Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

valla tuğbacım benim hamileliğimde tek belirtim kasık ağrısıydı başka hiçbişeyim yoktu, ya hadi bakalım çok merak ediyorum canım benim, şayet değilsende olsun çünkü çok az kaldı sürenin dolmasına nasılsa kaydirigubbakcemile2

valla tuğbacım benim hamileliğimde tek belirtim kasık ağrısıydı başka hiçbişeyim yoktu, ya hadi bakalım çok merak ediyorum canım benim, şayet değilsende olsun çünkü çok az kaldı sürenin dolmasına nasılsa kaydirigubbakcemile2
canım dediğim gibi zannetmiyorum olursada büyük bir süpriz olur herşeyin hayırlısı hakımızda artık nasip allahın işine karışılmaz bakalım a.s.

a.s.a.s.
iyiyim canim.yok gitmedim daha,reglim gecsin ondan sonra.yoksam hamilemisin.ayy insaallah öyledir.sen 6 ayi beklemeyi düsünüyorsun ama bu islerin tarihi olmuyor biliyorsun.tabi Rabbim bilir yine.amin canim.hepimizin....................
a.s.canım
yok hamile oldugumu sanmıyorum belkı üşütmektendir o batmalar ne bilim hani korunuyoz ya zannetmiyorum o yüzden tabiki herşeyin hayırlısı olsun

selam hepinize kızlar....nabersiniz..bneden iyi diyelim iyi olsun...17 marta randevu aldım dr umdan bakalım ne diyecek....anne olmak istiyorum atık....zaman dolsun bir an önce ....:KK43:(((

bendende selam tuğbacım. bende iyi sayılırım ya üşüttüm heralde yada yediğim bişey dokundu dünden beri fenayım biraz :bbo:
yasemincim benimde 16sında randevum bende zamanın dolmasını istiyorum artık işallah zaman dolduktan sonrada zorunlu beklemeyiz ilk ay yakalarız bebişleri :Saruboceq:

a.s.a.s.a.s.canım
yok hamile oldugumu sanmıyorum belkı üşütmektendir o batmalar ne bilim hani korunuyoz ya zannetmiyorum o yüzden tabiki herşeyin hayırlısı olsun
hayirlisi tabiki canim.sen islerini hallet de,istedigin gibi rahat rahat hamileligini gecirirsin.kaydirigubbakcemile5

günaydın benim güzel arkadaşlarım nasılsınız bugün bakalımm

günaydın canım benim...benden iyilik...hava güzel buğün kapalı değil pozitifim....çok sevdiğim bir arkadaşım doğumda şuan onu aramak için saatin 10 olmasını bekliyorum...rabbim hepimize nasip etsin...AMİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİN....:1hug:

hayır canım olmadım batmalarda kayboldu sadece idrara sık çıkıyorum okadar hayırlısı allahtan hazır degilim ama bakalım zannetmiyorum hamile oldugumu ama niye hasta olmadım bilmiyorum

tuğbacım hamile olduğunu düşünmüyosan ozman muhtemelen üşüttün canım sen ayaklarını sıcak tut bu zamanlar kendimize en çok dikkat etmemiz gereken zamanlar yerimseniben
ama ben yinede çok merak ediyorum ne olcağını hakkında hayırlısı tabi kaydirigubbakcemile3

günaydın canım benim...benden iyilik...hava güzel buğün kapalı değil pozitifim....çok sevdiğim bir arkadaşım doğumda şuan onu aramak için saatin 10 olmasını bekliyorum...rabbim hepimize nasip etsin...AMİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİN....:1hug:

amiiin canım benim ne mutlu arkadaşına sağlıkla atlatır umarım doğumu neyi olcak kızımı oğlumu adını ne koycaklar :dance:

tuğbacım hamile olduğunu düşünmüyosan ozman muhtemelen üşüttün canım sen ayaklarını sıcak tut bu zamanlar kendimize en çok dikkat etmemiz gereken zamanlar yerimseniben
ama ben yinede çok merak ediyorum ne olcağını hakkında hayırlısı tabi kaydirigubbakcemile3
a.s.canım merhaba ben size demiştim hamile oldugumu zannetmiyorum diye bu sabah biraz önce lekelenmem başladı oluyorum yanı 2 gün geçti canlarım ama geçme sebebini buldum subat 28 çekiyo ben tam zamanında oldum aslında onu ben düşünmemiştim aklıma geldi geçen subatın 10 da oldum bu ayında 10 da olmam lazım ama subat 28 çektığine göre 2 daha ekle ayın 12 si yanı dogru zamanda oldum hakımda hayırlısı olsun demiştim hayırlısı regl olmammış bencede ben hazirana odaklandım hayırlısıyla inş. o zaman olur herkesin mevlam hayırlısıyla gönlüne göre versin amiiiiiin hepinizi öptüm:1hug::1hug::1hug:

herşey gönlünce olur işallah canım benim, nebileyim ben işte umutlanmıştım ama demek hayırlısı buymuş gerçekten demekki temmuz ayında kutlucaz senin hamileliğini hihoyyyt

herşey gönlünce olur işallah canım benim, nebileyim ben işte umutlanmıştım ama demek hayırlısı buymuş gerçekten demekki temmuz ayında kutlucaz senin hamileliğini hihoyyyt
a.s.inş. canım hem iyice rahmın dınlensin 2 düşük kolay degil baya yıprandım biraz kendime gelim birazda istememe sebebim erkek kardeşimi sözlüyecez bu aya sonra nişan ve düğün ben koşturmacada olucam hamile olursam koşuşturamam atlattıktan sonra haziranda ya nsip inş. dediğin gibi temmuzda kutlayacaz:CüvCüv: önce sizinkini tabi :CüvCüv:

yasemincim arkadaşının durumu nasıl doğdumu bebişi :ecrin_bebek:

evet doğmuş cadıı....konuştum çok iyilermiş...bu arada kızı oldu ama adı tam belli değildi karar verememişti arkadaşım...rabbim bizlerede yaşatsın inşallah....

Son düzenleme:
X