Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

günaydın canlarım...kanaryacığım sabah benim kırmızılarda geldi canım çok şükür..düzenim bozulmadı 28 günde bir olurdum normalde...çok şükür bir sıkıntı olmadı....
günaydin arkadaslar.hadi hep beraber gözümüz aydin.canim valla aynen cok sükür yani.benimde 28 günde olurdu.bu sefer 35 gün sürdü.ben 3 aylik hamileydim acaba ondanmi ki.......bizimkiler geldigine göre artik hedefimiz belli.2.meleklerimiz.birde hepimiz birden hamile kalmiyormuymusuz.abooooooooooo nüfus patlamasi olur.ne güselllllllllllll....:teytey:

günaydin arkadaslar.hadi hep beraber gözümüz aydin.canim valla aynen cok sükür yani.benimde 28 günde olurdu.bu sefer 35 gün sürdü.ben 3 aylik hamileydim acaba ondanmi ki.......bizimkiler geldigine göre artik hedefimiz belli.2.meleklerimiz.birde hepimiz birden hamile kalmiyormuymusuz.abooooooooooo nüfus patlamasi olur.ne güselllllllllllll....:teytey:

inaşallah kanaryacığım patlatalım canım nüfusları...

insaallah canim.o günlerde gelecek insaallah.bu sefer hamilelik hakkinda konusuruz.doguruncada meleklerimizi.

bunlar negüzel dilekler böyle kızlar size yürekten katılıyorum işallah anne olma sırası bizede geliyor

canim merhaba, benimde 7 haftalik bebegimin kalbi durdu.10 subatta aldilar bebegimi dr ilk adetinden sonra kendini hazir hissediyorsan deneyeblilirsin dedi.sanirim ilk adetimden sonra deneyecgim cunku ilk adetin olmasi bazen 40 gun sonra oluyormus henuz adet olmadim.birde dener denemez hemen hamile kalamiyorsun tabii.iki tane tanidigim yillar once ayni seyi yasamislar ikiside 3 ay sonra hamile kalmislar ve simdi kocaman cocuklari var.allah hepimize kismet etsin en kisa zamanda.bu arada sen kurtajdan ne kadar sonra adet oldun?
merhaba canım hoşgeldin aramıza geçmiş olsun canım burda hepimiz aynı kaderi yaşıyoruz ama pes etmek yok canım inş. hayırlısıyla hepimiz meleklerimizi alcaz kucagımıza canım ben tam 40.gün adet oldum ondan sonra tam 29 gün sonra oldum düzene girdim bakalım bu ay adet tarihim 10 mart aynı gün gelecekmi hepimizin hakında hayırlısı olsun canlarım

merhaba yasemincim.benim regl geldi.Allaha sükür.biraz olsun rahatladim.seninkiside yakindir.bende sismistim.dr.a kontrol icin gidecektim.bugün dr.um esime pt.yada sali gelsin demis.bakalim neler diyecek.ondan sonra malum tekrar ikinci melegime hazirliklar baslayacak...............

haklisin enrikacigim.stres cok eetkiliyor.2 aydir cok stresliydim.yukaridada belirttigim gibi geldi nihayet.bakalim reglimi bu kadar dört gözle bekleyecegim ve geldikten sonra sevinecegim aklimin ucuna gelmezdi.her ay gelmesin diye dua ederdim.ama böylede oluyormus demekki.dr.a kontrole gitde burada bildirir sonucu.hadi hayirlisi bakalim........

canim arkadasim.inaniyorum senin yaptigin liste hepimize ugur getirecek.o listede bu sefer hamilelerin adlari yazacak.canim listene yazabilirsin regl tarihimi geldi ya 5 mart diye.öptüm canimin ici............

canım arkadaşım bak kafana takıyodun gelmiş kırmızılar hadi hayırlı olsun diyorum işte insan oglu kımı zaman regl gelmesin diye isteriz gelmeyınce seviniriz hamileyiz diye kımı zamanda biran önce gelsin diye bekleriz hakımızda herşeyin hayırlısı olsun canım senin bekleme süren ne zaman bitiyo dr ne kadar bekle dedi ona göre yazacam bende seni öpt canımın ici

:CüvCüv:BEKLEME LİSTEMİZ:CüvCüv:
1-yasemin66...........1mayısKALAN SÜRE 2 ay
2-entrika.................1mayısKALAN SÜRE 2 ay
3-tugbamurat..........1haziranKALAN SÜRE 3 ay
4-kanarya...............
5-suhenza...............
listede olmak isteyen arkadaşlar varsa lütven kaç ayları var ve ne zaman beklemeleri bitiyo bildirirse listeye eklerim herkese sevgileer[/QUOTE]

arkadaslar hepinize merhaba, bu siteye yeni katildim sizlerle ayni seyleri palasmak bana yanliz olmadigimi hatirlatti.

yasemincigim hosbulduk, kur icin cok teskkur ederim bu sayfadan bakacagim.

tugbacigim bende sana tam beni de listeye eklermisin diyecektim ki adimi listede gordum cok tskr ederim.ilk regilim 10 martta olmasi gerekiyor tabii hersey normal giderse, yoksa bekleyecegim ne kadar bekleyecegimi henuz bilmiyorum tabii:sm_confused:, ondan sonra kalan sureyi de ekleriz listeye.

canım arkadaşım bak kafana takıyodun gelmiş kırmızılar hadi hayırlı olsun diyorum işte insan oglu kımı zaman regl gelmesin diye isteriz gelmeyınce seviniriz hamileyiz diye kımı zamanda biran önce gelsin diye bekleriz hakımızda herşeyin hayırlısı olsun canım senin bekleme süren ne zaman bitiyo dr ne kadar bekle dedi ona göre yazacam bende seni öpt canımın ici
sagol canim arkadasim.dogru söylüyörsun takmamak lazimmis.evet ya.1-2ay sonrada neolur gelmesin diye dua etmeye baslarim.amin hepimizin hakkinda hayirli olur insaallah.canim dr.a gideyim sana bildiririm.büyük ihtimal haftaya gidiyorum.dr.um esime söylemis gelsin diye.bende öptüm.canim.teyzesinin kuzucugunuda kocaman öp benim icin............

arkadaslar hepinize merhaba, bu siteye yeni katildim sizlerle ayni seyleri palasmak bana yanliz olmadigimi hatirlatti.

tugbacigim bende sana tam beni de listeye eklermisin diyecektim ki adimi listede gordum cok tskr ederim.ilk regilim 10 martta olmasi gerekiyor tabii hersey normal giderse, yoksa bekleyecegim ne kadar bekleyecegimi henuz bilmiyorum tabii:sm_confused:, ondan sonra kalan sureyi de ekleriz listeye.
aramiza hosgeldin suhenzacim.gecmisolsun.bende 3 aylik bebegimi kaybettim.yeni yeni kendime geliyorum.sen tugbaya sormussun ama bende söyleyeyim.benim reglimin gelmesi uzun sürdü.düsükten 35 gün sonra geldi.............

merhaba arkadaşlar bende 18 şubatta dış gebelik yüzünden ameliyat oldum ve bebişimde tüpümde gitti malesef... neyseki zaten tüp bebek olduğu için tüpümede pek gerek yok zaten.şimdi bizde bekleme sürecindeyiz. dr.um üzerinden iki adet geçtikten sonra tekrar deneyebilirsiniz dedi.bakalım ne zaman gelecek kırmızılar?tek başına beklemektense burda hep beraber dertlerimizi paylaşarak bekleyelim istedim bende.....

aramiza hosgeldin suhenzacim.gecmisolsun.bende 3 aylik bebegimi kaybettim.yeni yeni kendime geliyorum.sen tugbaya sormussun ama bende söyleyeyim.benim reglimin gelmesi uzun sürdü.düsükten 35 gün sonra geldi.............

merhaba kanarya, hosbulduk:-)) cok gecmis olsun canim, benimde 3 aylikti daha dogrusu 3 ay sonra anladik 7 haftallikken kalbinin durdugunu.cunku bu ulkede 3 aydan once ultrasonda bakmiyorlar, bebege zarari olur diye turkiyede olsam iki aylikken ogrenmis olurdum daha az umitlenirdim belki.herneyse kismet boyleymis.verdigin bilgiler icin cok tskr ederim.gorusmek uzere.

merhaba arkadaşlar bende 18 şubatta dış gebelik yüzünden ameliyat oldum ve bebişimde tüpümde gitti malesef... neyseki zaten tüp bebek olduğu için tüpümede pek gerek yok zaten.şimdi bizde bekleme sürecindeyiz. dr.um üzerinden iki adet geçtikten sonra tekrar deneyebilirsiniz dedi.bakalım ne zaman gelecek kırmızılar?tek başına beklemektense burda hep beraber dertlerimizi paylaşarak bekleyelim istedim bende.....

merhaba lansor, cok gecmis olsun, umarim bundan sonraki yasayacagimiz sevinclerimiz bu acilari unutturur.

nedemek canım rica edrim tabikı ekliyecem inş. bu liste hepimize ugur getirir bir daha aynı şeyleri yaşamayız yüce rabbim hepimizin hakında hayırlısını nasip etsin inş....amiiiin ne kadar bekleyecegın belli olunca söylersin canım onuda eklerim

merhaba canım sanada çook geçmiş olsun inş. birdaha yaşamassın böyle bir olay pes etmek yok bebişini tez zamanda kucagına alırsın bu arada aramıza hoş geldin senide eklıyorum listeye

4-kanarya...............
5-suhenza...............
6-lansor17..............
listede olmak isteyen arkadaşlar varsa lütven kaç ayları var ve ne zaman beklemeleri bitiyo bildirirse listeye eklerim herkese sevgileer[/QUOTE][/QUOTE]

4-kanarya...............
5-suhenza...............
6-lansor17..............
listede olmak isteyen arkadaşlar varsa lütven kaç ayları var ve ne zaman beklemeleri bitiyo bildirirse listeye eklerim herkese sevgileer
[/QUOTE][/QUOTE]

öncelikle hoşbulduk canım.biz nisan ayında tüp bebek uzmanımızla görüşmeye gideceğiz.ancak o zaman yeni denememizin zamanını öğreneceğiz. ama burdaki uzmana göre haziranda deneyebilirmişiz.allah isteyen herkezin kucağını bebişlerle doldurur inşallah burdan tek tek hamilelik haberlerimizi verdiğimiz günleride göreceğiz inşallah

BEKLEME LİSTEMİZ
1-yasemin66........................1 mayıs KALAN SÜRE 2 ay
2-entrika...............................1mayıs KALAN SÜRE 2 ay
3-tugbamurat........................1haziran KALAN SÜRE 3 ay

kızlar benide ekleyin ocak da düşük yaptım kurtaj olmadım bu adetten sonra tekrar denicem dua edin kızlarrr :nazar:

X