Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

yaseminim stres yapma be guzelim. Allahın izniyle bu sefer bebegini kucagına alacaksın bizede umut olacaksın insallah

haftaya persembe gunu bakalım neler olacak enrikam
istersen salı gibi falan bi idrar tesi yaparsın :)

günüm geçmeden yapmam esteryacım :)
öncekinde 8 gün sabretmiştim tabi şimdi o kadar beklemem canım :)

hadi hayırlısı canım yaa inşallah hamilesindir,gününede az kaldı,ben bile sabırsızlandım valla.

sibelcim hayırlısı güzelim ya sonu mutluluk olucaksa hamileliğimin bu ay başımla bir buyursun gelsinn :)

SıBELAM bende bi degisklik yok pazar gununu bekliyorum regl olmak icin

biraz nette arastırdım acaba adetten 7 gun once kan testinde hamilelik olmasa bile cımıyor olabilir mi diye ama pek bisi bulamadım. gec dollenme olmustur belki diye bir umut dogdu icime ama
yinede kafaya cok takmıyorum. sonucta regl olur olmaz asılama icin tedaviye baslamayı dusunuyorum

kk da okudum bir bayan 5 gun kala yaptırmıs 10 cıkmıs degeri. okuduklarıma gore bebek rahme dustugunde beta hcg salgılanıyormus ve oda ilk gunu 10 oluyormus. bekliycem artık

güzelim benim ağrının olması normal değilmi lütfen bu kadar stres yapma bak çıkar aklından dış gebeliği sen bebeğini hayal et karnında büyüdüğünü kıpırdandığını hayal et demedimmi ben sana bak yavaş yavaş kızıyorum ama hıııı kaydirigubbakcemile
çok dua ediyorum ben sana hepimize merak etme bu sefer herşey yolunda olucak tatlım
haftaya perşembe ikimiz içinde önemli bi gün yasemincim ve hatırlıyosan biz seninle aynı gün aynı sebepten kürtaj olmuştuk :))

evet canım perşembe büyük gün inşallah mutlu haberler vereceğiz kader arkadaşlarımıza...akşam korkmamın nedeni tek taraflı kasık ağrımın olması...ama daha pozitifim şuan....güzel dileklerin için sağol tatlım...

kızlar dış gebelik geçiren bir arkadaşımın cevabı..allah razı olsun çok rahatlattı beni...

"Yaseminim kanda çıkıyodu gebelik ama kese görünmüyodu bi türlü
Dış gebelikde kan değerlerin az artıyo yada hiç artmıyo veya düşüyo. KArın ağrısı oluyo mesela ama böle kramp şeklinde saplanıyo kımıldayamıyosun yerinden,wc ihtiyacında sorun oluyo çok sancılı kramplı falan, Sonra kanamam olmaya başladı lekelenme tarzında tam 15 gün devam etti tüp parçalanınca gerizekalı doktorların aklı başına geldi de dış gebelikmiş dediler
Hiç affetmiycem sebep olan doktorları hiç
Senin korkmana gerek yok senin çünkü değerlerin artmış aklına getirmene bile gerek yok böle şeyleri rahat ol sen"

yaseminim stres yapma be guzelim. Allahın izniyle bu sefer bebegini kucagına alacaksın bizede umut olacaksın insallah

esteryam bal damlıyor agzından güzelim benim kocaman AMİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİn.....dileklerin için...Şeniz

canımlarım nasılsınız harıkam canım benım bende sizi özlüyorum boya çarşambaya bitiyo canım yaa saten boya alçılı bide bi odaya sitroforda yaptırıyorum ya ondan uzun sürüyo ondan sonrada temizlik ya bi evi görsenız inşaatta oturuyorum resmen bişeyde yapamıyorum bitmeden elim kolum baglı sabırla bitmesını beklıyorum sen nasılsın inş. rabbimden diliyorum bütün kalbimle senın melegınde karnındadır :CüvCüv:şimdi hayırlısıyla inş. bi güzel haberde senden alalım. inş. rabbim hepimizin hayırlı muradlarını bekletmeden nasip etsin ve hepinizin cuması mübarek olsun öpüldünüz.....

arkadaslar biraz once bir arkadasımlar konustum.

onun bir arakdası regline 4 gun kala kan testi yaptırmıs negatif cıkmıs. kızcagız gitmis rofle falan yaptırmıs. sonra adeti geçince tekrar test yaptırmıs ve hamile cıkmıs..

kızlar acaba yaaa..

:CüvCüv::BEKLEME LİSTEMİZ:CüvCüv:
1-yasemin66...........canım yasemınımız :teytey::teytey:HAMİLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE:teytey:hihoyyytRABBİM NAZARLARDAN KORUSUN
2-entrika.................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
3-tugbamurat..........14 haziran KALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
4-kanarya............... korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
5-suhenza.............. 1 agustos KALAN SÜRE 2 buçuk ay hihoyyyt
6-lansor17................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
7-easy.....................TOPİGİMİZİN İLK HAMİLESİ:CüvCüv::teytey::teytey::RABBİM NAZARLARDAN KORUSUN
8-umut sevgim.........koruma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
9-gulkurusu.............korunma süresi bitti bayramkaydirigubbakcemile5
10-kubram..............korunma süresi bitti bayramkaydirigubbakcemile5
11-osmak...............1haziran KALAN SÜRE 15 gün hihoyyyt
12-sudenazxxx........1temmuzKALAN SÜRE 1 buçuk ay hihoyyyt
13-nılufersahh...........korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
14-fatima38...............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
15-ebruli22...............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
16-hpt-honey............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
17-boncuk32............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
18-plum12...............1haziranKALANSÜRE 15 gün hihoyyyt
19-nazcım................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
20-eklektik...............1temmuzKALAN SÜRE 1 buçuk ay hihoyyyt
21-xxxxxangel...........korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
22-nesrin....................8temmuz KALAN SÜRE 1 buçuk ay hihoyyyt,
23-dilay8....................24 haziranKALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
24-nazliozger..............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
25-esterya.................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
26-nurhayatk..............hihoyyyt
27-busem68................1 kasım KALAN SÜRE 5 buçuk ay hihoyyyt
28-empty002...............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
29-belenay..................30 temmuz KALAN SÜRE 2 buçuk ayhihoyyyt
30-sibela....................korunma süresi bitti bayramkaydirigubbakcemile5
31-sinemyet...............2agustos KALAN SÜRE 2 buçuk ayhihoyyyt
32-megryann..............hihoyyyt
:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

listede olmak isteyen arkadaşlar varsa lütven kaç ayları var ve ne zaman beklemeleri bitiyo bildirirse listeye eklerim herkese sevgileeerr
korunma süresi biten arkadaşlarımıza rabbim tez vakitte saglıklı sorunsuz ve hayırlı hamilelikler nasip eylesin inş. amiiin dualarımız onlarla:Saruboceq:

yasemincim canım benım güzel tatlı anne adayım lütven geçmişi getirme aklına gelecege bak bebişini kucagına aldıgın günleri onu koklayıp öpecegin günleri hayel et aklına kötü şeyler getirme bitanem ne kadar pozitif olursak okadar iyi olur bizim için canım rabbim büyük melegını ona emanet et ve hiç eksi düşünme canım seni çok iyi anlıyorum korkularını 2 melek kaybederek ama şunu biliyorumkı hep pozitif düşünecez ileri bakacaz...seni çook öpüyorum

esteryam kırmızıları görene kadar herşey olabilir :CüvCüv:

senağlama okadar duygulandım ki yazdıklarına...desteğin için çok sağol tatlım...hep öyle dua ediyorum tuğbacığım bebeğim sana emanet elimden alma onu aynı acıları tekrar yaşatma allahım diye dua ediyorum...çok öpüyoruz seni :)))

tuğbacım çok teşekkür ederim canım güzel dileklerin için yürekten katılıyorum sana bende çok istiyorum o müjdeyi vermeyi inan ama galiba adet olucam çünkü benim yorulunca hızlı hareket edince karnım ağrır adetim yaklaştığı zaman şimdide öyle oluyo :sm_confused:

esteryacım aynen adet olana kadar ümit var sen bence o testi yaptığını unut güzelim benimde adet belirtilerim başladı gibi ama o kırmızıyı görene kadar acaba diyorum

canım benım kıyamam ben sanasenağlama bende duacınım canım herşey gönlünce olsun inş. :1hug:

canım inş. o müjdeyi verirsin ama yoksada herşeyde bir hayır var pes etmek yok tam gaz yola devam bende büyük bi heyecanla haziran adetimi olım diye beklıyorum tabı rabbim hakımızda hayırlısını nasip etsin inş. ....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…