Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

ben burdayım tuğbacım
evdeyim bugün annem gelcek birazdan öyle uzandım şimdi tv nin önüne keyif çatıyorum :))
sen neler yapıyosun bakalım tatlım bittimi temizlik falan

uzulmuyorum kızlar Allah buyuktur bunda da bir hayır vardır.
aksama esimle konusacagiz asilama mi yapalim yoksa dogal yoldan mı denemeye devam diye.

walla bir dezavantajını duymadım, bence en buyuk dezavantajı maliyeti :)
birde yumurta gelistirici ilaclar falan kullanıyorsun sanırım onlar biraz kilo yapiyor.
ben beklesem sabretsem belkide normal olur ama yasım itibari ile beklemek istemiyorum.

peki sigorta karşılamıyomu acaba dr bi yolunu bulur aslında :)
bence bu ayda dene normal olarak, adaçayı yağını dene mesela adetin bittiği günlerde pamuğa bikaç damla damlatıyosun ve iççamaşırına koyuyosun :) eğer iltihabın varsa akıtır en azından çayınıda içersin tabi bunu yumurtlma döneminde değilde işte adet dönemi ve sonrki bikaç günde falan
ben denemiştim bi yan etkisini görmedim hatta bu ayda tutmazsa yine denemeyi düşünüyorum

kızlar benim zamanım doldu bu ay korunmuyoruz adetten 14 gün sonra başladık korunmamaya bakalım hayırlısı inşallah hamile kalırım ve daha önemlisi 3. defa düşürmem bebişimi işin ilginç yanı adanadan rizeye gidicez tam 4. yada 5. haftada (daha öncekiler 5. haftada düşmüştü) inşallah yolda düşürmem diyorum hakkımızda hayırlısı ya ne diyiim hoşçakalın

adanadan rizeye otobüsle 28 saat sürüyor 5 gün kalıp aynı şekilde geri dönecez benim için dua edin eşimi ikna edemedim gitmemek için :KK43:(

selam kızlar a.s.
kimsecikler yok bugün mafoldumben

kızlar benim zamanım doldu bu ay korunmuyoruz adetten 14 gün sonra başladık korunmamaya bakalım hayırlısı inşallah hamile kalırım ve daha önemlisi 3. defa düşürmem bebişimi işin ilginç yanı adanadan rizeye gidicez tam 4. yada 5. haftada (daha öncekiler 5. haftada düşmüştü) inşallah yolda düşürmem diyorum hakkımızda hayırlısı ya ne diyiim hoşçakalın

hakkında hayırlısı emptcim umarım buay hamile kalırsın canım sen merak etme allah korur onu doğacağı varsa hiçbişey engel olamaz
şöyle düşün çok kadın varki o haftalarda daha hamile olduğunu bilmiyor hatta üzerine adet görrüyor canım sonuçta madem gitmeye mecbursunuz ve senin şuanda bile hamiş olma ihtimalin var :Saruboceq: en iyisi böyle düşünmek bence
hatta sana şöyle söyleyebilirim benim evimle işyerim arasında 45 km var günde toplam 90 km yapıyorum şehiriçinde yollar bazı yerlerde bozuk zıplıyorum ani frenler oluyo bende korkuyorum aslında ama yapçak bişey yok diyorumki hamileliğni ne zor şartlarda geçiren kadınlar var :sm_confused:
allaha emanetiz işte :1hug:

selamhepinize güzel anne adayları...nasılsınız benden iyilik canlar daha doğrusu bizden iyilik :)))herşey yolunde şimdilik bir sıkıntımız yok....sizlerden naber.....eşim yanımda şuan:)) hepinize selamı var :))))

:CüvCüv::BEKLEME LİSTEMİZ:CüvCüv:
1-yasemin66...........canım yasemınımız :teytey::teytey:HAMİLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE:teytey:hihoyyytRABBİM NAZARLARDAN KORUSUN :nazar:
2-entrika.................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
3-tugbamurat..........14 haziran KALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
4-kanarya............... korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
5-suhenza.............. 1 agustos KALAN SÜRE 2 buçuk ay hihoyyyt
6-lansor17................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
7-easy.....................:nazar:TOPİGİMİZİN İLK HAMİLESİ:CüvCüv::teytey::teytey::RABBİM NAZARLARDAN KORUSUN :nazar:
8-umut sevgim.........koruma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
9-gulkurusu.............korunma süresi bitti bayramkaydirigubbakcemile5
10-kubram..............korunma süresi bitti bayramkaydirigubbakcemile5
11-osmak...............1haziran KALAN SÜRE 15 gün hihoyyyt
12-sudenazxxx........1temmuzKALAN SÜRE 1 buçuk ay hihoyyyt
13-nılufersahh...........korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
14-fatima38...............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
15-ebruli22...............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
16-hpt-honey............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
17-boncuk32............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
18-plum12...............1haziranKALANSÜRE 15 gün hihoyyyt
19-nazcım................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
20-eklektik...............1temmuzKALAN SÜRE 1 buçuk ay hihoyyyt
21-xxxxxangel...........korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
22-nesrin....................8temmuz KALAN SÜRE 1 buçuk ay hihoyyyt,
23-dilay8....................24 haziranKALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
24-nazliozger..............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
25-esterya.................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
26-nurhayatk..............hihoyyyt
27-busem68................1 kasım KALAN SÜRE 5 buçuk ay hihoyyyt
28-empty002...............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
29-belenay..................30 temmuz KALAN SÜRE 2 buçuk ayhihoyyyt
30-sibela....................korunma süresi bitti bayramkaydirigubbakcemile5
31-sinemyet...............2agustos KALAN SÜRE 2 buçuk ayhihoyyyt
32-megryann..............hihoyyyt
:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
listede olmak isteyen arkadaşlar varsa lütven kaç ayları var ve ne zaman beklemeleri bitiyo bildirirse listeye eklerim herkese sevgileeerr
:nazar:korunma süresi biten arkadaşlarımıza rabbim tez vakitte saglıklı sorunsuz ve hayırlı hamilelikler nasip eylesin inş. amiiin dualarımız onlarla:Saruboceq:

canım arkadaşlarım harıkam yasemınım sibelim esteryam kanaryam ve ismi aklıma gelmeyen arkadaşlarım sizi çok özlüyorum ben yogun yorgun ve düşünceliyim boya daha bitmedi perşembe bitecek yaaa ondan sonrada temizlik sonra kardeşimin düğünü var bana bu yaz durmak dinlenmek yok canım saolsunda hasta falan olmayım herşeyi yapım napım sizler nasılsınız kendınıze iyi bakın allaha emanet olun

bende seni çok özlüyorum tuğbacım önümüzdeki hafta bitiyo o zaman temizlikte ohh ohhhh
ne çabuk geçti zaman dimi dün nişanı olucaktı kardeşinin bak şimdi düğün zamanı geldi
sonrada bi bakmışızki bizim tuğba hamileeee :)))
bu arada benim içinde dua et arkadaşım bu hafta belli oluyo bebek varmı yokmuuu :)

ben iyiyim yaseminim evdeyim dinlndim bugünde
eşine sende çok selam söyle ve tebriklerimi ilet canım :)

günaydın canım...dinlen canım bol bol ...yorma kendini..a.selam canım akşam iletirim selamını ve dileklerini....daha bir belirti yok mu enrikam....3-4 gün kaldı tatlım yaa...inana heyecanla bekliyorum güzel haberini....

canım arkadaşlarım harıkam yasemınım sibelim esteryam kanaryam ve ismi aklıma gelmeyen arkadaşlarım sizi çok özlüyorum ben yogun yorgun ve düşünceliyim boya daha bitmedi perşembe bitecek yaaa ondan sonrada temizlik sonra kardeşimin düğünü var bana bu yaz durmak dinlenmek yok canım saolsunda hasta falan olmayım herşeyi yapım napım sizler nasılsınız kendınıze iyi bakın allaha emanet olun

günaydın canım benim...bizlerde çok özlüyoruz seni tuğbacığım..nihayet az kalmış ama ohh aramıza döneceksin tekrar..ama eminim sıkıntılarına değmiştir ve mis gibi olmuştur yuvan.....güle güle otur canım ...ağzınızın tadı hiç bozulmasın....kardeşinin düğününüde atlattın mı tamam.....ondan sonra çalışmalar başlarsın son hız ve teyze oluruz inşallah......

kizlar bugun ben medicana beylikduzunde selman beye gittim. puregon igneye baslattı yumurta gelisimi icin.
gobekten yapiliyor igne ama acımıyor. persembe tekrar gidicem

günaydın arkadaşlar,yeni bir hafta başlıyor yine,çok şükür sağlıklıyız,çok büyük dertlerimiz yok,bebişler yoldageliyorlar:ecrin_bebek: tuğbacım ALLAH kolaylık versin canım benim, işin çok zor ve ağır, ama işlerin bitince bide üstüne bebek gelirsee ohhhhhhh değmeyin tuğbanın keyfine,hadi artık yavaş yavaş 2. hamilemizde hazırlansın artık,yasemin eskidi artık bize yeni hamile lazımkaydirigubbakcemile3

merhaba arkadaşlar nasılsınız yeni bir hafta başladı güzel bir hafta olsun inşallah bol hamişli bir hafta olsun

X