Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

merhaba arkadaşlar 30 eylülde bi düşük yaşadım 11 kasımda gördüm bir sonraki adetimi ve daha adet görmedim hamilelik için hazır değilim şuan ama düşük yapıp hamile kalanlardan bilgi edinmek istiyorum adet düzeniniz ne kadar değişmişti düşük sonrası hemen ardından hamile kalanlarınız vardır mutlaka yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

selam cnm bende aynen senin gibiydim düşükten sonra 1 kez adet gördüm sonra 2. adetim geçikti ilk ozaman girmiştim bu siteye we burdan yazmıştım kızlara onlarda sağolsunlar beni bi test almam için ikna ettiler hiç aklımda yoktu hamile olduğum we hazırlıklıda değildim şimdi maşallah 4. ayına gircem hamileliğimin. o yüzden hamileysende canını sıkma Allah herşeyin hayırlısını wersin..

selam kızlar bende giremedim bu günlerde hastalarımız varmış belenaycım ve pericim çok geçmiş olsun umarın kısacık zamnda atlatırsınız

bende çok merak içindeyim dr on gün sonrasına randevu vermişti dayanamıyorum şu an bebişim 4+5 görünürmü kese acaba yaaaa

yasmincim kese ve kalp atısı goruldu yarın tekrar kontrolumuz var cok heyecanlıyım, bebegin gelisimi icin bir hafta geri demislerdi , insallah bebisim kendini toparlamıstır diye dua ediyorum arkadasım

peri ve beloşum çok geçmiş olsun canlarım..bol bol c vitamini alın ve dinlenin...öpüyorum ikinizide...

selam hepinize...geçmiş olsun kızlar ayrı ayrı...bende 5 şubatta 7 haftalık meleğimi kalbi durması üzerine kürtajla sonlandırdılar...dinlenme sürecindeyiz şuan...40 gün sonra kontrole çağırdı dr um...3 ayın sonunda korunmayı düşünmüyorum...pazar gününden beri keçi boynuzu ve incir kürüne başladık eşimle...psikoloji çok önemli kızlar kendinizi ne zaman hazır hissederseniz ozaman bırakın korunmayı...allah biliyorya stres sebep oldu benim meleğime...:KK43:((rabbim zamanı gelince hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin hepimize...

bende 5 haftalık düşük yaptım geçen ay bu ay tekrar istiyorz 1 ay aralıkla inş olur ALLAH isteyen herkese versin

slm arkadaşlar bende dün bebeğimi kaybettim çok üzgünüm...
11.haftadaydım kalpatışı yoktu ve zorunlu kürtaj oldum.
haftaya kontrole gidicem kısmetse bakalım dr.nekedar süre vercek tekrar hamile kalmam için.
rabbim hayırlı ve sağlıklısını versin ben beklerim.

slm arkadaşlar bende dün bebeğimi kaybettim çok üzgünüm...
11.haftadaydım kalpatışı yoktu ve zorunlu kürtaj oldum.
haftaya kontrole gidicem kısmetse bakalım dr.nekedar süre vercek tekrar hamile kalmam için.
rabbim hayırlı ve sağlıklısını versin ben beklerim.

geçmiş olsun azize rabbim bir daha yaşatmasın arkadaşım...

slm kızlar malesef kırmızılar geldi hemde 1 gün erken geldi bu ay çok umutluydum belirtilerimde güzeldi ama olmadı olmadı olmadııı:gitme:

ii geceler kızlar benim uyku düzenim çok kötü oldu gece böle ayaktayım hep:KK43::KK43: sizde bölemiydiniz belenaycım nasılsın siz girdiğinizde ben olamıyorum genelde esterya yazdım ama geçmişi okumadın sanırım canım bende takip edemiorum bebişin umarım iidir birperi sen nasılsın fantastika kobra nasılsınız canlarımmm hepiniz yazın hee üzülürüm soraaa:KK43::KK43:

Benim ne zaman sağlıklı bi bebeğim olacak ya :çok üzgünüm: İki ay önce düşük yaptım ama zaten hemen hamile kalmamıştım şimdi kim bilir ne zamana olacak bi daha, hayırlısı böyleymiş ne diyelim :a015: Hemencecik olsa ne güzel olurdu ... Bide hamile kalsam bile düşük korkusu olacak yine, sağlıklı bebekler dünyaya getiren anneler ne kadar şanslısınız Allah bize de sağlıklı nur topu gibi bebişler dünyaya getirmeyi nasip etsin ... :Saruboceq: Sizinde bebeklerinizi korusun :nazar:

günaydın kızlar bi bakıp çıkacağım çok kötüyüm 3 gündür bronşit olmuşum her tarafım ağrıyor nefes alamıyorum ateşim 38,5 altına düşmüyor doktor çarşambadan önce geçmez dedi zaten devam ederse ihmal etme gel dedi dün bir iki saat izin aldım eve gittim yattım ama bugün yine işteyim offf akşam olsada eve gitsem gözlerimi bile açamıyorum
yeni gelen arkdaşlar hepinize geçmiş olsun inşallah rabbim hyırlı ve sağlıklı bebek nasip eder sizlere ve bizlere amin

ii geceler kızlar benim uyku düzenim çok kötü oldu gece böle ayaktayım hep:KK43::KK43: sizde bölemiydiniz belenaycım nasılsın siz girdiğinizde ben olamıyorum genelde esterya yazdım ama geçmişi okumadın sanırım canım bende takip edemiorum bebişin umarım iidir birperi sen nasılsın fantastika kobra nasılsınız canlarımmm hepiniz yazın hee üzülürüm soraaa:KK43::KK43:

yasmincim iyiyim ben dun aksam dr a gittim 7 mm olmus bebis kalbida atıyordu.

7+3 cıkt usg ye gore .. ama ben sata gore 8+0 idim dun. ama olsun korkmuyorum kapatır bence farkı beslendikce buyudukcu. canım senin icine ne doguyor kız mı erkek mi?

bu arada bende geceleri uyuyamıyorum cok kalkıyorum, dua ediyorum hep ama huzursuzum

Belom canım cok gecmis olsun ya nasıl usuttun sen boyle Allah sifalar versin canım, ne olur bol bol sogan ye cok faydalı cok iyi gelir sakın ihmal etme
günaydın kızlar bi bakıp çıkacağım çok kötüyüm 3 gündür bronşit olmuşum her tarafım ağrıyor nefes alamıyorum ateşim 38,5 altına düşmüyor doktor çarşambadan önce geçmez dedi zaten devam ederse ihmal etme gel dedi dün bir iki saat izin aldım eve gittim yattım ama bugün yine işteyim offf akşam olsada eve gitsem gözlerimi bile açamıyorum
yeni gelen arkdaşlar hepinize geçmiş olsun inşallah rabbim hyırlı ve sağlıklı bebek nasip eder sizlere ve bizlere amin

yasmincim iyiyim ben dun aksam dr a gittim 7 mm olmus bebis kalbida atıyordu.

7+3 cıkt usg ye gore .. ama ben sata gore 8+0 idim dun. ama olsun korkmuyorum kapatır bence farkı beslendikce buyudukcu. canım senin icine ne doguyor kız mı erkek mi?

bu arada bende geceleri uyuyamıyorum cok kalkıyorum, dua ediyorum hep ama huzursuzum

çok sewindim canım beebişin ii olmasına huzursuz olma bende 7. haftadan sonra geceleri uyuyamıyordum hala öleyim uyku düzenim mahvoldu ama normalmiş bazıları çok uyur bazıları uyumazmış o konuda sıkma canını benimde bebiş 12+3 olması gerek ama 12+1 cnm geç döllenmeden dolayı olabilirmiş o konudad üzülme we ben zaten 7 haftadan sonra ağzıma hiçbişi sürmedim ona rağmen bebk gelişmiş yeni yeni yiyorum bulantıların falan başlarsa bebiş ilk 3 ay senden beslenir sakın onada kafanı takma stres yapma tatlım benim içime kız doğuyo herkes erkek dio karnım bile çıkmadı bi görsen 4. aya gircem tık yok bende:):)

X