylık versin canım benim, işin çok zor ve ağır, ama işlerin bitince bide üstüne bebek gelirsee ohhhhhhh değmeyin tuğbanın keyfine,hadi artık yavaş yavaş 2. hamilemizde hazırlansın artık,yasemin eskidi artık bize yeni hamile lazımkaydirigubbakcemile3

evet sibelciğim gelin artık arkamdan yaaaa....

yaw bu puregon kullanarak hamile kalan varmı acaba

ben bi ara başlamıştım canım,fakat yumurtalıklarım aşırı tepki verdi,9-10 tane yumurtam oldu,doktorum hemen kestirdi ilacı,böyle durumlarda çoğul gebelik oluşmasını istemeyiz dedi,5 taneyi geçtimi devam ettirmiyolarmış,inşallah sen faydasını görürsün,çok etkili bir ilaç bence mutlaka faydasını görürsün,bu ilacı kullandığına göre aşılama yapacaksınız sanırım?????

yok canım aşılama yapmıycaz. yumurtaları uyarıp dogal yolla yani ilişki ile dneiycez. acaba faydası olur mu?
cogul gebelik fikri hosuma gidiyor aslında :)
gecen ay benim 1 yumurtam vardı 2,2 cm olmustu ama tutmadı :KK43:

yok canım aşılama yapmıycaz. yumurtaları uyarıp dogal yolla yani ilişki ile dneiycez. acaba faydası olur mu?
cogul gebelik fikri hosuma gidiyor aslında :)
gecen ay benim 1 yumurtam vardı 2,2 cm olmustu ama tutmadı :KK43:

olur tabi olmazmı,o ilaç çok güzel yumurta geliştiriyor,bana doktorum bu tedavide aşılama yapmamız gerek dedi,biraz uğraştırıcı bir yöntem,bu yüzden olasılığı arttırmak için aşılama yapsak daha iyi olur dedi,zaten yumurta çok olunca yarıda bıraktım.

selam kızlar iyi haftalar hepinize ben bu sabah trafiğe gittim ehliyet için birazdan gidip alıcam hayırlısıyani
esteryacım hadi hayırlı olsun umarım faydasını görürsün canım ilcın
kızlar benim size bi haberim var ben bu sabah adet oldum 3 gün erken geldi ama üzülmedim inanın çünkü bekliyodum biliyosunuz hatta erken geldiği için sevindim 3 gün önce öğrenmiş oldum hamile olmadığımı :)
bide ben bu ay erken yumurtlamıştım akıntılarımdan anlamıştım hesaplayıcının verdiği tarihlrde değildi o yüzden tahmin etmiştim erken geliceni adetimin, bu ay bakmıcam hesaplayıcıya :))

enrikacım nasılsın ne zamandır karşılaşamıyoruz.

evet plumcum karşılaşamıyoruz gerçekten ben iyiyim tatlım adet oldum buay gelecek aya taşıdım umudumu sen nasılsın bakalım

enrikacım sende yumurta iğgensi falan kullansan belki daha cabuk bebişin olur

esteryacım bi kaç ay daha denerim canım böyle çünkü ben bu ayı kaçırdım zaten anlatmıştım ya ayın yarısına kadar korunmuştuk :sm_confused:
açıkçası çok stresli değilim nedense hani bikaçgün önce heyecanlanmıştım hani belki diye ummadığım halde ama baktım bu sabah kırmızıları gördüm inan o kadarda etkilenmedim hayırlısı canım yaaa sağlklı olsunda

bakalım bende igneler ne etki yapacak canım ya...
bugun 9 mm kadar yumurtam vardı bakalım persembe ne diyecek dr.
yumurta takibi ile tutma sansı daha yuksek diyorlar ama elbette ki kısmet..

selam kızlar iyi haftalar hepinize ben bu sabah trafiğe gittim ehliyet için birazdan gidip alıcam hayırlısıyani
esteryacım hadi hayırlı olsun umarım faydasını görürsün canım ilcın
kızlar benim size bi haberim var ben bu sabah adet oldum 3 gün erken geldi ama üzülmedim inanın çünkü bekliyodum biliyosunuz hatta erken geldiği için sevindim 3 gün önce öğrenmiş oldum hamile olmadığımı :)
bide ben bu ay erken yumurtlamıştım akıntılarımdan anlamıştım hesaplayıcının verdiği tarihlrde değildi o yüzden tahmin etmiştim erken geliceni adetimin, bu ay bakmıcam hesaplayıcıya :))

canım benim hakkında hayırlısı olsun enrikacığım...bu ay çalışmalara son gaz devam ama ona göre yoksa kızarım....bu ay çok ümidin yoktu zaten canım...o geleceği zamanı biliyor sadece biz üzerimize düşeni yapalım...ehliyetinde hayırlı olsun canım kazasız belasız kullan...öptüm tatlım...

X