Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

slm harikam..ben geldim ama sen yoksun..hiç karşılaşamıyoruz..nasılsın neler yapıyosun..napıyo fıstığımız..nekadar kaldı canım..baya azalmıştır artık seninde

evet sabinacımm bi türlü karşılaşamıyoruz. biz iyiyiz canım büyüyoruz 31. haftayız, valla az kaldı sabinam ya, siz nasılsınız bakalım, simoşumuz nasıl, ısırırım onu benn.. nasıl kilosu falan büyümüştür..

selam kızlar iyiiym ben sizler nasılsınız, bugun biraz halsizdim işe gitmedim birazdan cıkıp gidicem

geçmiş olsun esteryam dinlenmekle çok iyi yapmışsın, oğluşun büyüyo tabi halsiz bırakıyo annesini

kizlar selam:))ben geldim:)))beklerkende KK da ne var ne yok bakiiim dedim :))
iyi oldugunuzu ögrendim ve sevindim...opuyorumnanaktan
ben hala ofisteyim...esimi bekliyorum.

iyi akşamlar güzeller nasılsınız işler yoğun bakamıyorum siteye hepiniz iyisinizdir umarım uğrarım yine

günaydın kızlarr..

suurcum merak ettim ben dün seni hiç uğramayınca ama akşam gelmişsin, nasılsın canım

belenaycımm çok özledim canım arkadaşım seni, biz iyiyiz allaha şükür sen nasılsın bakalımm.. hani buluşcaktık bi akşam yine..

bende merak ediyorum eceyi çok.. bence dinleniyodur evinde, son hazırlıklarını yapıyodur.. 3 hafta kaldı doğumuna

Benimde 12 hafta kaldı fantastikam :)

30 temmuzda alalım dedi dr , sat a gore 40. hafta 6 agustosta bitiyor

hadi yaaa esteryacım tarihin belli oldu demek, hadi hayırlısı hayatım. zaten sezaryenda pek 40. haftayı beklemiyo dr.lar.. benimkini temmuz başı bekliyoruz ama bakalım gidişat ne göstericek

günaydıınnnn..

esteryam 3 ay çok değil, bide varya gerçekten bir haftan öncekinden farklı oluyo karnın büyüdükçe, o yüzden ben artık hazırlıklar bitsin istiyorum ama nerdeee, daha bi sürü eksiği var kızımın :)

Benim kocamında kanı çok agır abi ya, mıy mıy mıy dogurmadan gebertecem bu adamı .. bana diyorki cocuk gelecek hastaneden eve anne odam va rmı diye mi soracak , ne acelesi var diyor.. yok abi dogumdan once bosuycam ben bu adamı

:))) esteryam yapma sakın, boşver, bunların hepsi böyle, ille dürtçeksin milyon kere, en iyisi sen al bütün eşyalarını odanın kapısının önüne koy, mecbur kalsın boşaltmaya.. bide deki belli olmaz belki bebek eve gelince odam nerde diye sorar, hem babam nerde diye sormasından iyidir de :))
bizde odamızı boyattık bitti, pencesine panjur taktırıyoruz haftasonu, odayıda bu hafta sonu halletmemiz lazım 4 hafta sonraya getiriyolarmış çünkü.. senin bide herşeyin hazır aslında bi odayı düzenliceksiniz okadar, çok kolay tatlım senin işin

günaydın kızlarr..

suurcum merak ettim ben dün seni hiç uğramayınca ama akşam gelmişsin, nasılsın canım

belenaycımm çok özledim canım arkadaşım seni, biz iyiyiz allaha şükür sen nasılsın bakalımm.. hani buluşcaktık bi akşam yine..

[COLOR="Red"]kizlar selaaam zemuszemus
iyiyim hayatim opuyorumnanaktan biraz ofis karisik ..kalite tetkiklerimiz var, onlar icin hazirliklara basladik, 10-15 mayisa kadar da böyle devam edecek gibi görünüyor..öff hiçbisi yapasim da yok yani...
[/COLOR]

Benim kocamında kanı çok agır abi ya, mıy mıy mıy dogurmadan gebertecem bu adamı .. bana diyorki cocuk gelecek hastaneden eve anne odam va rmı diye mi soracak , ne acelesi var diyor.. yok abi dogumdan once bosuycam ben bu adamı

:roflol: :roflol::roflol: :roflol: bazen nasıl deli ediyolar adamı dimi :roflol: boşa kız nasıl olsa işin kalmadı artık onunla :roflol: tövbe tövbe cuma cuma tövbeee..

maşallah kızlar yaa daha dün gibi hamilemiyim değilmiyim ha bu ay hamile kalıcam ha bi sonraki ay derken doğuruyosunuz yaa.. maşallah valla... zaman ne çabuk geçiyo.. Allah bi avazda kurtarsın canlarım..

[COLOR="Red"]kizlar selaaam zemuszemus
iyiyim hayatim opuyorumnanaktan biraz ofis karisik ..kalite tetkiklerimiz var, onlar icin hazirliklara basladik, 10-15 mayisa kadar da böyle devam edecek gibi görünüyor..öff hiçbisi yapasim da yok yani...
[/COLOR]

kolay gelsin canımm, hiçbişey yapmamak isteği bendede mevcut suurcum boshayallersmile offf çıkmak istiyorum artık akşam olsun valla cumaları sabrı taşıyor insanın iyice..

maşallah kızlar yaa daha dün gibi hamilemiyim değilmiyim ha bu ay hamile kalıcam ha bi sonraki ay derken doğuruyosunuz yaa.. maşallah valla... zaman ne çabuk geçiyo.. Allah bi avazda kurtarsın canlarım..

amiiinn tatlımm olumunekankayizsmile allahım en yakın zamanda sana ve diğer arkadaşlarımada nasip etsin.. gerçekten zaman çok hızlı geçiyor herşey dün gibi, o yüzden her anın tadını çıkarmak lazım aslında

nasılsınız kızlar ay sonu bitti geldim bakim dedim kızlar ne alemde ama kimsecikler yok bu aralar çok şükür mutlu mesut yaşayıp gidiyoruz işte hamişlerimiz doğum telaşına girmiş bile ay kıslar aldınızmı cicileri ayy ne güzel ya rabbim bizede nasip eder inşallah sabina ve birperi aldılar meleklerini kollarına şükür sırada ece var ardından fantastika sonrada dünürüm esterya ay sizler kadar heyecan basıyor dobişler sizi dombili baykuşlar :))ayy keşke bizde dombili olsak sizin gibi kıslar dua edin bizede sizi göbüşlerinizi veee o göbüşünüzün içindeki şekerleri seviyorum

Günaydin kizlaaar, iyi haftalaropuyorumnanaktan
Herkes baharin tatli telasi icinde geziyor, tozuyor galiba :eek:

günaydın fıstıklar.. herkes nerelerde acaba.. ben dün hastanedeydim, bugün tekrar işteyim zaten 3 haftam kaldı sonra izindeyiiiimmmm..

belenaycım ne güzel şeyler yazmışsın tatlı dilli şirin sözlü arkadaşım benim.. lütfen gel kimse olmasada yaz, seni okumak iyi geliyor bana

merhaba
arkadaşlar ben 9 haftalık bebeğimin kalbi durdu ve kaaybettim.doktor 3 ay müddet vermişti doldu ve son regli tarihmden sonra korunmuyorum bir ay olmadı ama içimde bişeyler oluyo bir heves var bende acaba hamile olabilirmiyim diye diğer bebeğimide korunmayı bıraktıgım ay hamile kalmıştım yine öyle olabilirmi acaba.. aradan ben ağrılarım oluyo ve akıntılarım sıklaştı halsizlikte varrr...... olabilirmi acabaaaeyvahedigeldismile

X