Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

ocak annesi hıı ay çok heyecanlıyım ben yasemiiiiiin dikkat et beslenmene falan ağır kaldırma uzanma biyerlere, yürüyüş yap bol bol ama çok merdiven inip çıkma
bu arada bende burayı bırakıp hiçbiyere gitmem çok seviyorum ben hepinizi

tamam canım sağol tavsiyelerin için mutlaka dikkat edeceğim...bu sefer karar aldık eşimle geçenki gibi üzerine çok titremek yok..normal davranacağız...ne yaparsan yap kaderin önüne geçemiyorsun nede olsa...rabbim hayırlısını versin onun için...

doğru söylüyosun canım abartmamak lazım ama beslenmene çok özen göster lütfen özellikle 3. ayda sonra dahada fazla

doğru söylüyosun canım abartmamak lazım ama beslenmene çok özen göster lütfen özellikle 3. ayda sonra dahada fazla

tatm talım benim ince düşünceli arkadaşım....bu arada ümitsizlik yok kızdım sanada klava: kırmızıları görene kadar olumsuz konuşmak yok...1 tane sperm yetiyor biliyosun döllenmeye.....:Saruboceq:

evet yaseminim aslında olacağı varsa bi sefer bile yeter dimi
tam 13 gün var daha adetime bellide olmaz bi daha demicem öyle ümitsizim diye

yasemin tebrik ederim canım allahım hayırla ve sağlıkla kucağınada almayı nasip etsin inşallah kızlar banada dua edin pazartesi test yapıcam bakalım eğer adet olmazsam

yasemin tebrik ederim canım allahım hayırla ve sağlıkla kucağınada almayı nasip etsin inşallah kızlar banada dua edin pazartesi test yapıcam bakalım eğer adet olmazsam

çok teşekkür ederim belenaycığım...inşallah hayırlıysa hamilesindir arkadaşım...ikimiz birden güzel haberler verelim pazartesi günü olur mu....:CüvCüv:hihoyyyt

kıyamazlar sen yeterki hamileyim de biz sana 8 katlı pasta alırız

alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis
kız varya sırf sen 8 katlı pastayı al diye hamile kalacam ben,hıh bak ahd'ettim.
canım benim yaa çok şekersin.

ben sizinle bişey paylaşmak istiyorum(heyecan yapmayın hamile değilim) ben düşükten sonra bu siteye ve bu kulübe girerken çok endişe etmeye başlamıştım,çok saplantı yaparım,burası bana devamlı bebek düşündürür iyice strese girerim diye düşündüm,ama şimdi anladıyorumki yanlış düşünmüşüm,aksine sizlere yazdıkça rahatladım,stresimi attım,kimseye soramadıklarımı sordum,kimseye söyleyemediklerimi sizlere söyledim,kısacası rahatladım,şu an yumurtlama varmıı yokmuu,gebelik olurmu olmazmıı hiç takmıyorum gerçekten çooookkk rahatım ben.

alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis
kız varya sırf sen 8 katlı pastayı al diye hamile kalacam ben,hıh bak ahd'ettim.
canım benim yaa çok şekersin.

bak söz verdin ben unutmam ona göreeeeee sengözlerimebaksanab

yazdıkların benim içinde geçerli sibelim herşeyi paylaşıyorum sizlerle ve resmen hayatıma dahil oldunuz merak ediyorum hepinizi
bende bi öncekine göre çok daha rahatım tatlım ve bunda sizin çok payınız var :1hug:

eh kimsecikler yok bende yatıyım barii
yarın sabah erkenden çıkıcam evden direksiyon sınavım var bana şans dileyin kızlar
hadi iyigecelerrrrrrrrrrrrrr mirmirmirmir

günaydın kimsecikler gelmemiş güzel hafta sonları diliyorum hepinize enrikacım sınavın inşallah güzel geçer bunu okuduğunda büyk ihtimal sınav bitmiş olacak:)) kutlamak için burda oluruz artık

eh kimsecikler yok bende yatıyım barii
yarın sabah erkenden çıkıcam evden direksiyon sınavım var bana şans dileyin kızlar
hadi iyigecelerrrrrrrrrrrrrr mirmirmirmir

şansın bol olsun,inşallah tek seferde kaznırda kurtulursun.ALLAH Yardımcın olsun canım.
:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

kızlar bişey soracam bu sağ üst köşede küçük yeşil kutucuklar var puanları yazıyor,bu nedir ben anlamadım,kim puan veriyor bize niye kiminin çok kiminin az,neye göre veriliyor biri bana söylermi???????

kızlar bişey soracam bu sağ üst köşede küçük yeşil kutucuklar var puanları yazıyor,bu nedir ben anlamadım,kim puan veriyor bize niye kiminin çok kiminin az,neye göre veriliyor biri bana söylermi???????
merhaba sibelcım nasılsın benım usta başladı içerde şimdi bende başka odada bir size bakım dedim bende bilmiyorum o kutucukları:uhm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…