Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

merhaba kızlar
ben bir ay önce 17 haftalık geç düşük yaptım.şimdi tekrar hamile kalmak için gün sayıyorum.benimn gibi geç düşük yaşayan arkadaşlar varsa ne kadar zamanda hamile kaldılar.görüş ve tavsiyelerinizi bekliyorum.

Öncelikle geçmiş olsun canım, üzüldüm. Bende 7 haftalık meleğimi 23 temmuzda kaybettim. 2 adet geçirdim, bu ay çalışmalara başladık, senin düşük sebebin ne idi. Doktorun ne dedi? Düşüğü ne zaman yaptın?

zücü ama ne yapalım bundada vardır bir hayır. Bende 23temmuzda 7 haftalık meleğimi boş gebelik ile kaybettim. 2 adet gönemi geçirdim bu ay çalışmaya başladık. Hatta ovulasyon testi aldım yumurtlama zamanımı yakalmak için.Sen ne zaman düşük yaptın?düşük sebebin neydi?Doktrun ne dedi?[/QUOTE]
Benim yavrum pisi pisine gitti.sogukalgınlığı gecirdim.doktorum ne enfeksiyon ne de ateşim için uyarmadı.bünye zayıflayınca iki gün sancı çektim.sonra suyum geldi.ve suni sancıyla dogum.cok içim acıyor

zücü ama ne yapalım bundada vardır bir hayır. Bende 23temmuzda 7 haftalık meleğimi boş gebelik ile kaybettim. 2 adet gönemi geçirdim bu ay çalışmaya başladık. Hatta ovulasyon testi aldım yumurtlama zamanımı yakalmak için.Sen ne zaman düşük yaptın?düşük sebebin neydi?Doktrun ne dedi?
Benim yavrum pisi pisine gitti.sogukalgınlığı gecirdim.doktorum ne enfeksiyon ne de ateşim için uyarmadı.bünye zayıflayınca iki gün sancı çektim.sonra suyum geldi.ve suni sancıyla dogum.cok içim acıyor[/QUOTE]

Tekrar geçmiş olsun, bundan sonra inşallah herşey çok güzel olacak..

Merhaba;
Öncelikle geçmiş olsun,çok üzücü ama ne yapalım bundada vardır bir hayır. Bende 23temmuzda 7 haftalık meleğimi boş gebelik ile kaybettim. 2 adet gönemi geçirdim bu ay çalışmaya başladık. Hatta ovulasyon testi aldım yumurtlama zamanımı yakalmak için.Sen ne zaman düşük yaptın?düşük sebebin neydi?Doktrun ne dedi?

canım ya maalaef benimde aynı gün düşük oldu.mafoldumben

merhaba kızlar bende 2 düşük oldu sonuncusunu bayramın ilk günü yaşadım aralık a kadar beklemedeyim

canım doktorun sana ne kadar korunma süresi verdi?

kuzum şimdi düşükle beraber kanama oldu ya
ondan sonra normal reglim oldu doktora gittim 2 adet dönemi korun 3. sünden sonra aspirin kullanmaya başla dedi
o da aralık a geliyor
toplam 3 dönem korunmuş oluyorum yani

tekrar sizlere de çok geçmiş olsun kızlar.inş. bundan sonra şöyle sağlıklı keyifli bir hamilelik geçiririz.sabırsızlıkla bekliyorum.ne tuhaf evliliğimin dört senesini boşa geçirmişim.çocuk fikri o kadar uzaktaydı ki ama şimdi onu kucağıma almak için can atıyorum.

tekrar sizlere de çok geçmiş olsun kızlar.inş. bundan sonra şöyle sağlıklı keyifli bir hamilelik geçiririz.sabırsızlıkla bekliyorum.ne tuhaf evliliğimin dört senesini boşa geçirmişim.çocuk fikri o kadar uzaktaydı ki ama şimdi onu kucağıma almak için can atıyorum.

Aynen bende öyle.. Allahın sağlıkla bizlere nasip etsin.....Kaç aydır korunmuyorsun?

Aynen bende öyle.. Allahın sağlıkla bizlere nasip etsin.....Kaç aydır korunmuyorsun?

mayıs ayında korunmayı bıraktık ve o ayda hamile kalmıştım.yani çok ta hazırlıklı değildim.adetimin tarihi geçince teyzemler hadi bir test yapalım dediler.öyle öğrendim çok süpriz olmuştu.teyzemler benim kipriklerime bakıp ta hamilelik tahmininde bulunmuşlardı.batıl biraz ama hamile olan bayanın kiprikleri birbirine karışık gibi görünüyor.ayrıca cildim de çok parlamıştı ilk zamanlar..bir zamanlar sevindiğimiz şey sonra bize ne acılar yaşattı...ne garip

mayıs ayında korunmayı bıraktık ve o ayda hamile kalmıştım.yani çok ta hazırlıklı değildim.adetimin tarihi geçince teyzemler hadi bir test yapalım dediler.öyle öğrendim çok süpriz olmuştu.teyzemler benim kipriklerime bakıp ta hamilelik tahmininde bulunmuşlardı.batıl biraz ama hamile olan bayanın kiprikleri birbirine karışık gibi görünüyor.ayrıca cildim de çok parlamıştı ilk zamanlar..bir zamanlar sevindiğimiz şey sonra bize ne acılar yaşattı...ne garip

öyle gerçekten bende hamile olduğumu duyduğumda çok sevinmiştim... Ama bundada vardır hayır diyelim... İnşallah Allahım bizede sağlıklı bebekler nasip etsin.. Nazlanıyorlar gelmekte ama biliyorumki bu sevgimiz karşısında hayatımıza gelecekler..

Bende bu ay korunmayı bıraktım bakalım ne olacak?

selam kızlar ben eskilerdenim bir zamanlar bizde sizinle aynı acıları yaşadık.çok şükür ki burda paylaşım yaptığımız birçok arkadaşımız bebek sahibi olduk.şunu söylemek istiyorum hiçbir zaman umudunuzu kaybetmeyin herşeyin vakti ve zamanı var diye düşünün.en kısa zamanda hepinizi Allahım sevindirsin.

X