Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

evet mol gebeliklerde korunma süresi 1 sene suur. kürtaj sonrası doktor zaten kontrole çağırıyo seni çağırmamışmıydı? ben şimdi gebelik öncesi genel muayene için hem danışmak için hemde bazı rahatsızlıklarım vardı onun için gittim doktora.. temmuza kadar korunacaktım ama doktorum iyi şeyler söyleyince Allah'ın izni ile bebek düşünmeye başlıcaz :dance:

vallahi kızz :)) başka içine ne doğuyor bakim :)

iyiyim fantastikacım :) sen nasılsın? temmuzda bitiyodu ama doktorum gayet iyi şeyler söyledi.. bebek düşünebilirsiniz dedi :)

slm kızlarrr, bilgisayarım bozuk şirketteki, arkadaşımın pc den bağlandım, o yzden siteye gimk istemedim, merak ettiğinizi tahmin ettim canım arrkadaşlarım benim bende sizi merak etim, dr randevumuz gayet iyiydi, bebiş büyümüş, 660 gr, 30 cm boyunda, ama dr bana diet verdi kimilerin vucudu ödeme yatkınmış, benimkide öyle, madem şişiyosun kilo almıcaksın dedi, nasıl yapçam bilmiyorum

diyet sıkıntılı gercekten fantastıkammm..ama bıraz dıkkat edersen sıkıntı olmaz merak etme..tuzu kes beyaz ekmegı falan azalt.bol meyve ve sebze muhtemelen bunları sölemıstır doktorun.hersey bebişler içinnnnnnn :))

günaydın kızlar hayırlı cumalar hepinize, sabinam gelmemiş hala perşembe gelirim demişti...inşallah herşey yolundadır....

selam canim:)bana kürtaj sonrasi dr kontrole gel demedi, kürtaj sonrasi baska birsey icin aramistim, ben kendisine sordum kontrole gelmem gerekiyor mu diye ..o da tabi ki gelirseniz iyi olur dedi...birde cnm kürtaj sonrasi kontrol nasil yapiliyor?Alttan mi?
bana da bir regl den sonra bebek düsünebilirsiniz dedi (yasimdan ötürü)

Hadi bakalim güzel haberlerini bekliyoruz yerimseniben

oy maşallah yerim ben onu büyümüş annesi.birazcık dikkat etsen yeticek canım canıı sıkma .özellikle tuzdan uzak durman gerkicek.inşalalh bu yolu sağ salim atlatıcaz.

günaydın kızlar hayırlı cumalar hepinize, sabinam gelmemiş hala perşembe gelirim demişti...inşallah herşey yolundadır....

sanada canım hayırlı cumalar.inşallah güzel haberler verir.

senin şafak kaç kaldı ne zaman belli olucak bebişimiz?

evet maalesef alttan bakıyo suurcum. ama sağlık için napalım hadi kız inşallah hayırlısıyla beraber hamiş kalırız.. sen henüz adet görmedin sanırım.. 40 gün içinde adet görmen gerekiyo görmezsen doktorunla görüş.. ben 38.gündü sanırım adet gördüm.

fantastikacım geçmiş olsun canım.. Ben şuan diyuet yapıyorum ama hamileler için diyet farklıdır.. ama benim yaptığım diyette herşeyi yiyebiliyosun. monticnag diyeti adı. linkini vereyim de bi incele.. un yok yani tambuğday ekmeği yiyosun çok sağlıklı diyolar.. her öğünde yoğurt (süt ürünü) ve yeşillik yiyosun.. yanında ne istiyosan onu yiyosun ama şeker hiç yok kahve hiç yok patetes yok pişmiş havuç yok..tuz ve yağ var.. bence hamilelerin de uygulayacağı bir diyet olabilir.. linki vereyimde bi incele..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…