Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

günaydın busemcim o zaman sana kolay gelsin diyorum ve azim diliyorum canım bence diyet çokk zoooooooorrrrrr
tatlım kaç kilosun
evet canım çok zor 72 kiloyum boyuma göre fazlayım biraz 168 boy inşallah zayıflarım yaa

canım inşallah keseyi görürsün bebeiş de sağlıklı olur inşallah korkma insan seve seve yatıyor valla çok heyecanlı ama mutluluktan gözün bişiyi görmüyo canım hadi hayırlısı olsun yaaa taze anne adayı.a.s.

günaydın kızlar
sibelcim dualarına yüekten katılıyorum canım teşekkürler

cnaım sibelam cok tesekkurler canım

Allah tum dualarını kabul etsin arkadasım

aminnnn canım arkadaşlarım,
hani bende yumurtlama belirtisi yok demiştim yaa,dün sanki çok az da olsa o meşhur uzayan akıntıdan gördüm ama adetimin tam 21.günü idi,ne olur ne olmaz belki de geç yumurtlamadır diye çaktırmadan kocama sırnaştım,kocam kullanıldığını yine farkında değildi tabi,neyse işte umarım ve inşallah emelime nail olmuşumdurkötükedihüso

seni çok iyi anlyorum yaseminim o kalbin sesini duyduğun andaki mutluluğunu düşün kendini dışardan izler gibi öyle gör o sahneyi canlandır kafanda tatlım ben o kötü ihtimali düşünmüyorum herşey yolunda busefer gör bak

evet canım çok zor 72 kiloyum boyuma göre fazlayım biraz 168 boy inşallah zayıflarım yaa

zayıflarsın tatlım o kadarda fazlan yokmuş yani kolayca verirsin benim arkadaşım 4-5 ayda bi sürü kilo verdi öğünlerini kıstı hamurişini bıraktı bide çok yürüdü

ay hadi bakalım sibelcim belkide dün gece oldu bişeyler :Saruboceq:
beklediğin adet günün ne zaman canım

günaydın kızlar nasılsınız bakalım

iyiydik seni gördük daha iyi olduk :1hug:

enrikacım normalda hamur işi çok yemem aramamda o yönden bi sıkıntım olmaz ama önemli olan benim için pilav ve makarna eşim çok seviyo olmazsa olmazları onları kısmalıyım bide ekmek fazla yememem lazım

harikacım,şimdi ben düşükten sonra daha tam bir adet düzeni tutturamadım,lekelenmem bittikten 15 gün sonra tekrar adet gördüm,o yüzden bu kez kaç gün sonra olurum bilmiyorum, ama mayısın 7 sinden saymaya başladım,canım benim biraz karışık,çünki adetin ilk günü ne zaman ondan bile emin değilim,pempe lekelenme ile başladı 5-6 gün sürdükten sonra tam olarak adet olmaya başladım,kısa keseyim, anlıyacağın şu gün diyemem beklicem:1no2:

evet canım pilav çok aldırıyo makarnada öyle ama hani yağsız falanda yenebilir o
bide busemcim acıktıkça su iç beni su çok tıkıyo

o zaman inşallah şööyle bi 9 ay sonra olursun adet sibelcimm yerimseniben

merhaba arkadaşlar nasılsınız canlarım ben giremiyoruum özlüyorum dün salon boyam bitti harıka oldu yaa inş. cektıgım eziyete deyecek sizler napıyosunuz yasemınım dr gitmişin canım dr aspirini neden verdi canım inş. haftayada yegenımızın gümbür gümbür atan kalbını duyarsın teyzesı yesin onu.....

canım benim gözüm arıyor hemen seni....ohh ne güzel içine sinmesi...haftaya kesesini göreceğiz daha teyzesi....coraspirini kanı sulandırsın diye verdi canım hücre bölünmesine yardımcı oluyormuş ve hiç bir zararı yok dedi dr um...güzel dileklerin için teşekkür ediyoruz teyzesi.seni öpüyoruz meleğimle...:1hug:

İNŞALLAH canım benim inşallah sende:sm_cool:

canım evet yemeklerden önce su içiyorum ılık su bide sonra

günaydın kader arkadaşlarım nasılsınız bakalım bugün varmı güzel haberler
tuğbacım yokluğunu hissediyorum canım özlüyorum seni, boyan bittimi çok güzel olucak ama sende rahat ediceksin
yasemincim nasılsın bugün güzel anne adayı varmı bulantın falan

enrikacım gunaydın , ben iyiyim bugun 29. gunum
ne kasık agrım kaldı ne de baska bi belirtim regli bekliyorum artık :)
sen nasılsın var mı degisiklikler

yok be esteryam hiçbi belirtim yok bide üstüne bağırsaklarımı üşütmüşüm biraz :)
zaten benimde kaldı 6 günümm

haftaya persembe gunu bakalım neler olacak enrikam
istersen salı gibi falan bi idrar tesi yaparsın :)

Gunaydin Sibela cim ansılsın guzleim
yasemim en guzel anne sen nasılsın miden bulansın artık yaaaaaaaaa

günaydın canlarım...nasılsınız...benden iyilik...enrikacığım şimdilik bir sıkıntım yok bulantı falan gayet iyiyim...ama bu korkularım öldürecek beni...hemen haftaya perşembe olsun ve keseyi görelim hiç olmazsa dış gebelik şüphesi ortadan kalksın...akşamdan beri sol kasığım ağrıyor ara ara akşam öldüm stresten ya dış gebeliksem diye dua ederek uyuyabildim akşam...allahım ne olur bu sefer mucizemi alma benden....((((((((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…