Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

HAYIRLI CUMALAR KIZLAR NASILSINIZ SAĞLIĞIMIZ YERıDE OLSUNDA RABBıM ıŞ GÜCÜ VERSıNDE ÇALIŞALIM NE YAPALIM BıZDE BEBıŞıMıZ OLUNCA DıNLENıRıZ HOŞ O ZAMADA NASIL DıNLENECEKSEK:pppp

fantastika canım oh maşallah tatlı telaş başlamış rabbim bir avazda kurtarsın inşallah bende bu gidişle anca bebek görmeye gelicem galiba baksana bir türlü buluşamadık
tualina nazlı kelebeğim nasılsın canım çalışmalar başladı ohhh maşallah inşallah tez vakitte gelir meleğin belkimde sen tatil yaparken oda sessizce yerleşiverir göbüşüne ne dersin:)))
suur canım sen nasılsın koşturmaca devam yani desene ama olsun hepsi güzel yorgunluklar bunlar bu arada giremezsem şimdiden kutlu olsun rabbim bir yastıkta kocatsın evinizden neşe huzur ve çocuk cıvıltıları eksik olmasın

HAYIRLI CUMALAR KIZLAR NASILSINIZ SAĞLIĞIMIZ YERİDE OLSUNDA RABBİM İŞ GÜCÜ VERSİNDE ÇALIŞALIM NE YAPALIM BİZDE BEBİŞİMİZ OLUNCA DİNLENİRİZ HOŞ O ZAMADA NASIL DİNLENECEKSEK:pppp

fantastika canım oh maşallah tatlı telaş başlamış rabbim bir avazda kurtarsın inşallah bende bu gidişle anca bebek görmeye gelicem galiba baksana bir türlü buluşamadık
tualina nazlı kelebeğim nasılsın canım çalışmalar başladı ohhh maşallah inşallah tez vakitte gelir meleğin belkimde sen tatil yaparken oda sessizce yerleşiverir göbüşüne ne dersin:)))
suur canım sen nasılsın koşturmaca devam yani desene ama olsun hepsi güzel yorgunluklar bunlar bu arada giremezsem şimdiden kutlu olsun rabbim bir yastıkta kocatsın evinizden neşe huzur ve çocuk cıvıltıları eksik olmasın

tesekkür ederim belenaycim bu güzel dileklerin icin ...opuyorumnanaktan

mrb arkdaşlar aranıza alırmısınız bilmem a<ma bişeyler yazmak istedim baktımda ne güzel benden çok şanslısınız hikayemmi biraz anlatayım size 3 yıllık evliyim 1.5 yıl korunduk 1.5 yıl önce bir kere korunmasız ilşki ve kanamalr lekenlenmeler adet düzenleyice verdi dr kullandım bu sefer adet görmedim ve test aklıma geldi yaptrım ve pozitifti dünyalar benim olmuştu hiç beklemiyordum eşim şaşırdı belkide şaşkınlıkla hiç zamanı degildi dedi (belkide allahın gücüne gitti çok tövbe ettik ama işte )ve o kadar ilaç sonrasında tabiki 5.5 haftalık düşük yaptım kürtaj oldum 2 ay korundum ve 7 ay hamile kalamadım sonra adetim geçti 1 hafta sonra gene lekelenme geldi endişelendim gittim test yaptım 15 günlük ama düşüktür dedi dr evet öyle çıktı ve 10 aydır gene bişey yok çok istiyorum ama olmuyor 3 zaydır yumurta takibi klomen herşey normal ama yok işte önümüzdeki ay aşılama düşünüyorum benim gibi olan varmı bilmiyorum ama perişan durumdayım çok üzülüyorum her günüm 1 yıl gibi allah hepimizin yardımcısı olsun

mrb arkdaşlar aranıza alırmısınız bilmem a<ma bişeyler yazmak istedim baktımda ne güzel benden çok şanslısınız hikayemmi biraz anlatayım size 3 yıllık evliyim 1.5 yıl korunduk 1.5 yıl önce bir kere korunmasız ilşki ve kanamalr lekenlenmeler adet düzenleyice verdi dr kullandım bu sefer adet görmedim ve test aklıma geldi yaptrım ve pozitifti dünyalar benim olmuştu hiç beklemiyordum eşim şaşırdı belkide şaşkınlıkla hiç zamanı degildi dedi (belkide allahın gücüne gitti çok tövbe ettik ama işte )ve o kadar ilaç sonrasında tabiki 5.5 haftalık düşük yaptım kürtaj oldum 2 ay korundum ve 7 ay hamile kalamadım sonra adetim geçti 1 hafta sonra gene lekelenme geldi endişelendim gittim test yaptım 15 günlük ama düşüktür dedi dr evet öyle çıktı ve 10 aydır gene bişey yok çok istiyorum ama olmuyor 3 zaydır yumurta takibi klomen herşey normal ama yok işte önümüzdeki ay aşılama düşünüyorum benim gibi olan varmı bilmiyorum ama perişan durumdayım çok üzülüyorum her günüm 1 yıl gibi allah hepimizin yardımcısı olsun
canım geçmiş olsun rabbim bir daha böyle bir acı yaşatmasın inşallah inan bizlerde senden farklı değiliz benimde bebeğim 3 aylıktı kürtaj oldum 1 yılı geçti hala bekliyorum 4,5 yıllık evliyim ve 35 yaşındayım zor döneler geçiriyoruz ama rabbim sabrını veriyor burada 4 kez düşük yapan arkadaşlar oldu ama hiç kimse yılmadı şimdi bir çoğu hamile bizde birkaç kişi kaldık ama bizlerinde olacağını biliyoruz ve umutla bekliyoruz armıza hoş geldin canım

yogun bir hafta sonu sonrasinda hepinize merhabalaaaar, iyi haftalar kizlaaaaropuyorumnanaktan
yildönümleri kutlandi, dügünlere gidildi ve pzt malum isbasindayim...hersey cok güzel gecti Allaha sükür, ise gelmek bizra zor geldi ama yapacak bisi yok..:kahve:

sizler nasilsiniz, neler yaptiniz hafta sonu bakalim?

zehracim aramiza hosgeldin canima.s
inan ki burdaki herkes, hemen hemen senin yasadiklarini yasamis ve yasamakta olan arkadaslarimiz..seni cok iyi anliyoruz ama sen moralini yüksek tut, ümitsizlige kapilma ki hormonlarin bundan kötü bir sekilde etkilenip ters tepki vermesin..Beterin beteri var diye düsün...gercekten cok zor biliyorum ama isin sirri sabirdan geciyor malesefyerimseniben

yogun bir hafta sonu sonrasinda hepinize merhabalaaaar, iyi haftalar kizlaaaaropuyorumnanaktan
yildönümleri kutlandi, dügünlere gidildi ve pzt malum isbasindayim...hersey cok güzel gecti Allaha sükür, ise gelmek bizra zor geldi ama yapacak bisi yok..:kahve:

sizler nasilsiniz, neler yaptiniz hafta sonu bakalim?
Allah dahada iyi etsin canım haftaya bomba gbi başlamışsın ne güzel:sm_cool:

Gunaydın kızlar , uzun zaöman sonra merhaba :)

Dun dr a gittik oglusum gayet iyi cok sukur temmuz 15 ten sonra bekliycez dedi dr ..

Allahtan hvalar serin gidiyor kızlar yoksa bu halde sıcaklar inanın cok zor

günaydın...eee yine kimseler yok :KK43:( sevmiyorum topiğin bu halini...
bende bende sevmiyorum bu hali nerde bizm eski günlerimiz bebesini alan kaçıyor :KK43:inşallah kızlar gelirde eski günlere döneriz

Dun dr a gittik oglusum gayet iyi cok sukur temmuz 15 ten sonra bekliycez dedi dr ..

ayy canım ya maşallah az kaldı desene Allah kolaylık versin gülüm hayırlı doğumlar nasip etsin

sabina birperi ece fantastika sizleri merak ediyorum kızlar

günaydın...eee yine kimseler yok :KK43:( sevmiyorum topiğin bu halini...

günaydiiin tualinaciiiimopuyorumnanaktan
sen ve ben topigi götürüyoruz galibayerimseniben ikimiz hergün düzenli olarak burdayiz cünkü..

esteryacim merhaba,
gözün aydin canim, ne güzel oglusuna kavusmana az kaldi.süper bir his olsa gerekyerimseniben
bir yengec geliyor desene...cok severim yengecleri...duygusal, evine, ailesine bagli...zemuszemus

kocaman maşallah oğluşa...az kaldı canım , 1,5 ay bişey :))

X