Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

bnm 5 gü-n oldu bebegimi kaybedeli ama sadece bebegimi degil kendimide kaybettm sanki nasıl düzelirim siz ne yaptınız sanki bi bebegim olmadan atlatamam gibi gelşiyo her an aglamaya hazır dolasıyorum ...senağlama
canım daha çok taze acın zamanla alışıyorsun unutmuyorsun ama alışıyorsun canım allah bir daha böyle acı yaşatmasın inşallah benimde iki ay olacak yakında hiç alışamam unutamam diyordum hatta ilk başlarda bebek bile istemiyordum çok korkuyordum zaman herşeyin ilacı güzelim a.s.:teselli:

bnm 5 gü-n oldu bebegimi kaybedeli ama sadece bebegimi degil kendimide kaybettm sanki nasıl düzelirim siz ne yaptınız sanki bi bebegim olmadan atlatamam gibi gelşiyo her an aglamaya hazır dolasıyorum ...senağlama

selam canım,çok geçmiş olsun,ALLAH inşallah bir daha göstermez,ben düşük yaptığımda daha kimseye hamile olduğumu söylememiştim çok ta iyi yapmışım herkes biliyor olsa çok daha zor olurdu benim için,bi sürü soru gelecekti arkasından.Ben kendimi ''demekki bebeğim olabiliyor'' diye teselli ettim çok ta işe yaradı,sende böyle düşün bence.

selam kızlar buğün iş çıkışı eşimle dr. gittik...elevit ve coraspirin başladı günde 1 tane..tavsiyelerde bulundu ve haftaya perşembe 17.30 arandevu verdi keseyi görmek için...belirtim yok bu sefer dedim vucüt gebelge alışmış olabilir dedi...onun için belirtiler yanıltmasın kızlar sizi....dua edin teyzesi herşey yolunda gitsin ne olur bu sefer.....

zaman herseyin ilacı biliyorum herkez ol diyo ögrenince ilk bebegimiz hemde 8 aydır ugrasıyoruz die cok mutlu olmustuk simdi herkez bi daha olur die teselli ediyo keske kimseye söylemeseydim daha cabuk unuturdum belki herdgün biri arıyo tabi onlarda beni düsündügüne ama acım taze kalıyo böylede...

geçmiş olsun cnm...of of bende 2 bebeğimi kaybettim ama yapacak bişey yok...kendimize toparlamak lazım...olacak canım,olmayacak diye bişey yok..inşallah en yakın zamanda burda duyurulursun bebişim var diyeeeee

Geçmiş olsun biliyorum acın çok taze ama zamanla geçicek. Bende kaybettim bebeğimi 7 yıl üzerine tüp bebek yöntemiyle kalabildiğim bir hamilelikti.En azından hamile kalabiliyorum diye düşünmeye çalış. Yine olucak neden olmasın bir kere veren Allah yine verir güçlü olmaya çalış. Ne kadar çabuk toparlarsan kendini bebeğine o kadar hızlı kavuşursun cnm.

günaydın kızlar,gününüz aydınlık,umutlarınız tazecik olsun,bebişleriniz yolda geliyor olsun:ecrin_bebek:

selam enrikam,
nasilsin belirtilerin ne alemde..
benim bugun 28. gunum. kafamda sanki tugla var bir tuhafım
ama ne belim agrıyor bugun ne kasıklarım ne goguslerim
ne regl belirtisi var ne hamilelik :)
hayırlısıyla 31 . gun regl olayımda aşılamaya başlıyım diyorum

yaseminim ilk dr kontrolünümü oldun sen kıyamazlar
elevitede başlamış hayırlısıyla haftayada keseyi gördünmü tamammm :1hug:

aynıyım esteryacım hala yanlız dünden beri idrarımın rengi koyulaştı acaba diyorum hani böbreklerimde ağrıyo araara kummu döküyorum öncedende dökmüştüm gerçi ağrısı çok daha şiddetli oluyodu ama ne bileyim canım yaa pek hamilelik belirtisi gibi gelmiyo bana :)
canım belki regl olmıcaksın dur bakalım bak yasemin ne demiş dr vücudun gebeliğe alışmış olabileceğinden sözetmiş belki öyylee

hayırlısı bakalım canım ya
onceki hamileligimde gogusler baya sismisti. simdi tık yok :)
ama zaten kan testi yaptırdıgım icin pek umudumda yok.
hayırlısı diycez artık
senin 7 gunun mu kaldı

evet canım bi hafta sonra göriciiiiz
benim geçen hamileliğimdede hiç belirtim yoktu bitek karın ağrısı vardı tıpkı adet ağrısı gibi
bide midem yanıyodu bitek e zaten bunlar bana herzaman oluyo :)
o yüzden ne neyin belirtisi şaşırdım :)

günaydın busemcim o zaman sana kolay gelsin diyorum ve azim diliyorum canım bence diyet çokk zoooooooorrrrrr
tatlım kaç kilosun

yaseminim ilk dr kontrolünümü oldun sen kıyamazlar
elevitede başlamış hayırlısıyla haftayada keseyi gördünmü tamammm :1hug:

evet ilkti teyzesi...tamam değil hayatım sadece bir etap daha atlamış oluyosun keseyi görünce....ve ben çok korkuyorum masaya nasıl yatacağım kalbim durmaz inşallah enrikam...bol bol dua ediyorum artık yapacak bişey yok....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…