Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

suurcum nasılsın güzel hemşerim, çok sakin buralar artık, karşılaşamıyoruz senlede..

hayatim bu sabah pek keyfisizdim, simdi daha iyi sayilirim.Hafta sonu cok fazla misafirim vardi, hic dinlenemedim arti bebis calismalarina ara vermeye karar verdik, kocisim is degistirmek istiyor:bbo:tam zamaninda yani...kafamçokkarıştı
biraz moralim bozuuuuk

sen nasil oldun? umarim agrilarin daha iyidir ?

hayatim bu sabah pek keyfisizdim, simdi daha iyi sayilirim.Hafta sonu cok fazla misafirim vardi, hic dinlenemedim arti bebis calismalarina ara vermeye karar verdik, kocisim is degistirmek istiyor:bbo:tam zamaninda yani...kafamçokkarıştı
biraz moralim bozuuuuk

sen nasil oldun? umarim agrilarin daha iyidir ?

suurcum hayırlısı olsun ama belkide çok fazla ertelemenize gerek kalmaz, hemencik diğer işe geçiverir eşin, hem çok daha iyi olur belki bu durum

benimde böbreklerim geçti canım şükürki.. iyiyim şimdi iznimi iple çekiyorum haftaya doluyo, ama ertelemek istiyorum 3 hafta falan, bakalım

slm canlarım nasılsınız..?biz iyiyiz çok şükür..kk gelmiyorum diye sizi unuttum sanmayın sürekli aklımdasınız ama inanın fırsat bulupta giremiyorum..
harikam hasta olmuşsun canım çok geçmiş olsun ..böbrek ağrısının nasıl olduğunu çok ii biliyorum..üstelik birde hamileyken..bende 4 kere taş düşürdüm hamileyken ama 1 tanesinde çok ağrım oldu..diyerlerinde allahtan hiç anlamamıştım ..çok zor valla..çok geçmiş molsun canım benim..ayaklarını sıcak tutmaya çalış..diyer arkadaşlar sizler nasılsınız geçmişi okuyamqadım..
hepinizi çok öpüyorum..

Gunaydın Kızlar bugunlerde o kadar yogunum ki anlatamam giremedim hic sayfamıza.. Fantastikam iyisin dime simdi .. Sabinacım senin kusuruna bakmayız guzelim sen prensesinle ilgilen :)

slm canlarım nasılsınız..?biz iyiyiz çok şükür..kk gelmiyorum diye sizi unuttum sanmayın sürekli aklımdasınız ama inanın fırsat bulupta giremiyorum..
harikam hasta olmuşsun canım çok geçmiş olsun ..böbrek ağrısının nasıl olduğunu çok ii biliyorum..üstelik birde hamileyken..bende 4 kere taş düşürdüm hamileyken ama 1 tanesinde çok ağrım oldu..diyerlerinde allahtan hiç anlamamıştım ..çok zor valla..çok geçmiş molsun canım benim..ayaklarını sıcak tutmaya çalış..diyer arkadaşlar sizler nasılsınız geçmişi okuyamqadım..
hepinizi çok öpüyorum..

sabinam sende bizim hep aklımızdasın, miniğin nasıl hergün bikerede benim için öp onu.. evet böbrek ağrısı çook fena bişey, tekrarlamaz umarım bi daha.. sabinam ya varya dün gece demirin fotolarını gördüm sonra senin prensese baktım varya öyle tuhaf oldum ki çok duygulandım, allahım bizlerede sağsalim kucağımıza almyı nasip etsin, isteyen herkesede bu duyguyu en hayırlı ve yakın zamanda yaşatsın...

Gunaydın Kızlar bugunlerde o kadar yogunum ki anlatamam giremedim hic sayfamıza.. Fantastikam iyisin dime simdi .. Sabinacım senin kusuruna bakmayız guzelim sen prensesinle ilgilen :)

esteryamm sen nasılsın, oğluşun nasıl, ayy onunda fotolarını görcez bikaç ay sonra, ne tatlı olur hayal edebiliyorum.. hazırlıklar nasıl gidiyo, benim iki ayım kaldı iki ayağım bi pabuca girdi şimdi, o yüzden erteleme hiçbişeyi

tıpkı ben gibi esteryacım, yapmam gerekenleri hep erteledim, arkadaşım demişti ağırlaşmadan bitir diye, bendaha yeni başladım

suurcum hayırlısı olsun ama belkide çok fazla ertelemenize gerek kalmaz, hemencik diğer işe geçiverir eşin, hem çok daha iyi olur belki bu durum

benimde böbreklerim geçti canım şükürki.. iyiyim şimdi iznimi iple çekiyorum haftaya doluyo, ama ertelemek istiyorum 3 hafta falan, bakalım

günaydin bitanemopuyorumnanaktan
hayirlisi böyle demek ki canim..yapilan planlar verilen kararlar hep bebis icin aslinda...önce altyapi olusturacagiz bakalim yerimseniben insallah en kisa zamanda hersey daha iyi olur..kaydirigubbakcemile5

böbrek agrisi hic cekmedim ama cok fena oldugunu duymustum canim.gecmis olsun.umarim tekrarlamaz:Saruboceq:hamile olunca cok daha zordur bi de...

lightlife cim, esterya cim ve sabina cim sizlere de günaydinlar..iyi günler olsun anne ve anne adaylarina da opuyorumnanaktan

bebek odası yapacagım oda kocamın calısma odası ve panayır yeri gibi artık cık git bu odadan dedim ona baktım kılını kıpırdatmıyor haydaaaaaaaaa atacam butun esyalarını dısarı naparsa yapsın

bebek odası yapacagım oda kocamın calısma odası ve panayır yeri gibi artık cık git bu odadan dedim ona baktım kılını kıpırdatmıyor haydaaaaaaaaa atacam butun esyalarını dısarı naparsa yapsın

benim kociste su an bebek odasi olacak odayi calisma odasi yapmak istiyor, hatta evlendigimizden beri istiyor ..ama ben izin vermedim...yoksa oturur kalir orda ..

benim kociste su an bebek odasi olacak odayi calisma odasi yapmak istiyor, hatta evlendigimizden beri istiyor ..ama ben izin vermedim...yoksa oturur kalir orda ..

zavallı kocalar, bende onun çalışma odasını bebek odası yaptım ama benimki çok gönüllü buna maşallah :) dün boşalttık odayı, boyası falan yapılıcak bu haftasonuna.. esteryam sen şimdiden oğlunu yanına alıp kocayı dışlamışsın yazık adamcaza yaaa :) oda almayı düşünüyomusunuz peki

canım ben bebek odası takımı almıycam, cunku abinin gec odası takımı var geyet guzel onun gardrobu sapasaglam tertemiz tek kislik karyolası da var mis gibi, ben sadece park yatak alıcam sonra da tek kisilik karyolaya korkuluk alıcam IKEA dan 10 yasına kadar falan idare etsin sonra zevkien gore bisiler alırım, odayı boyayıp susluycem sadece

en güzeli esteryam varsa dolap falan zten ne gerek var yenisine.. bende mecburum almaya dolap şifoniyer falan, karyolasıda yok.. bakalım bi takım beğendim gibi çok sade bişey gidip pazarlığını yapıcaz tekrar.. çok pahalı herşey ya valla allah yardımcımız olsun

X