Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

:CüvCüv:BEKLEME LİSTEMİZ:CüvCüv:
1-yasemin66...........1mayısKALAN SÜRE 2 ay
2-entrika.................1mayısKALAN SÜRE 2 ay
3-tugbamurat..........1haziranKALAN SÜRE 3 ay
4-kanarya............... ?
5-suhenza............... ?
6-lansor17...............1haziran KALAN SÜRE 3ay
7-easy.....................1nisan KALAN SÜRE 1ay

listede olmak isteyen arkadaşlar varsa lütven kaç ayları var ve ne zaman beklemeleri bitiyo bildirirse listeye eklerim herkese sevgileer[/QUOTE][/QUOTE][/QUOTE]

merhaba suhenza.sagolasin canim.Allah hepimize tekrar saglikli hamilelikler nasip etsin.her yerde degisik degisik.bende yurt disindayim ama bizim burdada tam tersi.ilkayda alt tarafindan ultrason yapiyorlarki bebegin kalbini,erken gebelik yada dis gebelik varmi diye.bu durumlari erken teshis ediyorlar.ultrasonun yaydigi dalgalar benim bildigim kadariyla bebege hicbir zarari yokmus.ama senin elinde olan birsey degil tabiki.neyse dedigin gibi kismet. rica ederim canim.görüsürüz....

kizlar merhaba hepinize hayirli kandiller ve ayrica dunya emekci kadinlar gununuzde kutlu olsun:1hug:

selamun aleykum arkadaşlar sizlerin ve herkesin mevlit kandiliniz mübarek olsun allahım dualarınızı kabul eylesin hayırlı muratlarınız olsun inş. bol bol dua edelim

günaydın kızlar iyi haftalar nasılsınız bakalım aramıza yeni katılan arkadaşlarımız olmuş hoşgeldiniz çoğalıyoruz ne güzel
yasemincim nasıl geçti haftasonun benim hiç ağrım yok neden acaba diyodum ya keşke demeseydim :1no2: bu ayda mahvoldum ama böylece bende herşey eskisi gibi bunuda anlamış oldum :))

lansorcuğum çok geçmiş olsun canım öncelikle...hoş geldin aramıza...

kızlar benide ekleyin ocak da düşük yaptım kurtaj olmadım bu adetten sonra tekrar denicem dua edin kızlarrr

hoş geldin aramıza easyciğim çok geçmiş olsun....allah yardımcın olsun..güzel haberlerini alırız inşallah....:1hug:

günaydın enrikacığım...hafta sonum çok güzeldi...ay canım nazar değdirdin kendine...çok geçmiş olsun tatlım..bu arada geçmiş kandilin mübarek olsun ....dikkat et kendine arkadaşım...:1hug:

teşekkür ederim güzel arkadaşım seninde kandilin mübarek olsun canım benim valla doğru söylüyosun nazar değirdim kendime ben

slm canım sen nasılsn hamile kalabilmek için stresli olmamak gerektiğini dinledim geçenlede bir doktordan bu konuda bilginiz varmı sanki stressiz insanmı var biraz saçma geldi bana ne bilim

slm canım sen nasılsn hamile kalabilmek için stresli olmamak gerektiğini dinledim geçenlede bir doktordan bu konuda bilginiz varmı sanki stressiz insanmı var biraz saçma geldi bana ne bilim
evet easycim haklisin yaa...herkes stres yasiyor ve herkes patir patir doguruyor,haa biz stres yapiyor ve onun icinde doguramiyoruz demi.kim yasamiyor ki stres.tamam belki hamileligi stres yapmiyacaksin,hani niye hamile kalamadim,bu ayda hamile olmadim gibi.sürekli kafada kurarsan biraz hamile kalmayi etkiliyor.ben bu düsünceleri beynimden atmistim ve o ay hamile kalmistim ki,1 senedir bebek icin ugrasiyorduk..

canim arkadasim nasil gidiyor.nasilsin neler yapiyorsun..

a.s.nasıl gitsin canım arkadaşım bildigin gibi iyiyim hamdolsun sen nasılsın dr gittinmi ne dedi benimde bugun regl günüm gelen giden yok bakalım belkı olurum yarın falan heralde belirtimde yok sadece 2 3 önce başladı sag kasıgıma yumurtalıgıma batmalar oluyo nedense iğne batırır gibi arada regl olımde yıne bir dr gitmek istıyorum hamile kalmadan hepimiziin hakında hayırlısı olsun :Saruboceq:

günaydın kızlar a.s.
bencede tuğbacım hamilelik öncesi tekrar bi kontrole gitmek lazım bende gidicem ama senin kasıktaki batmalar hamilelik belirtisi olabilirmi acaba hııı fisfisfis ne güzel olur ama hayırlısı tabii

günaydın hepinize kader arkadaşlarım...gününüz aydın olsun...yüzünüzden gülücük yuvanızdan huzur hayatınızdan neşe eksikolmasın ve en kısa zamanda göbüşlerimiz bebeişlerle dolsun (AMııııııııııııııııııııııııııııN) :))))

iyiyim canim.yok gitmedim daha,reglim gecsin ondan sonra.yoksam hamilemisin.ayy insaallah öyledir.sen 6 ayi beklemeyi düsünüyorsun ama bu islerin tarihi olmuyor biliyorsun.tabi Rabbim bilir yine.amin canim.hepimizin....................

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…