Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

kaydirigubbakcemile5::CüvCüv::BEKLEME LİSTEMİZ:CüvCüv:
1-yasemin66...........korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
2-entrika.................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
3-tugbamurat..........14 haziran KALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
4-kanarya............... korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
5-suhenza.............. 1 agustos KALAN SÜRE 2 buçuk ay hihoyyyt
6-lansor17................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
7-easy.....................:nazar:TOPİGİMİZİN İLK HAMİLESİ:CüvCüv::teytey::teytey::teytey::teytey:RABBİM NAZARLARDAN KORUSUN :nazar:
8-umut sevgim.........koruma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
9-gulkurusu.............korunma süresi bitti bayramkaydirigubbakcemile5
10-kubram..............korunma süresi bitti bayramkaydirigubbakcemile5
11-osmak...............1haziran KALAN SÜRE 15 gün hihoyyyt
12-sudenazxxx........1temmuzKALAN SÜRE 1 buçuk ay hihoyyyt
13-nılufersahh...........korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
14-fatima38...............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
15-ebruli22...............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
16-hpt-honey............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
17-boncuk32............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
18-plum12...............1haziranKALANSÜRE 15 gün hihoyyyt
19-nazcım................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
20-eklektik...............1temmuzKALAN SÜRE 1 buçuk ay hihoyyyt
21-xxxxxangel...........korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
22-nesrin....................8temmuz KALAN SÜRE 1 buçuk ay hihoyyyt,
23-dilay8....................24 haziranKALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
24-nazliozger..............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
25-esterya.................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
26-nurhayatk..............hihoyyyt
27-busem68................1 kasım KALAN SÜRE 5 buçuk ay hihoyyyt
28-empty002...............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
29-belenay..................30 temmuz KALAN SÜRE 2 buçuk ayhihoyyyt
30-sibela....................korunma süresi bitti bayramkaydirigubbakcemile5
31-sinemyet...............2agustos KALAN SÜRE 2 buçuk ayhihoyyyt
32-megryann..............hihoyyyt
:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
listede olmak isteyen arkadaşlar varsa lütven kaç ayları var ve ne zaman beklemeleri bitiyo bildirirse listeye eklerim herkese sevgileeerr
:nazar:korunma süresi biten arkadaşlarımıza rabbim tez vakitte saglıklı sorunsuz ve hayırlı hamilelikler nasip eylesin inş. amiiin dualarımız onlarla:Saruboceq:

eh kimsecikler yok bende yatıyım barii
yarın sabah erkenden çıkıcam evden direksiyon sınavım var bana şans dileyin kızlar
hadi iyigecelerrrrrrrrrrrrrr mirmirmirmir
a.s.canım inş.sınavını hayırlısıyla kazanmış olursun eee artık ehliyeti alınca bizleride gezdirirsin dimigamyoncuiremsu:eek:

merhaba sibelcım nasılsın benım usta başladı içerde şimdi bende başka odada bir size bakım dedim bende bilmiyorum o kutucukları:uhm:

TUĞBACIM sana çok çok kolay gelsin canım benim,işin zor ama bitincede misler gibi olacak her yer,güle güle kullab canım,kutucuklarla ilgili bilen biri çıkar elbet,o kutucukların üstüne mausu tutunca yorum çıkıyor okudunmu sen kendininkini??

kızlar bişey soracam bu sağ üst köşede küçük yeşil kutucuklar var puanları yazıyor,bu nedir ben anlamadım,kim puan veriyor bize niye kiminin çok kiminin az,neye göre veriliyor biri bana söylermi???????

canım onlar senin itibar puaların sana rep verildikçe artıyor ve sen mesaj yazdıkça artıyor

bu arda ben hastalandım gecikmede olsa sevindim ama bir yandanda hamiş olsaydım dedim tuhaf bir duygu tabi insan korununca hamiş kalması zormuş bunu öğrendim telaş yapmıyacağım artık ehhh artık gel temmuz gel diyorum çalışmalara başlamak için

TUĞBACIM sana çok çok kolay gelsin canım benim,işin zor ama bitincede misler gibi olacak her yer,güle güle kullab canım,kutucuklarla ilgili bilen biri çıkar elbet,o kutucukların üstüne mausu tutunca yorum çıkıyor okudunmu sen kendininkini??

saol canım başladı yaa badana boya gerisi gelir inş. temizligi düşünmüyorum yaparım 2kişide gelcek boyacıyı beklemekten çıldırıyodum neyse 3 attıgı günde geldi canım bilmiyodum ben o kutucukların üstünde yorum oldugunu sen deyınce baktım evet var yorum.......

bu arda ben hastalandım gecikmede olsa sevindim ama bir yandanda hamiş olsaydım dedim tuhaf bir duygu tabi insan korununca hamiş kalması zormuş bunu öğrendim telaş yapmıyacağım artık ehhh artık gel temmuz gel diyorum çalışmalara başlamak için
canım benim hakkında hayırlısı olsun 1 kaç adet geçmen çok iyi olur bence hem bedenen hem ruhen dınlenmış olursun bak ben 7 ay korunmuş oluyorum haziranın 17 sindede adetimi olım ondan sonra bende korunmayacam inş. bu sefer allahın izniyle hepimiz muradımıza erecez:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:....

a.s.
canım benim hakkında hayırlısı olsun 1 kaç adet geçmen çok iyi olur bence hem bedenen hem ruhen dınlenmış olursun bak ben 7 ay korunmuş oluyorum haziranın 17 sindede adetimi olım ondan sonra bende korunmayacam inş. bu sefer allahın izniyle hepimiz muradımıza erecez:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:....
sağol canım inşallah herşey hayırlı olur hakkımızda bir daha aynı acıları yaşamaktansa beklemeyi kabul ederim allahım hepimizin yüzünü güldürür inşallaha.s.

kızlar o kutucukların üzerine mausu götürün ve sizinle ilgili bi yazı çıkıyo..Bunları birisimi yazıyo otomatikmi. Yani aldığımız puana göre otomatikmi çıkıyo :)

Kızlar kürtaj sonrası ilk adetiniz öncekiler gibimiydi yoksa daha koyu yani siyah pıhtı şeklindemiydi? Benim adetim o şekilde ve açıkcası garibime gitti.Okadar kırmızıki siyaha dönük yani..

bn de bugun düsük yaptım kısmetse bayramdan sonra tekrar istiyoruz cok zor aglamaktan helak düstüm ama yapacak bişey yok allah verdi allah aldı aglayınca geri gelmiyo ama insan üzülmedende edemiyo ...

bn de bugun düsük yaptım kısmetse bayramdan sonra tekrar istiyoruz cok zor aglamaktan helak düstüm ama yapacak bişey yok allah verdi allah aldı aglayınca geri gelmiyo ama insan üzülmedende edemiyo ...

canım benim allah sabır versin çok geçmiş olsun aynı şeyi 2 kere yaşamış biri olarak senı çook iyi anlıyorumsenağlama canım isyanda etme peste etme rabbim en kısa zamanda hayırlısıyla tekrar nasip etsin inş.

Bol şans Allah yardımcın olsun enrikacım..

günaydın kimsecikler gelmemiş güzel hafta sonları diliyorum hepinize enrikacım sınavın inşallah güzel geçer bunu okuduğunda büyk ihtimal sınav bitmiş olacak:)) kutlamak için burda oluruz artık

şansın bol olsun,inşallah tek seferde kaznırda kurtulursun.ALLAH Yardımcın olsun canım.
:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

a.s.canım inş.sınavını hayırlısıyla kazanmış olursun eee artık ehliyeti alınca bizleride gezdirirsin dimigamyoncuiremsu:eek:

iyi geceler kızlar a.s.
teşekkür ederim hepinize çok iyi geçti alıyorum ehliyetimi delikafadulden
hepinizide gezdiririm tabi canım arkadaşım şöyle bi şehir turu atarız yerimseniben

enrikam hayırlı olsun arkadasım

bu arada bugun benim 24 gun. haftaya bugun regl olmam lazım. kasıklarımdaki agrılar devam ediyor.
hayırlısı bakalım. fakat goguslerimde hassasiyet yada sisme yok

günaydın hepinize güzel anne adaylarım...canlarım benim....ENRİKAM sınavının iyi geçmiş olmasına çok ama çok sevindim tatlım.....şimdiden hayırlı olsun ehliyetin kazasız belasız kulan canım..izmire gelince gezeriz artık...TUĞBACIĞIM ohh ne güzel gelmiş ustaların hemen bitirirler inşallah sende temizleyip misler gibi oturursun yuvanda mutlulukla ....NURHAYATCĞIM ben adetim aynısı gibi olmuştu ama biraz miktar olarak yoğundu...önemli bişey değildir bence cnım..ilk adetin olduğu için içintemizleniyor olabilir...ESTERYAM canım hadi bakalım yaklaşıyosun buyük güne gögüsler kriter değil canım bende hala bi belirti yok gögüslerimde uçlarıkoyulaştı biraz ...stres yapma canım hayırlısı neyse o olsun hakkında....

bu arada bendn iyilik kızlar...delikafadulden yarın sabahı bekliyorum tahlil için..dün çok güzeldi eşimin iş yerindeki kızlarla il dışına gezmeye gittik...çokeğlenceliydi...bu günde çaya misafirim gelecek..temizlik ve hazırlık yapmam lazım...onun için erkenciyim...hepinizi kocaman öptüm görüşmek üzere ....:1hug:

çok geçmiş olsun ktg...rabbim bir daha yaşatmasın hiçbirimize....:Saruboceq:

ktgcim bu süre zarfında sürekli başka şeylerle ilgilen zaten yazda geldi biraz tatil yap kafanı dinle bence

aglamaktan baska bişey yapabilsem keske gece cok kötü oldum en cok gece hiissttim eksikligini sabaha kadar agladım

X