Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

amiin tuğbacım hakkımızda hayırlısı canım
ben artık bu bekleyişinde tadını çıkartmak istiyorum belkide bi bebek daha düşünmücez eşimle bilmiyorum o yüzden bu dönemde çok özel bence sonuçta hamile kalabildiğimizi gördük şimdi içinde dua etmekten başka çare yok sağlıklı olsun diye

slm arkadaslar simdi bakıyorum da sitede girmedigim cok az yer kaldı heralde 8 ay bebegimi bekledim onu bklerken belirtielre baktım sonda hamile kaldım ocak anneleriyle sohbet ettim bnde hamileyim dedim kanamam oldu sorularımı paylastım simdi bugum 7 gün oldu bebgimi kaybettim düsk yapanlarla birlikteyim dilerim dogurdum sayfasınada yazmak nasip olur..

şimdi yazdıklarınızı okuyunca umutlanıyorum gülmeyi unuttum artık her gecen gün acım azalacagıa artıyo sanki ama düsük yapanlar die girdim bebek için gün sayanlar bile var aranızda umutlandım bnde hemen bi tane daha olsun anca ole iyileşirim diyorum ama tekrar kaybetmeyide kaldıramam kürtaj olmadım kendi kendine düstü bebegim o yüzden bi adet gecir kalablirsin diyende var 2-3 ay bekle diyen de kafam karıstı ya

sanada busemcim nasıl gidiyo bakalım diyet
canım diyet iyi gidiyo acıkıyorum ama su içiyorum bol bol ekmek yememeye çalışıyorum.

canım benim çok geçmiş olsun üzme sıkma canını hepimiz yaşadık sıkıntılar ama birlikte atlattık inşallah sende birgün hamiş olursun canım yazarsın tabi niye yazmayasın ki. hepimiz yazıcaz inşallah.a.s.

canım benim...düzelmene sevindim...çok şanslısınki meleğini küçükken kaybettin ya hamileliğin daha ilerlese ona ciciler alsan hareketlerini hissettsen ve kaybetseydin allah korusun..o daha acı olmazmıydı....onun için her zaman kötüsünü düşünüp şükredelim....ve eninde sonunda o sağlıklı bebekleri yakalayacağız bunu unutma...

bence 1 ay bekle yeter canım....kürtaj olmadığın için rahmin yenilenmesine gerek yok...adet olduğunu gör yeter....hemde beta hcg sıfırlanmış olsun.....ama en önemlisi psikolojikmen hazır olman...

düşük yapanlar olarak başladık topiğimize ama ktgciğim hep devam edecek burası bebeklerimizi onlarla yaptıklarımızı bile paylaşacağız....:)))

baklım ama biliyomusun herkez aynıseyi örnek veriyo daha kötüsünü düsünüp mutlu olmamı bekliyolar ama daha iyiside alabilirdi saglıklı da olabilirdi niye gitti ki bn kötüyü düsünüp mutlu olamktan polyanna olmaktan cok sıkıldım...

haklısın canım acın çok taze ama şuan iyisi olmadığına göre kötüyü düşünüp avunacağız ki bir adım önde olalım bu zorlu yarışta....ne üzüntüler yaşadım canımızdan can gitti ama bak umutla sarıldık tekrar ve meyvesini aldık şükür...malesef öyle unutmaya çalışacağız ve önümüze bakacağız...

sen ne kadar bekledin hamile kalmak için peki b n ne yapsam bilemedim simdi gecen ay düsük yapan biri vardı tekrar hamileymiş düsügün üstüne hemde iki kere ilşkiye girmişler sadece ama bn bir ay beklesemmmi diyorum cünkü 28 haziranda sakaryaya gidcem malum yol cok uzun etkiler tekrar kaybederim diyorum...gidince olsa diyorum o ay da tolculuk yaptıgımız için olmaz gibi geliyo sonraki ayda esim asker galiba eylülüe kaldım bn

yaa varya esteryacım şuan bütün vücudumdaki tüyler dimdik içim titriyo ya
inşallah öyledir aman hastalık belirtisi olmasında :)

Bende iki gündür aşırı üşüyorum hatta eşim gülüyor halime ne soğuğu diyor bana ama ben donuyorum resmen inş. hamilelik belirtisidir. aminnnn

nasılsınız bakalım melek anneleri benim işler bi hayli yoğun fazla giremiyorum malum y sonu kafayı kaşıyacak vakit olmuyor ama bi bakayım dedim sizleri merak ettim ne yapıyorlar varmı bir gelişme diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…