Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

ay kızlar benim kocam çok akıllıymış ozaman yaaa..hiç itiraz etmedi aşkım benim...başta keçiboynuzunun tadını beğenmedi ama ne yapalım ikna ettim bi şekilde...

yasakladımı yaseminnn ...aaaa.. uzuldum walla.
aha buraya yaziyorum dr bize yasaklasın enisteniz baslar pesimde dolanmaya, ne zaman ki dr hadi bakalım meydan sizin diyor adama bi haller oluyor :KK43:

ah be guzelim bende merak ediyorum o kadar yedirdigim icirdigim fındıklar fıstıklar neryee gidiyor yawww..
bunları yemeden icmeden once yatak odamız daha senlikliydi, ters mi tepiyor ne :)

benimkide oyle diyorum oyle olmuycak böyle olcak diyorum tamam diyor boyle baslayalım sonuca dogru oyle yaparız diyor. ben stres oluyorum tabi kaçacak dogru pozisyonda olmyacak diye. :)
ama koydum ben kafaya atlıycam ucaa gidecem doguya 10-12 cocuk doguran kadınlar varya..
bacım diycem otur suraya bi anlat bakayım yumurta kalitesini nasıl sagladın, yumurtlama gununu nasil tespit ettin, hangi pozisyonda vuslata erdin,, e tabi bir araba sopa yer gelirim geri :)

canım benim sen çok yaşa emi....güldürdün ya beni allahta seni güldürsün esteryam....canım ne kalitesi ne pozisyonu...saldım çayıra mevlam kayıra...adamlarda stres yok tabiki ceketini atsa hamile kalır...:1hug:

yasakladımı yaseminnn ...aaaa.. uzuldum walla.
aha buraya yaziyorum dr bize yasaklasın enisteniz baslar pesimde dolanmaya, ne zaman ki dr hadi bakalım meydan sizin diyor adama bi haller oluyor :KK43:

evet canım yasakladı..zaten ben tedirgindim öğrendikten sonra olmamıştı hiç..dr da öyle deyince tamam dedik...demekki yasaklar ilgi çekiyor eniştemde...

haklısın yasemincim bizde öncekinde öğrendikten sonra hiç yapmamıştık ama bazılarına yasaklamıyo dr bizim ilk tecrübeler olumsuz ya ondan heralde hıı :)

MUTLULUK BıR YOLCULUKTUR.....

Kendimizi; evlenince, bir bebek sahibi olunca, sonra bir tane daha olunca yaşamın daha güzel olacağına inandırmışızdır.
Sonra, çocuklarımızın yeterince yetişkin olmadığını düşünerek bunalırız, çünkü onlarla didişmemiz gerekir. Şu delikanlılık çağını atlatsalar daha mutlu olacağız tabii…
Eşimiz başarsa, bir arabamız ya da daha iyi bir arabamız olsa, tatile çıksak, sonunda emekli olsak yaşamın daha iyi olacağını düşünürüz.
Gerçek şu ki; mutlu olmak için şu andan daha iyi bir an olamaz.
Öyle değilse, ne zaman?
Yaşamınız hep güçlüklerle dolu olacak. Olduğu kadar çok kabullenip, herşeye karşın mutlu olmaya karar vermek en iyisi.

Uzun bir süre yaşam yeni başlayacak sandım. Gerçek yaşam. Fakat yolda hep bir engel vardı; bitirilecek bir iş, aşılması gereken bir sıkıntı, tanınacak bir zaman, ödenecek bir fatura.
Sonra başlayacak yaşam.
Sonunda anladım, bu engeller yaşamın ta kendisiydi.
Bu bakış açısı, benim mutluluğa bir yol olmadığını anlamama yardımcı oldu.
YOL; mutluluğun ta kendisi idi.
Yani, her anın tadını çıkarın.
Mutlu olmaya karar vermek için; okulun bitmesini, okula geri dönmeyi, beş kilo kaybetmeyi, beş kilo almayı, işe başlamayı, evlenmeyi, cuma gecesini, pazar sabahını, bir araba almayı, araba yenilemeyi, ev ipoteğinizin bitmesini, ilkbaharı, yazı, sonbaharı, kışı, ayın birini ya da onbeşini, radyoda melodinizin çalmasını, ölmeyi ya da yeniden doğmayı beklemeyin.
Mutluluk bir yolculuktur, bir varış noktası değil.
Mutlu olmak için en iyi zaman…ŞıMDı!!!
Anı yaşayın ve doya doya tadını çıkarın

enrikacaığım haklısın canım daha temkinli dr um ...hiç birşeyi es geçmiyor coraspirinide onun için başladı zaten...

esterya valla başımıza ne geliyosa çok bilmemizden geliyo gerçekten bazı şeyleri bilmedinmi daha huzurlu oluyosun yaa :)
herkes dikkat ediyomu acaba bu pozisyon işine bnimkide aynısını söylüyo böyle başlayalım sonra döneriz diyo ama çok stres oluyorum o zaman ben :))

günaydın arkadaşlar,
yasemincim çok güzel bir yazı
güne başlamak için biçilmiş kaftan
çok dikkatli okuyup kendimize uyarladığımızda,aslında aynen bu yazıda dediği gibi mutluluklarımızı ertelediğimizi görürüz,mesela çoğumuz bebeğe şartlanmışız,mutlu olmak için bu kezde onu bekliyoruz.
geeell bebişimmmm gellllll:ecrin_bebek:

acaba yasemincim hani hamile olduğumuzu öğrenmeden öncede biraz rahatsızlanırsak falan aspirin içmemizde pek sakınca olmaz belkide hıı

aspirini duymadımda parol içeblirsin tatlım...coraspirin kanı sulandırmak için canım benim...ağrı kesici özelli çok az ...ama normal aspirinde ağrı kesice ve kanı sulandırıcı özelliği var adet olan akdınlara ağrı kesici olarak aspirin önerilmez mesela kanamayı arttırır diye...

KADIN ZEKASI

Ekrem işten çıkmadan önce karısını evden arar;

-Tatlım , patron bir kaç arkadaşıyla beraber komsu vilayetteki
büyük gölde balık avlamaya gidecek, benim de gelmemi istiyor.

Bu hafta sonunu orada geçireceğiz.
Bu benim terfi almam için iyi bir fırsat.
Benim için yeteri kadar giysi ve olta takım çantamı hazırlarmısın?
Direk ofisten çıkacagız ve geçerken evden çantaları alırım. Ha, yeni ipek mavi pijamamı da koymayı unutma.

Karısı biraz işkillenir.
Fakat kocasının istediklerini de yapar.
Hafta başında adam eve gelir, biraz yorgundur
ama iyi gözükmektedir.
Karısı onu karşılar ve çok balık tutup tutmadığını sorar.
Ekrem: Ha, evet epey balık tuttuk. .
Fakat sana söylediğim pijamayı çantaya koymamışsın.
Karısı: Oltanın bulunduğu takım cantasına koymuştum.

esterya valla başımıza ne geliyosa çok bilmemizden geliyo gerçekten bazı şeyleri bilmedinmi daha huzurlu oluyosun yaa :)
herkes dikkat ediyomu acaba bu pozisyon işine bnimkide aynısını söylüyo böyle başlayalım sonra döneriz diyo ama çok stres oluyorum o zaman ben :))

harikacım sana aynen katılıyorum,ben bunu çok uzun zaman önce anladım ve kendime itiraf ettim,
Yumurta nasıl olur,nasıl çatlar,nasıl döllenir bunları öğrenmekle hiç iyi bişey yapmadık,neden dersen, şimdi bu olay o kadar mucizevi bir şekilde gerçekleşiyorki,bu kez sen tüm bunların kendinde mükemmel bir şekilde oluşamayacağını felan düşünüyosun,böyle düşününce sanki mani oluyosun gibime geliyor,psikoloji ve enerji yaniCADIARZU

MUTLULUK BİR YOLCULUKTUR.....
Mutlu olmaya karar vermek için; okulun bitmesini, okula geri dönmeyi, beş kilo kaybetmeyi, beş kilo almayı, işe başlamayı, evlenmeyi, cuma gecesini, pazar sabahını, bir araba almayı, araba yenilemeyi, ev ipoteğinizin bitmesini, ilkbaharı, yazı, sonbaharı, kışı, ayın birini ya da onbeşini, radyoda melodinizin çalmasını, ölmeyi ya da yeniden doğmayı beklemeyin.
Mutluluk bir yolculuktur, bir varış noktası değil.
Mutlu olmak için en iyi zaman…ŞİMDİ!!!
Anı yaşayın ve doya doya tadını çıkarın

ay ne güzel bi yazı vede çok doğru

harikacım sana aynen katılıyorum,ben bunu çok uzun zaman önce anladım ve kendime itiraf ettim,
Yumurta nasıl olur,nasıl çatlar,nasıl döllenir bunları öğrenmekle hiç iyi bişey yapmadık,neden dersen, şimdi bu olay o kadar mucizevi bir şekilde gerçekleşiyorki,bu kez sen tüm bunların kendinde mükemmel bir şekilde oluşamayacağını felan düşünüyosun,böyle düşününce sanki mani oluyosun gibime geliyor,psikoloji ve enerji yaniCADIARZU

aynen sibelcim bazı şeyleri oluruna bırakmak ve çok deşmemek lazım
bi kat daha stres yapıyor insanda o zaman

KADIN ZEKASI

Ekrem işten çıkmadan önce karısını evden arar;

-Tatlım , patron bir kaç arkadaşıyla beraber komsu vilayetteki
büyük gölde balık avlamaya gidecek, benim de gelmemi istiyor.

Bu hafta sonunu orada geçireceğiz.
Bu benim terfi almam için iyi bir fırsat.
Benim için yeteri kadar giysi ve olta takım çantamı hazırlarmısın?
Direk ofisten çıkacagız ve geçerken evden çantaları alırım. Ha, yeni ipek mavi pijamamı da koymayı unutma.

Karısı biraz işkillenir.
Fakat kocasının istediklerini de yapar.
Hafta başında adam eve gelir, biraz yorgundur
ama iyi gözükmektedir.
Karısı onu karşılar ve çok balık tutup tutmadığını sorar.
Ekrem: Ha, evet epey balık tuttuk. .
Fakat sana söylediğim pijamayı çantaya koymamışsın.
Karısı: Oltanın bulunduğu takım cantasına koymuştum.

naniknanikzemuszemus:jeyyar:

belkide bu stres yuzunden enistenizle her yumurtlama donemimde kavga ediyorum :)

canım esterya o dönem biraz alttan alacan,niye kavga ediyosun,çaktırmadan sırnaş,ağzınla söyleme,vücut dilinle söyle ne istediğini,senin yumurtlama gününden ona bahsetme, bırak şartlanmasın,yoksa sanki bir görevi ifa ediyosunŞeniz gibi oluyor

X